N97 Classic rm 505 CFW leri

Sponsorlu Bağlantılar

manyaq28

manyaq28

Üye
    Konu Sahibi
N97 Classic rm 505 CFW leri
bunlar elimde olan n97 cfw leri ben yapmadım n97 varken indirmiştim duruyorlar. bi arkadaş upload istedi bende hepsini burada paylaşıyım dedim başka lazım olan kişilerin de işi görülsün niyetine.

elimde olanlar

Bazaraa

bygokhn

ugur 35

orjinal rm 505

ss elimden geldiği kadar eklerim ama telefonu sattığım için bulabildiğim kadar.

omar bazara çok stabil ve hatasız ancak ingilizce de olsa zaten telefonu kullanmış birine hiç sorun olmuyor.

N97 RM-505 BAZARAA
kabaca özellikleri
c6 tabanlı FW
Belle Navibar mevcut
Yeni Tarayıcı
Yeni zil sesleri
Efektleri hoş
Hackli
Rompacher
wifi hassasiyeti performans ve benzeri modlar mevcut

BYgokhn N97 RM-505 CFW
Telefonun yapabilceği maximum yazılımsal işleve yuklenmiş. bir sürü hazır uygulaması var arakdaş hazırlamış baya. flaştan sonra uğraştırmıyor pek orjinal teması çok hoş değil kurunca ümitsizliğe kapılmayın . kendi tema efektleri ağır kapalı tutmanız tavsiye olunur.
ss yok kendi konusunda vardı ancak önceki fw den yukleyen bi arkadaş atarsa memnun olurum
1:Joikospot Pro: İnternetinizi başka makinalarla wifi olarak paylaşmak için
2:PhoneTorch: El feneri, mors alfabesi ekran aydınlatma için.
3:X-Plore 1.58: 3sn kısıtlamalı orjinal sürüm
4:ROMPatcher Plus v3.1: Sertifika hatası veren programların kurulumu için gerekli program
5:Ramblow Pro: Ram yetersiz uyarısı aldığınızda bu programı çalıştırarak rami boşaltabilirsiniz
6:Replace hs with belle shell: eğer istenirse belle shell i indirip kurup kullanabilirsiniz meraklısına.
7:Ayarlar: Sanırım swype turkçe sürüm.sorunsuz çalışıyor.
8:CoolSMS+: bilgi seklinde msajlar göndermenizi sağlıyor yada url (servis)gönderebilirsiniz.
9:BlackList: Karaliste uygulaması
10:FreeUnrar: Rar dosyalarını açmak için
11:UninstallKing: Kurulu programları kaldırmak için alternatif
12:Widgetci: Türkçe vidgetleri sorunsuz çalışıyor.Saat için ideal
13:SMSAutoReply: Otomatik sms cevaplama
14:Smartmovie v4.15: Avi mp4 videoları altyazılı izlemek için güzel bi program.
15:Remote S60 Pro: Bilgisayarınızdan telefonunuzu yönetin.
16:PowerMP3: Mp3 player
17:SmartLight: Örneğin mp3 playerde müzik dinliyorken ısıkların kapanmaması için.
18:Internet Radyo:İnternet üzerinden radyo dinleme programı (normalde güncelleme ile gelen Nokia programı)
19:KillMe: İstemediğiniz hizmeti engelleyebilirsiniz GÖREV YÖNETİCİSİ gibi
20:TotalRecall:Bip sesi olmadan görüşmelerinizi kaydetmenizi sağlayan görüşme kaydedici. (Ben talep etmiştim eklendiği için tşk ler )
21:Menu Grid Switcher:Menü görünümünü 1*1 ile 5*4 veya 6*3 istediğiniz hale getirin, tavsiye
22:MemCheck v1.0:Ram ve hafızaların doluluk oranlarını gösteriyor.
23: DesktopNote: Masaüstü widget yaparak not almakta kullanıyorum. İşime yarıyor.
24: Duomi:2012 model çok özellikli Mp3 player
25:Cleaner: Temizleme programı artık dosyaları silebilirsiniz.
26:Organiser: Dini program ayarlarını yapın ve ezan okunmadan on dakika önce ezan okusun sizde abdest alabilirsiniz bu arada camiye de yetişebilirsiniz ben kullanıyorum.
27:AccuWeather: Gps üzerinden konumunuzu tespit ederek 5 günlük hava durumu bilgisi veriyor. Program geçen versiyonda masaüstündeydi ama şarjı çok yiyo gibi geldi bana. Bu sefer sadece program olarak var, gayet kullanışlı bi pro.Widget olarak da kullanabilirsiniz.
28:PhotoRama: Kamera uygulaması koca bir köyü resme sığdırabilirsiniz.

Diğer fw lerdern bildi bulamadım
4 Shared da klasör olarak paylaşıyorum bu fw leri yada orjinal fw i indirebilirsiniz ulaşamayan mesaj atabilir kesin yardımcı olurum 4 shared a erişim için dns değişimek gerekiyor.

Son düzenleme:

marist

marist

Üye
Bekliyoruz , teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: 47MaDo47
vyrap

vyrap

Üye
çok çok teşekkür ederim Allah razı olsun :)

emet123

Üye
Allah senden razı olsun dostum. :) çok makbukle geçti :)

whitead

Üye
Selamınaleyküm kardeşim benim de n97 im var.Bu yazılımı telefonuma nasıl kurarım.Hangi dosyalar gerekiyor.Aşama aşama kurulum hakkında varsa resimli anlatım bilgi verebilir misiniz?

baykral

baykral

Üye
keşke buraya yükleseydin sitedeb inmiyor
secontu bi bitemedi

Üst Alt