Haber N97 Mini Rahmetli Oldu :züü:

Sponsorlu Bağlantılar

Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
N97 Mini Rahmetli Oldu :züü:
Benim afacan duvara fırlatmış, alt kasada kırık var.. toparladım ekran komple bembeyaz oluyor ama açılmıyor...

yarın söküp bakacağım, yaşama döndürebilirsem ne ala, yoksa elveda symbian :bye:

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

marist

marist

Üye
OLAMAZZZZZZZZZZZZZZZZ :agla2:

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
maviyesil1

maviyesil1

Üye
gecmis olsun kardes umarim duzeltirsin.

maviyesil1

maviyesil1

Üye
servise gotur yada yenisini alican gibi gorunuyor. 2. el 200 tl civarinda olmali ben aldigimda oyleydi. veya zaman android zamani deyip androidli bir tel. alirsin. sana kalmis.

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
geçmiş olsun

Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
az önce telefonu şarza taktım şarz olmaya başladı, enteresan nokıa yazısıda çıktı ama telefon açılmıyor, sanırım power tuşu çalışmıyor veya başka bir problem var :hmmm

maviyesil1

maviyesil1

Üye
banada olmustu. 6630 kullandigim zamanlarda 4. kattan merdivenlerde dusurdum. kasayi 2. katta batarya ve kapagi 1. katta buldum. neyse topladim ekran bembeyazdi. oldu diye dolaba koyup n97 aldim. 1 hafta sonra bizim afacan sarja koyunca birsey olmamis gibi calsti. simdi rafta sus olarak duruyor. ozetle eski kasa nokialar yeni tellerden saglam. bir boh olmuyor. :d:banada olmustu. 6630 kullandigim zamanlarda 4. kattan merdivenlerde dusurdum. kasayi 2. katta batarya ve kapagi 1. katta buldum. neyse topladim ekran bembeyazdi. oldu diye dolaba koyup n97 aldim. 1 hafta sonra bizim afacan sarja koyunca birsey olmamis gibi calsti. simdi rafta sus olarak duruyor. ozetle eski kasa nokialar yeni tellerden saglam. bir boh olmuyor. :d:

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve Emrgncy
Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
problem kulaklık soketinin ana karta bağlandığı mini sokette, film soketin dibinden kırılmış maalesef :(

Buda power tuşunun çalışmasını engelliyor... gittigidiyor dan baktım, fiyatı 22,5 tl ama başka sorun varsa o parçayı boşuna almış olurum, bozuk bir n97 mini bulmalıyım ..

maviyesil1

maviyesil1

Üye
turk milleti olarak tamir konusunda 1.yiz. kulakligi kasaya japonla yapistir. oynamasin. power tusunun baglantisini kontrol et. gerekirse bacerebilirsen lehimle bukadar.

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy, İhtiyar007 ve -Börteçine-
Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
turk milleti olarak tamir konusunda 1.yiz. kulakligi kasaya japonla yapistir. oynamasin. power tusunun baglantisini kontrol et. gerekirse bacerebilirsen lehimle bukadar.
La hepsi filmli ne lehimi ne japonu :D
hiç telefon sökmediğin belli :d:

kırılan yer şurası

parçanın kendisi 2 santim zaten :ehe

Karalama45

Karalama45

Üye
ben 2 el 5800 165 tlye aldim

• Beğen
maviyesil1

maviyesil1

Üye
:ehe:ehe :ehe :ehe
aciklayici cevap icin sagol.
girgir bir yana bir yolunu yordamini bulup hallederiz. demek istedm.

• Beğen
Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
:ehe:ehe :ehe :ehe
aciklayici cevap icin sagol.
girgir bir yana bir yolunu yordamini bulup hallederiz. demek istedm.
Eyvallah...

parçayı ayarlayamadık çarşamba gününe kaldı...Parçayı bugün ayarladım ve telefon çalışıyor, ben symbianı bıraksamda symbian beni bırakmayacak anlaşılan :ehe

bu arada 8 gb lık hafıza kartı pert olmuş maalesef :(

maviyesil1

maviyesil1

Üye
kartı formatla (bicimlendir) senden kıymetlimi; yok kırıldı, gormuyorsa pencereden salla gitsin. Sana kartmı yok. :ehe

• Beğen
Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
kartı formatla (bicimlendir) senden kıymetlimi; yok kırıldı, gormuyorsa pencereden salla gitsin. Sana kartmı yok. :ehe
Karta değil içindeki arşive üzülüyorum :(

Ayrıca kartı pc de görmüyor maalesef..

maviyesil1

maviyesil1

Üye
senden onemlimi :salincak:

• Beğen
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Meraklanmayın durumu iyi :)