NDrive v10.1.15 S60v3 S^1^3 tam sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

muratjapan

Üye
türkiye haritasının olduğu link ( ) mahkeme kararı ile kapatılmış :( diyor. Bide evde deneyeyim...

sarigöz

Üye
arkadaşlar bende 5800 varken sorunsuz kullanıyordum şimdi N8 aldım navigasyon gideceğim yere götürüyor fakat sesi çıkmıyor ses ayarları normal. bi yardım size zahmet..

maktama

maktama

Üye
arkadaşlar bende 5800 varken sorunsuz kullanıyordum şimdi N8 aldım navigasyon gideceğim yere götürüyor fakat sesi çıkmıyor ses ayarları normal. bi yardım size zahmet..

n8 de sesi ya bluetooth kulaklıktan alırsınız, ya da radyo vericisini kullanarak direkt radyodan. S^3 işletim sisyemiyle uyumsuzdur program. Öncekş mesajları okuyun

sarigöz

Üye
n8 de sesi ya bluetooth kulaklıktan alırsınız, ya da radyo vericisini kullanarak direkt radyodan. S^3 işletim sisyemiyle uyumsuzdur program. Öncekş mesajları okuyun

çok teşekkür ederim öncedende yazdığım gibi 5800 sorunsuzdu s60v5 harita bölümünde bütün mesajları okuyordum bu telefon yeni olduğu için konularda bi hayli fazla haklısınız mesajları okumadan yazdım tekrar teşekkür ederim...

PriveT

PriveT

Üye
Paylasim icin tesekkurler.

tanjantx

tanjantx

Üye
hocam eline sağlık ndrive de camileri gösteriyor mu ?

Bellatricc

Bellatricc

Üye
Elinize saglık kurdum hocam ama pips olanı kuramadım güncelleme hatası dedi ama ndrive acılıyo sorun olurmu acaba ??

Silinen Üye 1710851

Silinen Üye 1710851

Kapalı Hesap
usta merhaba,uzun uğraşılardan sonra e7 hack yaptım.şimdi istediğim her şeyi telefona indiriyorum,sertifika hatası almıyorum.opda için başvurum onaylanmadı ,hala bekliyor.bu durumda ben garmin yükleyemeyecekmiyim????

Silinen Üye 1710851

Silinen Üye 1710851

Kapalı Hesap
Arkadaş merhaba,
OPDA artık sertifika vermiyor.Başımın belası E7 telefonu hacklemeyi başardım.bende sertifika sorunu olurmu?

Silinen Üye 1710851

Silinen Üye 1710851

Kapalı Hesap
cevap yoksa konu çöpte anlaşılan

tanjantx

tanjantx

Üye
REİS eline sağlık tesekkur ederim fakat haritayı indiremedim link yasaklı başka bir linkten gönderirmisin?

dost55

Üye
" 2: NDrive_10.01.15_unsigned.sis dosyasını imzalayıp hafıza kartına kurun "

Arkadaşım bunu yapmak zaten başlı başına bir sorun.Bunu halledebilsek zaten gerisi kolayy..Siz bunu signed yapıp koyamazmısınız buraya acaba?:hmmm

R.Korkmaz

Üye
Garmin ile karşılaştırdım.
Garmin kesinlikle çok daha iyi.
Garmin'de yer kaydı yapılabiliyor bu programda o özelliği göremedim.
Evin önünde Evi tanımlamak istedim, bulunduğum yeri bile kaydedemedim.
Garmin'de telefon rehberindeki kişilere adres bilgileri kaydedilirken bunda o özellik yok.
Garmin'in Seyahat rehberi olsun Kilometre saati olsun bundan çok daha iyi.
Bir yere giderken yanlış yöne sapınca program Tekrar Hesaplıyor diyor bunda yok.
Garmin'de haritaya bakmasan bile sadece sesli uyarılarla bile yolu bulabilirsin, ekranı çok kullanmaya gerek yok ama bunda az uyarıyor.
NDrive'nin Garmin'den üstün yanlarını da söyleyim,
Harita güzel görünüyor. Hız sınırı uyarısı var. Melahat seslendirmesini de sevmedim.

fermanbenim

Üye
güncelleme dosyasında hata veriyor ses çıkmıyor. şimdiden yardımın için teşekkürler. ii çalışma.

BestHacker

BestHacker

Üye

boncukkom

boncukkom

Üye
Selam Nadir usta rica etsem bunu sis olarak paylaşıma açarmısın teşekkür

PriveT

PriveT

Üye
Paylasim icin tekrar tesekkurler. Ama Turkiye`ye geldigimde lazim oldu, kullanayim dedim. Beni askeriyenin icine sokuyordu. :S
Harita guncellemesi yapmamakta kararli heralde ndrive. Halen 2009 haritalar. Yoksa guncel haritalar var da biz mi eskileri kullniyoruz?

yatuem

Üye
arkadaş linkler mahkeme kararıyla kapatılmış

- - - Eklendi - - -

yeni link verebilirmisin

semihtan

semihtan

Üye
nadir baba emeğine sağlık paylaşım süper garminle başa baş neredeyse

olumsuz4575

olumsuz4575

Üye
s.a abiler şimdi güncelleştirme hatası weriyo imzalama da çalışmadı 603 tlf genede tşler biz kullamanadık ama kullanan arkadaşlar wardır heralde

Üst Alt