N95 V.35 Hack ( En Kısa - En Basit )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kellkirpi

kellkirpi

Üye
şimdi anlamadığım bir nokta şu...ben Mapdrives'i sertifikaladım ve tele kurdum.Ama telde aç deyince açılmıyor.böyle mi olması gerekiyor...

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
şimdi anlamadığım bir nokta şu...ben Mapdrives'i sertifikaladım ve tele kurdum.Ama telde aç deyince açılmıyor.böyle mi olması gerekiyor...

evet . açıLmayacak zaten , tıkLadıktan sonra hemen uyguLama yön.'nden kaLdırıyorsunuz .. yani 3.madde :oke:

kellkirpi

kellkirpi

Üye
sanırım oldu...en son sys içine atarken başka bir dosya ile değiştirilsin mi diye sordu, evet dedim...oldu değil mi ???

----------Eklendi @ 18:12:59 ---------- Yazıldı @ 18:11:17 ----------

yalnız ilk başta açıklarken x-plore ile ilgili bir şey yazmamışsınız ben çok uğraştım valla...ama ellerinize sağlık...

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sanırım oldu...en son sys içine atarken başka bir dosya ile değiştirilsin mi diye sordu, evet dedim...oldu değil mi ???

----------Eklendi @ 18:12:59 ---------- Yazıldı @ 18:11:17 ----------

yalnız ilk başta açıklarken x-plore ile ilgili bir şey yazmamışsınız ben çok uğraştım valla...ama ellerinize sağlık...

hayırLı oLsun siz de sağoLun .. x-pLore iLe iLgiLi ayrıntıLarı da konuya ekLerim :oke:

Burtinsaw

Üye
S.a. Samsunspor kardeş N95 8gb secmanı sertifikasız yükletmiyor sertifikalıyorum bu seferde gerekli uygulama erişimi sağlanamadı filan diyor çözüm nedir acaba yardımcı olursanız

tel vers:
v31.0.015
rm-320

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
S.a. Samsunspor kardeş N95 8gb secmanı sertifikasız yükletmiyor sertifikalıyorum bu seferde gerekli uygulama erişimi sağlanamadı filan diyor çözüm nedir acaba yardımcı olursanız

tel vers:
v31.0.015
rm-320

aLeykümseLam .. sertifikaLama işLemini hangi sertifika iLe yaptınız ? opda' dan mı aLdınız ?

ismail57

ismail57

Üye
Selamunaleykum öncelikle opdadan sertfikamı aldım geçen ay hacklemiştim telefonu hellox un bir eski sürümü ile şimdi aklıma gelmiyor o sürüm
sign ile hacledikten sonra artık porgramları 'gerekli uygulama erişimine izin verilmedi' bunu yazıyor yardımcı olurmusun ne yapacağım:hmmm

tektonik1907

tektonik1907

Üye
.cer ve . dosyalarını indiremeyenler bana özelden opda kullanıcı adınızı ve şifrenizi gönderin bende içinde sizin telefonunuza ait içinde .cer ve . dosyalarını bulunduğu hotfile linkini size geri göndereyim

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Selamunaleykum öncelikle opdadan sertfikamı aldım geçen ay hacklemiştim telefonu hellox un bir eski sürümü ile şimdi aklıma gelmiyor o sürüm
sign ile hacledikten sonra artık porgramları 'gerekli uygulama erişimine izin verilmedi' bunu yazıyor yardımcı olurmusun ne yapacağım:hmmm

aLeykümseLam hackLenmemiş teLefonunuz . sanırım uygun oLan exe dosyasını bin kLasörüne atamadınız

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkür

mavibager

mavibager

Üye
guven abi bende N95 8gb var v35 guncel versiyon optadan ve symbian signed den cer ve var ama senin programlari sertifikalayamadim kisitli sertifika yada hatali sertifika diyor daha once cok sertifika islemi yaptim ama heck programlari basta olmak uzere bazi programlari sertifikalamadim dolayisiyla telefonuda hack leyemadim bu konuda en tecrubeli olarak senden yardim bekliyorum yardimin icin simdiden tesekurler

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
guven abi bende N95 8gb var v35 guncel versiyon optadan ve symbian signed den cer ve var ama senin programlari sertifikalayamadim kisitli sertifika yada hatali sertifika diyor daha once cok sertifika islemi yaptim ama heck programlari basta olmak uzere bazi programlari sertifikalamadim dolayisiyla telefonuda hack leyemadim bu konuda en tecrubeli olarak senden yardim bekliyorum yardimin icin simdiden tesekurler

opdadan aLdığın sertifika ve k.ey dosyasını bana upLoad edip gönderirsen sertifikaLar gönderirim . gerisi konudaki anLatımı uyguLamanıza kaLır sadece

mavibager

mavibager

Üye
guven abi oncelikle paylasimin icin sagol n95 8gb tel v35 opda sertifikam var fakat imzaladım fakat "Gerekli uygulama erisimine izin verilmedi diyor bazi programari sertifikaliyorum oluyor ama sira hack lemek icin bazi programlara gelince olmuyor bu konuda bana yardimci olursan sevinirim

----------Eklendi @ 00:59:39 ---------- Yazıldı @ 00:51:11 ----------

sertifika isleminin nasil yapildigini biliyorum o konuda hata yok eski tel n73 oldugu icin tecrubeliyim bukonuda n95 icinde ayri cer ve aldim ama olmuyor nasil upLoad edip ve sana hangi yoldan yoluycam anlatirsan abi yolayayim birde sen dene bu arada ilgilendigin icin cok sagol yardimlarin icin

mavibager

mavibager

Üye
olmuyor olmuyor

mavibager

mavibager

Üye
...

vincente

vincente

Üye
abi müthiş basit oldu yaw
allah razı olsun çok memnunum herşey yükleniyor
maxicep e ve hack e devam !

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor
bygokhan

bygokhan

Üye
Sonunda teşekkür ederm n95 v35 002 hacklendi.

• Beğen
Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
tanjantx

tanjantx

Üye
hocam MapDrivesv1.00DiskAdmin_abcd.sis isimli dosyayı nasıl sertifikalandıracağız?

muhammet966

Üye
Büyüksün baba 1 aydan beri hack yapamadigim teli sayende yaptimm sagolasın TEŞEKKÜRLER

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt