NAVIGON Europe v4.9.1

Sponsorlu Bağlantılar

fixana1

fixana1

Üye
    Konu Sahibi
NAVIGON Europe v4.9.1
Android OS için, en iyi Navigasyon programı olan NAVIGON Europe, GARMİN Company, şu an, Google Play Store da ki, bu sürümün, fiyatı yaklaşık olarak 150 TL dir. Ve sizler MaxiCep üyeleri için bedava.

Kurulum:

Kurulumu çok basittir, bir WIFI ağına bağlanıp, kurmuş olduğunuz NAVIGON Europe programını açıyorsunuz, ve gerekli dosyaları indirmesini bekliyorsunuz, yaklaşık olarak 550MB lık gerekli dosya indirecektir. Sonra size gereken haritaları işaretleyip indirin, ve programı güle güle, kullanmaya başlayın.

Version yenilikleri:
* Important bug fix

Google Play Store:

Programa doğru link:

• Beğen
Tepkiler: harun58harun

ANIL

ANIL

Admin
:tşk:

fixana1

fixana1

Üye
    Konu Sahibi
Selam fixana iyi bir program ama bir sorum var panorama 3d view de icindemi yoksa bosuna kurmayim

We^Aleykum Selam boncukkom, Panorama 3D View uygulamaya zannedersem gömülü değil. Fakat yanılıyor'da olabilirım. Maalesef benim Android telefonunu şu an yengen kullanıyor, ben onun iPhone-unu suya düşürdüğüm için benim telefonu sahiplenmiş, ve bütün uygulamaları kaldırmış.

• Beğen
Tepkiler: boncukkom

dragonaxe

Üye
Paylaşım için çok teşekkürler. Mükemmel bir Program.

SkywaLKing

SkywaLKing

Üye
Paylaşım için teşekkürler.

hakanhelin

Üye
Ellerine sağlık üstad, bence navigasyon programların içinde en iyi olanıdır

fixana1

fixana1

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim arkadaşım, ayrıca, benim için'de Android için en iyi Navigasyon uygulamasıdır.

gorkemteke

Üye
arkadaslar benim bir istegim olucak bu proram icin panaroma view 3d nerden bulabilirim yada link paylasabilirmisiniz

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Tsk

boncukkom

boncukkom

Üye
We^Aleykum Selam boncukkom, Panorama 3D View uygulamaya zannedersem gömülü değil. Fakat yanılıyor'da olabilirım. Maalesef benim Android telefonunu şu an yengen kullanıyor, ben onun iPhone-unu suya düşürdüğüm için benim telefonu sahiplenmiş, ve bütün uygulamaları kaldırmış.

Tesekkürler bilgi icin

- - - Eklendi - - -

arkadaslar benim bir istegim olucak bu proram icin panaroma view 3d nerden bulabilirim yada link paylasabilirmisiniz

selam arkadas aradigini buldunda linki buradan paylas bende kurmak isterim

talhacatalbas

Üye
kullanırken internet bağlantısına gerek var mı ?

barbaros-78

Üye
Root gerekiyormu

hakanhelin

Üye
internet bağlantısına gerek yok gps ile çalışır

root gerektirmez root'lu ve root'suz bütün android telefonlara kurulur