NaSMS 1.3 Son Versiyon

Sponsorlu Bağlantılar

aykut011

aykut011

Üye
hani türk çeydi ingilizceyi seçmediğim halde pro ingilizce seçtiğim zamanda başka bir dil çıktı tlf n70 bu pro daha önce bende vardı tlf format attım yeniden yüklemek istedim kuruldu ama başka dilde

vetemrahhh

Üye
arkadaşlar türkçe değil bu

nusretx32

Üye
Yarım saattir arayıp duruyordum teşekkürler

yavuzovic

Üye
En SewDiğim Programdır, KeNdisini Meth etmekLe bitiremem :)
Bu pro iLe Hiç Uğraşmadan MesajLarımdaki isTediğim Karakteri isTediğim Karaktere tek TuşLa Değiştiriyorum...
PayLaşımın için Teşekkurler :oke:

blackeaglexx

blackeaglexx

Üye
saol dostum :D

imsomnia

imsomnia

Üye
teşekkür ediyorum arkadaşım

g1gfe4ds2

Üye
güzel paylaşım işime yarayacak sağol

fearlessnaz1f

Üye
Bunu okuyan benimle iletişime geçsin eğer sorunun cvp ını bilirsa.. crazy_pspkpt @ h0tmail.c0m
Ben indirdim bu programı harbiden de güzel ama.. sadece 1 sayfa yani 160 karaktere kadar msj yazabiliyorum..
161 karakter olduğunda program direk kapanıyor ve yazmış olduğum msj siliniyor..
1 sayfadan fazla gönderebileceğim bir program var mı?* yada bu sorunun nedeni ne?*.. şimdiden tşkler bekliyorum cvplarınızı..
:hmmm

futbol123

futbol123

Üye
saolasın

okkankaya

okkankaya

Üye
çok sağol kardeş

okkankaya

okkankaya

Üye
güzel program eline sağlık arkadaş

Abonelikicin

Abonelikicin

Üye
Hızlı ve sürekli mesajlaşanlar için s60v2Lerde bu program tam bir ilaç

mawashi

Üye
bu programda mesajlarımız baska kımse tarafından gorulmesı mumkun olmuyor demı arkdaslar oyle bırsey yok demı kesınlıkle

-berq-

-berq-

Üye
sağol kardeşim :D

sidarazz

Üye
Hoş bir uygulama tşkler paylaşım için fakat keşke bütün harfler büyük-küçük yazma seçenekleri yerine SeSSiZ HaRFLeR BüYüK yada BiRbÜyüK biR kÜçÜk olsaydı çok daha güzel ve havalı olurdu msjlar : | bilen arkadaşlar için soruyorum sahiden bu editlenerek yapılamaz mı?

legolas636

Üye
arkadaşlar nasms n73 için olmuyor programın formatını degiştiren yada n73 için yapan biri varsa yazabilirmi veya yollayabilir mi

cptalperen

cptalperen

Üye
güzzel ve yararlı bir program eyvallah :oke:

abb94

abb94

Üye
teşekürler

heerdeem

Üye
5800xm attım, desteklenmiyor dedi !!

Üst Alt