Nokia N97 CFW N97 RM-505 (C6v40) By_Uğur35 Hız ve Görsellik! Link Yenilendi (21.02.2015)

Sponsorlu Bağlantılar

viyorum

Üye
ugur kardeş sen izmirde mi oturuyorsun eğer öyleyse ben bunu beceremedim n97 kullanıyorum sen yapar mısın görüşsek?

nasu

nasu

Üye
çok güzel görünüyordu ama yorumları okuyunca yükleme isteğim bir anda kayboldu napiim ben şimdi zaten 10 gündür unutulmuş gitmiş bir konu mu oldu ne

bygokhan

bygokhan

Üye
güzel edit cfw eline saglık

Eyup Mete

Eyup Mete

Üye
Geliştirme çalışmaları yok mu Uğur? Nerelerdesin Konu terk edilmiş gibi kalmış...

nasu

nasu

Üye
HUHUUU Kimse varmı ama bi yorum yapın bi yükleyinde

nasu

nasu

Üye
dayanamadım yukledım n97 olan model c6 oldu
vee rm505 de rm 612 oldu
makıne cok ısınıyor hele ınternet baglantıdayken falan
asırı sıcaklık oluyor sankım n97 ım zorlanıyor gıbı bılemedım eskı halıne donduremmı

arkadaslarr galıba bu telefona zararlı olmaya basladı kullananlar bı yorum yapın sızde nası oluyo

nasu

nasu

Üye
kaldırdım başkasını kurdum

realites

Üye
Teşekkurler usta birşey
soracagim n97 c6 için yaptigin
fw de süper yanliz tek bir sorun
var kamerayi açtiginda kamera
açilmiyoo onun yerine 5800 daki
gibi nokia bar modu geliyo onu rof da nasıl kaldırırız hangi
dosyayı sileceğim ? Ikinci sorun
da şu yazı fontu yükleyince
menüdeki şekiller bozuluyor buna
da bir çare bulusmusun teşekkürler gayet başarılı

ugur3535

ugur3535

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar artık symbian'ı bıraktım. yıllardır nokia kullanıcısıyım ancak nokianın gösterdiği vizyon beni çok sıktı elimi ayağımı çektim.konu gayet açık telefonda sorun olmaz ölene kadar kullanabilirsiniz

bygokhan

bygokhan

Üye
dayanamadım yukledım n97 olan model c6 oldu
vee rm505 de rm 612 oldu
makıne cok ısınıyor hele ınternet baglantıdayken falan
asırı sıcaklık oluyor sankım n97 ım zorlanıyor gıbı bılemedım eskı halıne donduremmı

arkadaslarr galıba bu telefona zararlı olmaya basladı kullananlar bı yorum yapın sızde nası oluyo

ammada öldürdün adamın konusunu gayet güzel fw ugur kardeş senin cekemeyin mi yoksa özel bi hayranınmı bu arkadaş

ugur3535

ugur3535

Üye
    Konu Sahibi
ammada öldürdün adamın konusunu gayet güzel fw ugur kardeş senin cekemeyin mi yoksa özel bi hayranınmı bu arkadaş

ısınma problemi yok. Rm kodunuz uyuyorsa yükleyin yoksa sorun çıkabilir. zaten konu başlığında RM-505 diye belirttim abartmanın anlamı yok. kardeş tanımıyorum yorumum bulunsun diye yazmış arkadaş.

nasu

nasu

Üye
ya arkadaşım ne alakası var çekememezlik falan diyon özel hayranın falan aforik aforik .. Ben yorum bulunsun diye yazmadım.Aynen olan durumu yazdım.Diğer arkadaşım sen de sorun yok diye herkeste olmıcak diye bişey yok.Ben fw ye kötü şu bu demedim ki.Telefonum üzerinde etkilerini yazdım.Lütfen okurken gerekli yerlerimizi kullanalım..

korkuluk5252

korkuluk5252

Üye
link yenileme şansınız var mı acaba

memolarusso2

memolarusso2

Üye
Linkler ÖLmüş Yenilermisiniz.

ugur3535

ugur3535

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar merhaba

3 yıldır android kullanıyorum symbian'ı özledim desem yeridir tekrar n97 almayı düşünüyorum. ben herşeye format atmıştım symbian adına linkler elinde olan varsa yenileyebilir mi? :)

beatboxqwe

Üye
Android telefon aldım canım kullanmak istemiyor bence bu fw işi insanda bağımlılık yapıyo :)

• Beğen
Tepkiler: manyaq28

aliakçay

Üye
Lİnkleri allah için yenileyen yokmu
Linkler olsa ben geliştirebilirim sürümü

• Beğen
ugur3535

ugur3535

Üye
    Konu Sahibi
merhaba

arkadaşlar linkler elinde olan var mı? ben bir eşşeklik yaptım ve yıllardır gece gündür uyumadan yaptığım dev arşivimi sildim tekrar symbian'a dönmem diye ama şimdi tekrar n97 alıp geri dönmek istiyorum. hiç aklıma gelmezdi yüklediğim rom'u tekrar isteyeceğim. elinde olan varsa lütfen paylaşssın bizimle :)

• Beğen
Tepkiler: manyaq28, killlerman ve aliakçay

aliakçay

Üye
Yokmu kimsede ?

• Beğen
manyaq28

manyaq28

Üye
Son düzenleme:

Üst Alt