N95 V.35 Hack ( En Kısa - En Basit )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
teLefonunuz hackLenmiş , hayırLı oLsun ..

bir çok sürücü oLuşması normaL bir durum , yeni oLuşan sürücüLer zamanLa kayboLacaktır :oke:

red-soldiers

red-soldiers

Üye
install.exe çalışmıyor

t4r1k

Üye
teLefonunuz hackLenmiş , hayırLı oLsun ..

bir çok sürücü oLuşması normaL bir durum , yeni oLuşan sürücüLer zamanLa kayboLacaktır :oke:

isterse kaybolmasın farketmez su vakıtten sonra =)

Se®can

Üye
çok sagol yapamam sanıyordum ama sırayla deneyince cidden oluyormuş teşekkürler

diikey_1907

diikey_1907

Üye
selam güven abi bnm yeğenimin telefonu nokia n79 ben kendi n95 8gbma yaptım oldu fakat buna denedim sertifikaları aldıktan sonra SecurityManager isimli programı yükleyemedim denediğimde istenen uygulama erişimine izin verilmedi diye hata verdi yarıdımcı olursan sevinirim şimdiden çok sağol abi bana ulaşmak i,çin [email protected] mail atabilirsin abim iii günler

maxisercan

Üye
usta süpersin yanlız secman programını hackledikten sonra kaldıralımmı yoksa kalıcak mı?

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
usta süpersin yanlız secman programını hackledikten sonra kaldıralımmı yoksa kalıcak mı?

rica ederim .. kaLdırmayın , teLefonda dursun .. istediğiniz zaman sistem erişimini açıp kapatabiLirsiniz .. N-gage oyunLarını oynamadan önce mutLaka kapatmak gerekiyor erişimi , bunu da Secman sayesinde yapıyoruz :oke:

maxisercan

Üye
rica ederim .. kaLdırmayın , teLefonda dursun .. istediğiniz zaman sistem erişimini açıp kapatabiLirsiniz .. N-gage oyunLarını oynamadan önce mutLaka kapatmak gerekiyor erişimi , bunu da Secman sayesinde yapıyoruz :oke:
sağolun teşekkürler

bydoruk

Üye
kardes bu program nokia c5-03 de olmuyor :(

AzDBTIA

AzDBTIA

Üye
Yau arkadaslar ben bu "MapDrivesv1.00DiskAdmin_abcd.sis" dosyasini imzaladim ama yinede yuklenmiyor "Requied application access not granted" yaziyor yuklenmesi icin ne yapa bilirim? buarada tel N95 8gb_v35.0.001 dil ingilizce. Simdiden tesekkurler.

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yau arkadaslar ben bu "MapDrivesv1.00DiskAdmin_abcd.sis" dosyasini imzaladim ama yinede yuklenmiyor "Requied application access not granted" yaziyor yuklenmesi icin ne yapa bilirim? buarada tel N95 8gb_v35.0.001 dil ingilizce. Simdiden tesekkurler.

sertifikanızı nereden aLdınız ?

AzDBTIA

AzDBTIA

Üye
OPDA20years.cer
SingSIS programi ile yaptim. Bu cer dosyasi SingSIS programinin icine koyulmustu.

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
OPDA20years.cer
SingSIS programi ile yaptim. Bu cer dosyasi SingSIS programinin icine koyulmustu.

bununLa yapamazsınız .. sistem hack sayfasında OPDA' dan sertifika aLma konusu var .. kendi imei nonuz üzerinden aLacağınız sertifika iLe hackLeyebiLirsiniz sadece .

AzDBTIA

AzDBTIA

Üye
Deniicem insallah basaririm. Hersey için tesekkurler.

AzDBTIA

AzDBTIA

Üye
Gerçekten ise yaradi sonunda teli hacklemeyi basardim tabiki senin sayende. Saol.
Bide bi sorum olucak tein versionunu yükseltsem hack devam eder mi? Etmese bile v35 ten yukari versionlari bu yolla hackleye bilirmiyim?

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim , hayırLı oLsun ..

hack devam etmez , fakat v35 sürümü şu anki son sürümdür ve biLdiğim kadarı iLe yeni bir günceLLeme artık yayımLanmayacaktır .. yani 35 sürümü sondu diyebiLiriz :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt