N95 Alt Klasörleri Taşıma Programları Yeniden İsimlendirme RomPatcher Eklentisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
N95 Alt Klasörleri Taşıma Programları Yeniden İsimlendirme RomPatcher Eklentisi
Arkadaşlar araştırdım ancak bununla ilgili bir konu bulamadım...Zannedersem daha önce verilmişti ancak çok uzun sürüyordu ve çok zahmetliydi...Ancak bu küçük eklenti sayesinde bu iş artık çok kolay...

Arkadaşlar öncelikle bu işlemi yapmak için telefonunuzda RomPatcher kurulu olmalıdır...Buradan indirebilirsiniz...

Eklentiyi aşağıdan indirin ve E:\patches klasörüne kopyalayın...Kopyaladıktan sonra RomPatcher programını açın ve bu eklentiyi seçin yani işaretleyin...Daha sonra istediğiniz herhangi bir oyunu veya programı isimlendirin...Buna telefonun kendi programları da dahildir...Ya da isterseniz sistem klasörlerinizi istediğiniz herhangi bir dizine veya klasöre kolayca taşıyın...

Birkaç örnek resim ;

Resimde gördüğünüz gibi Müzik klasörünü herhangi biryere taşıyabiliyoruz...Diğer resimde de Ayarlar ın ismini değiştirebiliyoruz...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bymen07, fnldstntn, ITURKI ve 8 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler Veysel..:oke:

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim hocam...

Flashtecker

Flashtecker

Üye
ellerine sağlık

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
sadece N95 değil bütün fp2 ve fp1 cihazlarda çalışır tek kötü tarafı simge animasyonu seçeneğinin çalışmaması oda sadece N95 oluyor

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim arkadaşlar...

Açıklama için teşekkürler Mehmet kardeşim...:oke:

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
teşekkürler deneyelim bakalım

gokberkgovercin

gokberkgovercin

Üye
Teşekkürler kardeşim. Simge animasyonu hakkında bi açıklama yapar mısınız ? Nedir vs.?

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Anlamadım kardeşim , hangi simge animasyonu ?...

gokberkgovercin

gokberkgovercin

Üye
sadece N95 değil bütün fp2 ve fp1 cihazlarda çalışır tek kötü tarafı simge animasyonu seçeneğinin çalışmaması oda sadece N95 oluyor
Mehmet kardeşim burda demiş ya simge animasyonu. Onu soruyorum :)

welat147

Üye
abi peki telefon kiliti unutmuşum açamıyorum bana yardımcı olabilirmisin telim n95 8CG

antelope

Üye
N79 rompatcheri aktif hale getiremedi kırmızı çıktı uyumsuz galiba.

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
Uyumsuz Olacağını Zannetmiyorum Fakar RomPactherin Yamaladığı Dosya Girdileri Yanlış olabilir Çoğu Telefonda Aynıdır Güncelle Derim...

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Eline Sağlık Veysel , çok güzel paylaşım :oke:

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sağol ağabey , rica ederim...

antelope

Üye
Uyumsuz Olacağını Zannetmiyorum Fakar RomPactherin Yamaladığı Dosya Girdileri Yanlış olabilir Çoğu Telefonda Aynıdır Güncelle Derim...
Güncelle derrken telfonu kastediyosan güncel zaten.

N79 da deneyipte çalıştıran varsa esktra buraya eklesin lütfen.

ohhhtay

Üye
teşekürler kadeş

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim kardeşim...

sirdas_28

Üye
rompatc silinmiyor acil yardım istiyorum silinsede simgesi kalıyor n79 kullanıyorum simgesi silinmiyor dosyalarını sildiğim halde bu beni deli ediyor:off:

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
format atıp güncelleme yaptım , bu eklenti tekrar lazım oldu . son derece basit ve mükemmel bir işlev görüyor

tekrar tekrar ellerine sağlık Veysel :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt