Navitel Resimli Anlatım ve Türkiye Haritası S^3 ve V5'ler İçin (Kesinlikle Eksiksiz Harita: 602 Mb)

Sponsorlu Bağlantılar

anlamamki

Üye
sanirim guncel harita yok bunda

anlamamki

Üye
kesınlıkle yenı harıta sart bunda

capakcur012

capakcur012

Üye
arkadaşlar çok süper program trcel maxi plus5 e kurdum sorunsuz çalışıyor teşekkürler

Forza_BıyıK

Forza_BıyıK

Üye
Nokia 603 FP2'de(Hack'li) Sorunsuz Çalışıyor.. Şimdilik pek bişey ayıkamadım ama zamanla alışırız herhalde :)
Emeğine Sağlık Teşekkürler..

anlamamki

Üye
eski sokak adlari mevcut
yeni harita sart

muratkisi

Üye
symbian sistemine dahada gelmez sanırsam daha windows sa gelir

karapardus

Üye
N8-00 belle ye kurdum çok güzel çalıştı. Güncel speedcam lar nerden bulabiliriz, birde poi ve icon konabiliyor mu? Teşekkürler

ramazan21

Üye
paylaşım için teşekkür ederim, nokia 701'e kurdum, şuanda da haritayı indiriyorum.

smh60

smh60

Üye
Kurdumda çok kastı c6-01 refresh :(

degirmenci01

Üye
bende c6-01 de uzun zamandır kullanıyorum hiç kasma olmadı tek eksiği yeni harıta olmaması ancak şu anki haritada daha arayıpta bulamadığım bir yer olmadı

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
teşekkürler

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Teşekkürler

hikmet366

hikmet366

Üye
teşekkürler.

okanbiz

okanbiz

Üye
super

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Kendini nasıl buluyor

umkarum

Üye
:tşk: sıkıntı yok çalışıyor

tengin

Üye
kurdum calışıyor fakat bu na gideceğimiz adresi nasıl giriyoruz ben mahlele adı girmak istiyorum cadde sokak no su istiyor
ne yapabilirim

sizirli

Üye
Nokia500 de güzel çalışıyor. GPS bağlantısı hızlı ama ayar yapmak çok zor. Evi işaretledim kapıdan çıktım 200m yürüdükten sonra eve git dedim beni 2,5km gezdirdi :))

sizirli

Üye
ayrıca 2012 haritasını neden tanımıyor

x4nq.raL1

x4nq.raL1

Üye
Kullanıcı Bağlantıyı Kesti diyor açılısta. Dedıklerını aynen yaptım c6-01 cihazım hacklı. Neden boyle dıyor acaba ?

Üst Alt