Navitel Resimli Anlatım ve Türkiye Haritası S^3 ve V5'ler İçin (Kesinlikle Eksiksiz Harita: 602 Mb)

Sponsorlu Bağlantılar

PALA.

PALA.

Üye
zamaninda cok ugrasildi ama nafile artik uygulama vs aramak anlamsiz hatta mesaj atmaninda pek anlami yok gezi uygulamari altinda programlar toplamistim onlara bak navigasyon olarak onlarda buyuk ölçüde guncelligini yitirdi
Gerçekten haklısınız... Ayrıca mesaj atınca herkes şaşırıyor, kim hortlattı buraları :)

• Beğen
Tepkiler: @Safak

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bu konuyu 6 sene önce açan üyemize teşekkür ediyorum . Bu haritaların güncel olmadığından bahsediyoruz peki güncel hale getirmek mümkün değil mi ? Bugün güncel bir çok harita programındaki harita dosyalarından biri bu uygulama ile çalışacak yapıda olamaz mı ? Veya bu haritaları navitel programına uygun hale getirmek mümkün olmaz mı ?

• Beğen
Tepkiler: PALA., Cadillac34, Symbianist ve 1 kişi daha
Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim. Baya zaman geçmiş aradan. Hala kullanan varmış demek. Sorduğunuz sorunun cevabını da şu anda bilmiyorum ama araştırmak lazım. Bir fırsatta bakacağım.

• Beğen
Tepkiler: PALA., Cadillac34 ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Rica ederim. Baya zaman geçmiş aradan. Hala kullanan varmış demek. Sorduğunuz sorunun cevabını da şu anda bilmiyorum ama araştırmak lazım. Bir fırsatta bakacağım.
Kullanamıyorum şu an imkan olsa 808 alacağım

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34
PALA.

PALA.

Üye

Burada haritanın 2018 sürümü var ama eski yazılımda çalışır mı bilemiyorum :hmmm indirip denersem buraya yazarım.
Sitesi burasıdır:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@sinan yüksel in yazdığı deneyen yok mu ?

PALA.

PALA.

Üye
@MAERKEK yakında fırsatını bulursam indirip denerim, unutmam inşallah :)
@Cadillac34 hocam üzme kendini herşeyin bir ömrü var...

• Beğen

Cadillac34

Üye
@MAERKEK yakında fırsatını bulursam indirip denerim, unutmam inşallah :)
@Cadillac34 hocam üzme kendini herşeyin bir ömrü var...
Bende ömürlük olanı kullanıyorum zaten. Samsung, LG, İphone gibi ömürsüz telefonlarla hiç işim olmuyor.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
@MAERKEK haritayı indirip, denedim, malesef hata verdi.
Sanırım symbian için uygun değil, eski haritaya devam...

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@sinan yüksel symbian java geliştirici olamadım ya buna yanarım. Bugün nfc destekli telefonlar için elkart bakiye sorgu uygulamasını bir android telefonda demedim . Kartı telefonun arkasına tutuyorsun direkt kart bilgilerini okuyup sorgu sayfasına yönlendiriyor . Bunu symbian cihaza yapmak zor olmamalı.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
@sinan yüksel symbian java geliştirici olamadım ya buna yanarım. Bugün nfc destekli telefonlar için elkart bakiye sorgu uygulamasını bir android telefonda demedim . Kartı telefonun arkasına tutuyorsun direkt kart bilgilerini okuyup sorgu sayfasına yönlendiriyor . Bunu symbian cihaza yapmak zor olmamalı.
Nfc destekli kaç tane symbian cihaz varki, yada symbian kullanıcısı :hmmm

• Beğen
bilalrkn

bilalrkn

Üye
Selamün aleyküm bu linkteki programı telefon yüklemiyor (sertifikası geçmiş diyor) başka yöntemler varmı acaba kesin ^ben n8 kullanıcısıyım^

PALA.

PALA.

Üye
Selamün aleyküm bu linkteki programı telefon yüklemiyor (sertifikası geçmiş diyor) başka yöntemler varmı acaba kesin ^ben n8 kullanıcısıyım^
Aleykümselam.
Forumda sertifika sorununun çeşitli çözümleri var symbian bölümünü araştırın, sonra uygulamayı yüklersiniz...

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34 ve MAERKEK

esadan

Üye
Teşekkürler hocam çok faydalı

Üst Alt