Navitel Resimli Anlatım ve Türkiye Haritası S^3 ve V5'ler İçin (Kesinlikle Eksiksiz Harita: 602 Mb)

Sponsorlu Bağlantılar

kaptanbilal

kaptanbilal

Üye
sağol

J_c_k

Üye
ben indirdim kurdum hersey iyi güzelde haritada kendimi bulmuyor göstermiyor? Anlamadım orasını?
nokia 808 var bende orjinaldeki gibi bulup şurdasınız demesi gerekmiyormu

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Aynen

pro.engineer

pro.engineer

Üye
eyvallaheyvallah

BuharaliFM

BuharaliFM

Üye
ilk başta indirdiğimiz iki rar dosyasının içindeki iki sıkıştırılmış sis dosyasının adı aynı. ikisinide mi kurcaz yoksa tekini mi?

keceli89

Üye
n8 de güzel çalıştı. teşekkürler

ahmet_asd

Üye
Güzel anlatım. N8 Belle de çalıştı.

sefa_1411

Üye
Ben c6-01 e ükledim sorunsuz çalışt.Teşekkürler:disko:

mavi505

mavi505

Üye
garmini denedim beğenmedim bir de bunu deneyim. teşekkür ederim kurabildim nokita 701 çalışıyor.

Erken55

Erken55

Üye
güncel haritayı nereden bulabiliriz?

demir001

Üye
eline sağlık kardeşim lumia 1520 ye kurdum ama kurulan programların içine giremediğim için kml ve gpx dosyalarını açamadığım için emektar n8 ime kurdum çok işime yarayacak tekrar teşekkürler

bicer79

Üye
artık bu sürüme güncel harita çıkmıyor bildiğim kadarı ile yani adresler ve yollar değişmiş olabilir bence fazla güvenmeyin derim

Erken55

Erken55

Üye
bazı ilçelerde değişiklik oldu şuanda olmayan hem yol ve diğer önemli yerleri var olarak gösteriyor uyduya hemen bağlanıyor o yönü güzel en azından nokianin haritasından hızlı bağlanıyor uyduya bazen sesli yolu tarif ediyor bazen ses çıkmıyor güzergahları yanlış gösteriyor yapacak birşey yok şuana kadar en iyisi bu ama güncelleme olmadığından tek çare nokia haritası.

ertuğrul1225

Üye
Ben de indiriyorum çalışırsa çok güzel olur
inmek üzere bakcaz çalışcak mı çalışmıycak mı telefonum nokia e7-00. s60v5 çalışırsa yazarım
bazı ilçelerde değişiklik oldu şuanda olmayan hem yol ve diğer önemli yerleri var olarak gösteriyor uyduya hemen bağlanıyor o yönü güzel en azından nokianin haritasından hızlı bağlanıyor uyduya bazen sesli yolu tarif ediyor bazen ses çıkmıyor güzergahları yanlış gösteriyor yapacak birşey yok şuana kadar en iyisi bu ama güncelleme olmadığından tek çare nokia haritası.
ahhh ahh symbian öldü.
s60v5 te de çalışıyor çok güzel galiba

cyborg78

cyborg78

Üye
bende 808 pureview de v3.09 versionu var harita, ama nedense konumu bi türlü bulamıyor bu 808 :)
n8 deki haritada canavar gibi nerde olduğunu gösteryo kırmızı nokta, 808 de sanırım donanımsal konum arızası var heralde gibi :bigstar:

ümit 0202

ümit 0202

Üye
bunun 2016 yada 2017 güncellemesi yokmu

PALA.

PALA.

Üye
bunun 2016 yada 2017 güncellemesi yokmu
Ücretli;

Sanırım 2017 versiyonu bu ama symbianda halen çalışıyormu bilmiyorum.
İndirme imkanım şuan yok. Kuvvetli interneti olan symbian kullanıcılarını göreve çağırıyorum.

@Safak

@Safak

Üye
Ücretli;

Sanırım 2017 versiyonu bu ama symbianda halen çalışıyormu bilmiyorum.
İndirme imkanım şuan yok. Kuvvetli interneti olan symbian kullanıcılarını göreve çağırıyorum.
kulanan varmiki acaba symbian ben android ondan sonra ios gectim artik benim icin kucuk bir ani olarak kaldi

• Beğen
Tepkiler: PALA.
@Safak

@Safak

Üye
Fazla aktif olmasada kullananlar var :)
zamaninda cok ugrasildi ama nafile artik uygulama vs aramak anlamsiz hatta mesaj atmaninda pek anlami yok gezi uygulamari altinda programlar toplamistim onlara bak navigasyon olarak onlarda buyuk ölçüde guncelligini yitirdi

Üst Alt