[NDrive Navigasyon] En basit yükleme ve en açık anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

ssgur

Üye
Ellerine emeğine sağlık kardeşim problemsiz çalışıyıor..

dragondurul

dragondurul

Üye
Ben teşekkür ederim

dragondurul

dragondurul

Üye
buyuk harf giriliyor zaten kod programi altta check is version 8.16 yaziyor yaninda okey kutusunu işaretleyip deneyin güncel haritalarda denemedi kod programi benim verdiğim haritada çalışıyor

bumin__

Üye
    Konu Sahibi
Başarsoftun güncel haritası yokmu daha bir çaresini bulan olmadı sabırsızlıkla bekliyorum

ayhanakfa

Üye
birkere ben ileri geri konuşmuyorum indirdiğim 2010.12 türkiye haritasını açamıyorum senin vermiş olduğun şifrede kabul değil vinrarda açarken şifrelenmiş dosya crc hatası veriyor açabiliyorsan sen aç ve sözümün arkasındayım verdiğiniz dosyalar hatalı saygılarımla.
hem sözüm sana değildi bu haritayı koyan arkadaşa(bumin)dosyayı sayfaya koyan arkadaş rar kodunu tertip diye vermiş ama yanlış şimdi senin bana bir özür borcun var ayrıca bozuk dosyayı sayfada tuttuğun içinde sorumluluğun var.teşekkürler

bumin__

Üye
    Konu Sahibi
birkere ben ileri geri konuşmuyorum indirdiğim 2010.12 türkiye haritasını açamıyorum senin vermiş olduğun şifrede kabul değil vinrarda açarken şifrelenmiş dosya crc hatası veriyor açabiliyorsan sen aç ve sözümün arkasındayım verdiğiniz dosyalar hatalı saygılarımla.
hem sözüm sana değildi bu haritayı koyan arkadaşa(bumin)dosyayı sayfaya koyan arkadaş rar kodunu tertip diye vermiş ama yanlış şimdi senin bana bir özür borcun var ayrıca bozuk dosyayı sayfada tuttuğun içinde sorumluluğun var.teşekkürler

pass: tertip

a.erdem87

Üye
arkadaşlar wave 723te program turkçe yamalı ve turkce sesli olarak çalışıyor. ancak konum bulmada sıkıntı var.. işin bu kısmını nasıl cözeceğiz bilmiyorum.. varsa bilen bilen yardımcı olursa sevinirim.. (723 apps'da gps status adlı program yok malesef)

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar wave 723te program turkçe yamalı ve turkce sesli olarak çalışıyor. ancak konum bulmada sıkıntı var.. işin bu kısmını nasıl cözeceğiz bilmiyorum.. varsa bilen bilen yardımcı olursa sevinirim.. (723 apps'da gps status adlı program yok malesef)
derken 8dk bekledim ve konum buldu sonunda.. emeği geçen herkese teşekkür ediyorum..

karopapaz

Üye
dragondurul !!! Kardeş eline koluna sağlık.. çok tşkler. Sesleri de yükledim. henüz sinyal alamadım ama o da yeter. ben sadece şunu soruyorum .. Acaba konumlama ayarlarında (ücretsiz çalışmak için) hangi ayarlar açık. ( gelişmiş gps?, ağ?)
Bir de acaba veri dolaşımı ayarını açmamız gerekiyor mu? şimdiden tşkler

dragondurul

dragondurul

Üye
Konumlama Servislerinden sadece üsteki konusm servislerini etkinleştirin sadece gps yani yardimci ögeler açmadan çalışır ağ sensor vs gibi.. kolay gelsin

azerinaski

Üye
selam dragondurul kardes ben samsung wave 2 ye kurdum yalniz actigimda Missing image file diye bi hata veriyor ve kapaniyor neden olabilir neyi yanlis yaptim acaba? yardimci olursaniz sevinirim

dragondurul

dragondurul

Üye
Harita Yanlis Olabilir Büyük İhtimalle

okanselcuk

Üye
arkaşlar wave 2 im var ve kies e telefonumu bağlayamıyorum bilen varsa lütfen yardımcı olsun kies olmadığı için yükleyemiyorum ..

dragondurul

dragondurul

Üye
bağlantilarda sorun yoksa windows media player sorumunu kontrol edin mtp sürücüsünü yükleyemediyseniz media player 10 u indirip kurun

balyozxxx

Üye
bu 2010 12 haritasını spoofla yüklediğimiz programın içindeki map dosyasıyla değiştirirsek çalışır mı arkadaşlar

hassankargi

Üye
Selam bu yeni 2010 12 haritasındaki dosyaları indirip spoofladığımız ndrive programının içerisindeki maps klasorunun içerisinemi atacağız...

Haritayı yükleyen arkadaş resimli bir anlatım yaparsa çok memnun olurumm...

oktayeseruw

Üye
S525 için bu işlemleri yapıyorum. Ancak Kies 2.0 versiyonunda "Bağlı aygıt bulunmamaktadır" şeklinde uyarı geldi. Nasıl hareket etmeliyim. Acil!!!
İyi günler.

azerinaski

Üye
harita yanlis olamaz cünkü sizin linkten indirdim hemde iki kere baska neden olabilir acaba herseyide sizin yazdiginiz gibi yaptim ama genede olmuyor bi yardim ederseniz sevinirim.

sicilian8

Üye
1. kies de sağ altta türk bayrağı var oraya tıkla açılan bayraklardan spain i seç ispanyol appstore bağlan
2. navigation bölümünden Ndrive spain WQ yu bul ve indir
3. Bayrağı tekrar türk bayrağına çevir telefonu bağla
4. kies de indirdiklerim bölümünden Ndrive spain WQ yu yükle telefonu çıkar
5. harita ve lisansları indir
6. Telefonu tekrar yığın yükleme modunda bağla "bada aplication" bölümünden Ndrive yüklü klasörü bul
7. lisansları data, haritayı map klasörüne kopyala
8. Map klasöründeki spain mapi sil
9. telefonu çıkar ndrive ı çalıştır dili ingilizce yap
10. güle güle kullan

tesekkürler arkadasım lisansları nereden indirebilirim?

varol12345

Üye
TŞK...............

wisayz

Üye
emeklerin çok teşekkür ederim hocam bu 5800 uyumlumudur acaba bilği verirsen sevinirim

Üst Alt