nasıl bir program hazırlayım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TheeBeLaa

TheeBeLaa

Üye
    Konu Sahibi
nasıl bir program hazırlayım
arkadaşlar sbsye 30gün kaldı kafam son ay aklım başıma geldi.matmat ım çok fci kötü az önce denem sınavında 11boşbıraktım 7.sınıfa gidiyoum.geçenyılki puanım 441. nasılbir çalışma progamı yapayım neler yaparsam faydalı olur

mangdaşire

mangdaşire

Üye
30 gün kala hiçbirşey yapamazsın.eger sene başından beri düzenli çalışmadıysan son 30 gün hiçbir işe yaramaz.sbsye ilk girenler bizdik.6. sınıfta sbsye hiç çalışmadım,çok kolaydı 395 aldım,2.sene de aynı şekil 390 alırım die düşünüodum ama çok zor bi sınavdı ve 345 aldım.bu da bana ders oldu ve 3. sene ders çalışacagıma yemin eder gibi söz verdim 3. sene hiç ara vermeden çalıştım ve 387 aldım.matematigim harap durumda.bütün 3 sbsde de mattan en fazla ya 5 ya da 7 dogru çıkardım.ortalamam 374 geldi girdim biyerlere.yani kısaca 3. seneye çok çalış.lisede maat. daha zor.matematigi de ögrenmeye çalış.:oke:

TheeBeLaa

TheeBeLaa

Üye
    Konu Sahibi
Geçen yıl 441i sonay çalışasrak jkazandımdersanede yoktu ama şimdi var denmelerde dersanede 423 lkrde alıyom hep

mangdaşire

mangdaşire

Üye
o zaman tavsiyem bol soru çöz.eski konuları tekrar et.okuldan gelince günlük işlediklerine bak.deneme sınavlarındaki nota bakılırsa dersi iyi dinliyorsun,birde tekrarla pekiştirirsen iyi bir puan alırsın:oke:

TheeBeLaa

TheeBeLaa

Üye
    Konu Sahibi
evet rdrslr iyi ama mat düşük bu yıl niyets drsaned bizim sınıfta en düşük matematik neti enimkli :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt