NDrive v10.1.15 S60v3 S^1^3 tam sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

270598

Üye
cevabını şimdi gördüm kusura bakma ya ndrive yi açıyorum git adres diyorum ben ş.urfadayım burayı seçiyorum sonra sokağın adını yazmaya başladığımda harita seçeneği ülkeye döüşüyor ve sokağı yazamıyorum öle kalıyor.neyse tamamen kaldırdım zaten nokianın haritasını güncelledim onu kullanıyorum. hem daha hızlı hemde buda ücretsiz. ilgin için tşklerr

palaa

Üye
ben kurdum kayıtlı olmadı ıkıncı dosyada güncelleme hatası verıyo

kaancıkım

Üye
teşekkürler

----------Eklendi @ 17:43:26 ---------- Yazıldı @ 17:28:37 ----------

teşekkürler

bartayd

Üye
türkiye haritasını inmiyor mahkeme kapatmış başka nerden bulabiliriz

01kubi

01kubi

Üye
Abi bu imza olayı beni bitiriyor.

ayhantokgoz

Üye
güncelleme hatası veriyor kuramıyorum.............n8

maktama

maktama

Üye
güncelleme hatası veriyor kuramıyorum.............n8
Symbian S^3 sistemlerde(N8 gibi) pips hata verir.program çalışır ancak ses alamazsınız navigasyondan. Sesi almak için ya telefonun fm vericisini kullanıp radyodan ses alıcaksınız ya da bluetooth kulaklıkla alıcaksınız. Ama NDrive'ın bu sürümü Symbian s^3 işletim sistemi ile uyumsuz olduğundan dışarı doğrudan ses alamazsınız.

acati

acati

Üye
program her açılışta kayıt etmek istiyormusunuz diyor? k e y g e n i yok mu bunun???

heryusin

Üye
pips dosyasını kurarken güncelleme hatası alıyorum sebebi ne olabilir.?
tel: nokia c6-01

apof1s

Üye
sygic ve nokıa maps den guzelmı deneynler bi soyleyblrmı

uzun80

Üye
arkadaslar bana almanya haritasi lazim yukleme kismindan girdigimde ucret istiyor v9 daki haritayi yukledim olmuyor bisiy gostermiyor

----------Eklendi @ 16:33:13 ---------- Yazıldı @ 16:25:10 ----------

ha birde sertifika sorununu ben baska sekilde cozdum arkadaslar ndriver dosyasinin icindeki NDrive.sis.org dosyasiniin adini
NDrive.sis olarak degistirdim bu sekilde yukleme yapabildim onuda sizlerle paylasmak istedim,yani sertifika icin opda sitesinden bisiyler yapacakmisiz ben baktim ordan halledemedim bu sekilde sorunumu kendim cozdum

unluburak

Üye
c6-01 de çalışıyormu

yutkun

yutkun

Üye
:tşk:

TEZCAN35

Üye
opda sitesi sertifikayı ücretsiz veriyormu eskiden veriyordu ama

slayerufuk

Üye
ustam eline saglik ta senden ricam bu imza meselesi. nasil yapildigini anlatabilirsen sevinirim.

ayhan_001

ayhan_001

Üye
gps ile mi bağlanıyor yoksa şebeke üzerinden mi??

sarigöz

Üye
çok teşekkürler emeğine sağlık

fbliaksu

fbliaksu

Üye
ben programı nokia mağaza dan indirdim sonra burdaki türkiye haritasını indirdim denilen yere attım ama harita lisanslı değil diyo ne yapmam lazım yardım

mtntetik07

Üye
neden güncelleme hatası veriyor arkadaşlar bu program?kuramadım 5800'a

Üst Alt