N95 V.35 Hack ( En Kısa - En Basit )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

med536

Üye
ya hocam eyv içinde yahu şu cer dosyası vs zart zurt bende onlar yok onlar nedir onları ompamdır nedir o sitelerden aldımız sertifikalarmı lütfen yardım edinya kaçgundur telefonla uğraşyorm

med536

Üye
hocam peki bişey sorucam mesala bi oyun sertfikalatıcaz oyunumu yapıcaz yoksa telefonumu sertıfıkalıcaz anlamadm gıttı kafam allah bullak oldu:s telefonu sertifikalıcaksak o nasıl olucak lütfen yardım edin allah aşkına kafayı yıcem

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hocam peki bişey sorucam mesala bi oyun sertfikalatıcaz oyunumu yapıcaz yoksa telefonumu sertıfıkalıcaz anlamadm gıttı kafam allah bullak oldu:s telefonu sertifikalıcaksak o nasıl olucak lütfen yardım edin allah aşkına kafayı yıcem

program - oyun ya da tema sertifikaLandırıLır , tLf değiL . tLf hackLenir ki bu da sizi artık sertifikaLandırmaktan kurtarır ..

konuda nasıL sertifikaLandıracağım diye yazdığım böLüm gayet açık ve net , yani anLamamış oLsanız biLe resimLi anLatımı var .

zaten 3 dosya Lazım bize .. onLarı da resimLerLe nerede kuLLanacağınızı anLattım .

muzy38

Üye
ya ben sizin eklediğiniz dosyaları indiremedim. .html dosyası indiriyo o da siteyi açıyo. yardım ederseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler.

--------------- Ekleme ---------------

ya ben sizin eklediğiniz dosyaları indiremedim. .html dosyası indiriyo o da siteyi açıyo. yardım ederseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler.
hallettim hocam samsunspor'a başarılar.

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
çok teşekkür ederim Allah razı oLsun .. hack işLemi iLe iLgiLi sıkıntı yaşarsanız yardımcı oLurum :oke:

şimdiden hayırLı oLsun :)

♥SE®ENITY♥™

Üye
N95 8b kullanmak istediğim bir telefondur.Hacklenmesine sevindim emeğin için teşekkürler

maviada

maviada

Üye
e66 v.410.21.010 hack olmuyor
hocam ne yapmak lazım

djonurr_38

djonurr_38

Üye
4- SecurityManagerv1.00-BINPDA2008_unsigned uygulamasını kurun... (direk kuramıyorsanız sertifikalayıp kurun )

arkadaşlar bu seçeneği serfikalandırdım kuramıyorum aşağıdaki hatayı veriyor sorunu nasıl giderebilirim

''gerekli uygulama erişimine izin verilmedi''

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bir arkadaş da aynı sizin gibi secmanda probLem yaşadı .. maaLesef sebebini anLamış değiLim :hmmm

djonurr_38

djonurr_38

Üye
Peki aramızda bu sorunu çözecek birisi yokmu arkadaşlar

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
şuan kuLLandığım tLf.um bu yöntem iLe hackLi . Sertifikanızı Opda dan mı aLdınız ?

djonurr_38

djonurr_38

Üye
ewt opdadan aldım

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Teşekkürler :good:

sgececi

Üye
Selamlar
Ben tüm denileni yaptım ama bu sefer v.20 ve v.31 de yaptığım gibi olmadı.
MapDrivesv1.00DiskAdmin_abcd.sis dosyası sertifika henüz geçerli değil. süresi dolmuş ve ya telefon ayarları yanlış uyarısı veriyor.

Cer ve dosyaları için odpaya girdim yeni değil aynı dosyaları veriyor geçerlilik süresi 2012 diye. var bi yanlışlık ama anlamadım

aynı şekilde helloox1 ve 2 nin versiyonlarınıda denedim olmadı yardımmmmm

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
üstte verdiğim Linkte 2.03 sürümü hack yapıyor .. ayrıca tLf.unuzun tarihi geride kaLmış .. süresi doLmuş dediğinde tarihi geriye , henüz geçerLi değiL dediğinde iLeri aLıyoruz ..

Opda her imei numarasına 1 kez sertifika verir :oke: 2009da aLmışsınız zaten ve şu an haLen geçerLidir .. diskadmin dosyasını mevcut dosyanız iLe sertifikaLandırmanız gerekmektedir .

sgececi

Üye
ulaaaa

güncellemeden sonra tarih ayarlamadım galiba tüh sıcaktandır herhalde saolasın deneyeyim bi

tekrar merhaba bu seferde gerekli uygulama erişimine izin vermedi SECURITYMANAGERV1.00-BINPDA2008_UNSIGNED.SiGNED.SIS için ¿

bu map drivers nasıl çalışıyo tıkladım hiç bişi açmadı

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
mapdrivers çaLışmayacak c ye kurun bir kez tıkLayın açıLmayacak onu kaLdırın hemen peşine secmanı yükLeyin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt