nasıl kilo alabilirim.:s

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
bi de kilon iyi bunun yasliligi da var o zaman göbek kesinleşir en iyisi alma derim ben. bi de ben 1.80 im 47 kiloyum :D

hikmet366

hikmet366

Üye
sık sık ye ama az ye ve düzenli beslen. Kilo alcam diye fazla fazla etli, yağlı felan yersen göbek olur sadece. Yemekten yarım saat sonrada hafif hareketlerle spor yap. Tıpkı şişman insanların kolay zayıflayamadığı gibi zayıf insanlar da birden kilo alamaz. Alamazsan da dert etme. Aynı durumu yaşadım bilinçsiz şekilde fazladan götürdüm yemekleri şimdi göbekle uğraşıyorum

:( Katılmıyorum

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi

aynen

- - - Eklendi - - -

kardeş yatmadan önce 2 tava patates kızartması ye çok yağlı kilo almassan neyim ,:) :)

kardeş ne yaptın uçuracak misin beni.:)

- - - Eklendi - - -

sık sık ye ama az ye ve düzenli beslen. Kilo alcam diye fazla fazla etli, yağlı felan yersen göbek olur sadece. Yemekten yarım saat sonrada hafif hareketlerle spor yap. Tıpkı şişman insanların kolay zayıflayamadığı gibi zayıf insanlar da birden kilo alamaz. Alamazsan da dert etme. Aynı durumu yaşadım bilinçsiz şekilde fazladan götürdüm yemekleri şimdi göbekle uğraşıyorum

denemek te fayda var.:)

- - - Eklendi - - -

bi de kilon iyi bunun yasliligi da var o zaman göbek kesinleşir en iyisi alma derim ben. bi de ben 1.80 im 47 kiloyum :D

47 mi ? seni hayal bile edemiyorum.:))

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Kilo almak vermek gibidir doktor kontrolunde olması gerekir.Aksi halde ciddi sağlık sonuçlarını beraberinde getirir.Bu arada konuda uslup daha fazla bozulmadan :locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt