N900 | Palm Pre Oyunları Kurulumu - Resimli Anlatım...

Sponsorlu Bağlantılar

kuavo15

kuavo15

Üye
    Konu Sahibi
dediklerini buraya kadar aynen yaptım

root

preenv

cd /home/user/com.gameloft.app.asphalt5/Asphalt5

chmod +x Asphalt5
ama burda oyun açılmıyor...

son "chmod +x Asphalt5" bunu yazınca aşağıdaki çıkıyor tekrar...

/home/user/com.gameloft.app.asphalt5#

--------------- Ekleme ---------------

tamam saolasın halletttim valla..ben sonuna
cd /home/user/com.gameloft.app.asphalt5/Asphalt5 " Asphalt5" eklememişim bir daha..

diğer oyunlar için dosya isimlerini değiştir derken tam olarak anlamadım????
saol yardımın için ne desem az vallaaa :))))

--------------- Ekleme ---------------

asphalt ı kurdu çok şükür ama bu seferde tam oyuna girdim yarışı açacak çıkıyor..neysee..

root

preenv

cd /home/user/com.gameloft.app.assassins

chmod +x assassins

./assassins yazıyorum yine permission denied çıkıyor...diğer oyunlar içinde deniyorum aynısı uyarı geliyot gitarhero, driver...

çok fazla soru sordum biliyorum ama nerede yanlış yapıyorum anlamadım...dosya isimlerini farklı yazipta denedim yine olmadı.....

herkese ii geceler :S

asphaltı yapabildiğine sevindim şöyle dene

cd /home/user/com.gameloft.app.assassins/assassins

belki olur

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler.

darklake

Üye
kuavo15

yardimlarin icin cok saol, bu oyunlarin deb vers+yonlu olanlarini bulup kurdum..

bu arada earthworm jim i oynayan varsa telefonunda, ilk bolumu gecemyorum sinir oldum, yardim ederse sevinirim :)

gokhan461

Üye
kardeş anlatım için teşekkürler ama ben x terminale apt-get preenv yazdığımda hiç birşey olmadı nete bağlı iken denedim gene olmadı bana yardım edrmisimn

webhamsterr

Üye
arkadaslar root tan sonra apt-get ınstall preenv dedıkten sonra couldn't find package preenv yazıyo y/n cıkmıyo:off::off: ne gerekıyo burada ne yapmam lazım anlamadım arastırdım bır turlu cıkamadım ısın ıcınden bı el atsanız cok sevınırım sımdıden tessekkurler

tutas_tee

tutas_tee

Üye
asphalt5 te ilk adimda no such file or directory diyo yardımmmmm...

dafmar

dafmar

Üye
ustalar bu preenv programı nasıl yuklenıyor size zahmet

mateperos

mateperos

Üye
preenv yükleyemiyorum bana yardımcı olabilir misiniz veya yardım alabileceğim link var mı? install yaptığımda paket bulunamadı uyarısı geliyor.

dafmar

dafmar

Üye
ustam bu preenv nasıl kuracaz

sever1000

sever1000

Üye
merhaba arkadaşlar. assassins oyununu klavyeden oynamak için ne yapmak gerekiyor. oyun konrollerinde multitouch gerektiği için ilerlenemiyor.

mert_1047

mert_1047

Üye
nfs undercover için depolarda nfs installer gibi bir program var onu kurunca ipk uzantılı nfs yi kurabilirsiniz kendisi extract ediyor bir videoda görmüştüm

vusall

vusall

Üye
1 aydir ben de bu preenvi yukleyemiyordum. N900 u guncelledim. PR 1.3 . preenv yene yuklenmedi. Ama en sonunda yukledim, belki benim yapdigim gimi yapsaniz sizde de bu sorun duzelir.

Oncelikle "preenv_0.1.7_armel.deb" dosyasini maemo.org/packages den indirin ve MyDocs a atin (n900 )

sonra X terninalda
sudo gainrot
cd MyDocs
dpkg -i preenv_0.1.7_armel.deb

kodlarini girin.
Yukleme zamani sorunlar cikacaq ve bir cok paketin yuklu olmadigini yazacaq (mesela, libjson-glib-1.0 not installed)
orda not installed yazan her bir paketi elle yuklemeniz gerekir ki size kolaylik bunlarin hepsinin linkin veriyorum. zip in icerisindeki tum paketleri yuklemeniz gerekir. Yukleme zamani sorun olsa gecin diger deb dosyasini yukleyin, siralamani bilmediyim icin bende de boyle oldu bir-bir yukledikden sonra diger yuklenmeyenleri de yuklemek mumkun oluyor..ve ens sonunda ilk once MyDocs klasorune attiginiz preenv dosyasini kurun yukleme insALLAH basarili olucak.
Ben boyle yapdim ve suan Nfsc oynuyorum ;)
Dosyalarin bulundugu link

Ve bir de arkadaslar sorumluluk kendinize ait, yazilari okudum preenv sorunu aynen sizdeki gibi bende de vardi ve bu yonteme uyguladim ve oldu.

sesssiz_1910

Üye
aga sen bi yardım etsen bana

sesssiz_1910

Üye
önceelikle elerine saglık cok güzel yapmışsın teşekür ler ben ki acmıyorabı tahmınımce kendi dosya yöneticisinden acmayan ounları acmıyor ama siz ler daha iyi biliyorsunuzdur ben (WEBOS GAMES )İNDİRDİM VE ( diye siteden telefona indiriyorm oyun uzantısını ve (WEBOS GAME Yİ ACIYORUM ABI ORADANDA NFS UNDERCOVERI BULUYORUM OYUNA BATIGIMDA DOSYA YÖNETİCİSİNE GİDİYOR VE ORDA NFS ZİPLİ UZANTIYU BULUYOR VE YÜLE DİYOR YUKLÜYOR 5 DAKA SÜRÜYOR YÜKLEDİKTENSONRA MENÜYE GELİYOOR RESİMSİZ TELEFONU KAPATIP ACTIGIMDA RESIM ARABA RESMI ÜZERİNE GELİYOR YARDIM CI OLURSAN ABİ SEVİNERİM ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER

serserim1905

serserim1905

Üye
ya arkadaşlar ben yanlışlıkla nfs undercover dosya yöneticisinden dosyasını sildim ve dogal olarak oyun çalışmıyor uygulama yöneticisindede görünmüyor kaldıramıyorum menüde kısa yolu var ama açılmıyor oyun yeniden kurulmuyorda tamamen nasıl silerim oyunu telefondan lütfen yardım

blezzard

Üye
ulan bi konu açıyosun bariadam gibi anlatta biişe yarasın göttenbacaklı

delicocuk_e

Üye
baya bi geri kaldım ama olsun :) nfs yı yuklemede chmod +x nfsuc de takıldım not file flan diyo ne yapmalıyım ?

osmanayman

osmanayman

Üye
baya bi geri kaldım ama olsun :) nfs yı yuklemede chmod +x nfsuc de takıldım not file flan diyo ne yapmalıyım ?

Bunların hiç birine gerek yok... Önce preenvi yükle sonra bu konuya bak ve istediğin oyunu direk tele atıp yükle...

http://www.maxicep.com/nokia-maemo-...-oyunlar-guncellendi-07-09-2011-a-474962.html

Selametle...:oke:

----------Eklendi @ 12:48:23 ---------- Yazıldı @ 12:47:12 ----------

NFS'de save sorunu olduğu için de şuraya bak...

http://www.maxicep.com/nokia-maemo-oyun/oyun-kaydetme-cozum-onerileriniz-486705.html

serserim1905

serserim1905

Üye
ya arkadaşlar ben kısayol oluşturamıyorum bi türlü ya başka bi yolu var mı bu kısayol oluşturmanın

Üst Alt