N95 V.35 Hack ( En Kısa - En Basit )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kasap111

kasap111

Üye
öncelikle çok teşekkürler.çok sade ve iyi anlatım abim.bende n95 8 gb var aynen dediklerinizi yaptım ama en sonunda a dan z te kadar sürücü dosyası oluştu.c de ise bin klasörü mevcut değil. ne yapmam gerekli yada nerede yanlış yaptım

--------------- Ekleme ---------------

:oke: olmuş istediğim programı rahatlıkla yüklüyorum çok teşekkürler allah razı olsun

kafkas_arslani

kafkas_arslani

Üye
cok teşekkürler abicim v 35.0.001 için oluyo demi ?

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
öncelikle çok teşekkürler.çok sade ve iyi anlatım abim.bende n95 8 gb var aynen dediklerinizi yaptım ama en sonunda a dan z te kadar sürücü dosyası oluştu.c de ise bin klasörü mevcut değil. ne yapmam gerekli yada nerede yanlış yaptım

:oke: olmuş istediğim programı rahatlıkla yüklüyorum çok teşekkürler allah razı olsun

sizden de Allah razı oLsun , hayırLı oLsun :oke:

cok teşekkürler abicim v 35.0.001 için oluyo demi ?

evet oLuyor kardeşim , fakat sertifikanız oLması gerekiyor ,, aLdınız mı ?

Kingmortall

Kingmortall

Üye
teşekkürler abi :)

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Artık yeni güncelleme gelmez heralde:hmmm

westlain61

Üye
çok teşekkür ediyorum size gerçekten o kadar uğraştım ki anlatamam ama sonunda yaptım sayenizde minnettarım size :)

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
çok teşekkür ediyorum size gerçekten o kadar uğraştım ki anlatamam ama sonunda yaptım sayenizde minnettarım size :)

Ben teşekkür ederim estağfuruLLah bütün işLemi siz yaptınız :)
HayırLı oLsun

Necmati

Necmati

Üye
süper programa beziyo bende denicem eline sağlık :D

diloo__1

Üye
MapDrivesv1.00DiskAdmin_abcd.sis dosyasını nerden bulabilirim acil cevap verirseniz sevinirim....

kafkas_arslani

kafkas_arslani

Üye

al kardeş sertifikalı hemde...:):)

hanife_89

Üye
Teşekkürler

ulasyasar

Üye
benım telefondakı versıon 31.x.x.x ben 35.x.x.x yapamıyorum bu telefonu :S yanı nokıa software updater kullanıyorum hep en yenı surum 31.x.x.x dıyor 35 yapamıyorum bunu nasıl 35 yapabılırım acaba

hanife_89

Üye
Phoenix programı ile yapabilirsin

Telefonundaki mevcut sürümden yüksek olan bir sürümü indirip phoenix programı ile yükleyebilirsin. Ama yüksek olmasına dikkat et yoksa cihaz çöker. Zaten 35.xxx 31 .xxx den büyük ama farklı durumlar için söylüyorum

ulasyasar

Üye
35.x.x.x nerden ayrıca yuklyucem ki :S ben aksam bakmistim bulamadim :S yardımcı olabılırmısınız rıca etsem

hanife_89

Üye
Telefonunun markası modelini yaz ben sana programı vereyim

AMA NE YAZIK Kİ e 72 VE c 5 YÜKLEMEDİ

ulasyasar

Üye
ben halletım cok tskler =) yanlız su kopyalama ıslemını beceremdım. bı o kaldı :S

hanife_89

Üye
Kopylamaaaa_???????

ibrahim 15

ibrahim 15

Üye
saol kardeşim sen olamsan yapamazdık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt