N95 İçin Önizlemeli Sensörle Çalışan Seçme Python Uygulamaları (Sadece N95te çalışır.)

Sponsorlu Bağlantılar

vahhap

Üye
arkadaşlar ben acceleometer programını yüklemeye çalışıyorum ama güncelleme hatası veriyor yükleyemiyorum dolayısıyla bu programlardan yararlanamıyorum yardım edebilirseniz sevinirim

06321035

06321035

Üye
emeğine sağlık

the_jolly

the_jolly

Üye
tşk

19sedat

19sedat

Üye
tskr

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben acceleometer programını yüklemeye çalışıyorum ama güncelleme hatası veriyor yükleyemiyorum dolayısıyla bu programlardan yararlanamıyorum yardım edebilirseniz sevinirim

Güncelleme hatası alıyorsan zaten yüklüdür telefonuna. :oke:

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkür

sevdali5134

Üye
tsk

remo_36

Üye
teşekürler

apardan06

apardan06

Üye
kardeşim allah razı olsun sende bütün uygulama yi bi ara da verdiğin için . Teşekkür ederim.

fenerliozan

Üye
selamün aleyküm gardas ben n 95 8 gb var bunları yükledim bir bira acıdı ondada renk yok ne yapabilirim acaba

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi

HalitCan İNCE

Üye
olursa teşekkürler olmaz ise emeğe sağlık

HalitCan İNCE

Üye
LÜTFEN OKUYUN YARDIM!
yaa arkadaş ben bu pypiwo'yu buradan indirdim şuradan indirdim n95 8gb'ıma telefon hafızasına kurdum ama ekran bira gibi gözükmüyor onun yerina lacivert bir ekran acaba benmi kuramadım kuruluşunu videolu gösterebilirmisiniz yada nolursunuz anlatın.ama içilebiliyor ama renk lacivert yardım edebilecek biri varsa lütfen nolursun yalvarıyorum yardım etsin gerçekten bu programı kurmak istiyorum ha bide pRime böyle bir konu açtığın için çok teşekkür ederim işime yarayacak çok şey oldu.

HalitCan İNCE

Üye
çözdüm yardima gerek yok kendim çözdüm birayi yakinda videosunu koyarim bilemeyenler yapar

javaberez

Üye
teşekkürler :)

enginsarıca

Üye
allah razı olsun

ender5

Üye
desene benim n95 8gb yaşadı tşk

Üst Alt