N900 | Palm Pre Oyunları .deb ve .ipk Dosyaları...

Sponsorlu Bağlantılar

kaan dean

kaan dean

Üye
baskan birde metal gear solid oyununu bulabilsen harika olur

bebe_ruhi

bebe_ruhi

Üye
brotherin arms oyunu ortadan basliyo olunce cannot write uyarisi veriyor oyunun ayarlari degismiyo kaydetmiyo. bu problem neyden bide asphalt ta ses yok baslarken tanitim viseosundaki ses geliyor sonrasinsa ses kesiliyor. nova heros of spartada sorun yok. bounceyide baskea yereen yukledim ondqda sorun yok. bu problemlrr icin yardim istiyorum

bulentster

bulentster

Üye
Arkadaşlar preenv yi nereden bulup yükleyeceğiz bir yardım edin de bizde şu oyunları kuralım :D

daws

Üye
arkadaş linkleri yenilerseniz sevinirim oncelikle...

bu linki incelemenizi tavsiye ederim.biryerlerden buldum bu uygulamayı ama hatırlamıyorum.sadece kurdum.ve needforspeedundercover ipk dosyasını attım kurdu ve sorunsuz calısıyor.digerlerini de denemek isterim...baska hicbirseye ihtiyac yok

play_game

Üye
arkadaslar oyun linkki bozuk eror veriyo

mrcrazylaz

mrcrazylaz

Üye
Konuyu açan arkadaşdan ricamız linkleri yenilerse seviniriz...

zirve39

Üye
yaw paylaşım için sağol ama hiçbir link çalışmıyor :S

tembar

Üye
arkadaş linkleri yenilerseniz sevinirim oncelikle...

bu linki incelemenizi tavsiye ederim.biryerlerden buldum bu uygulamayı ama hatırlamıyorum.sadece kurdum.ve needforspeedundercover ipk dosyasını attım kurdu ve sorunsuz calısıyor.digerlerini de denemek isterim...baska hicbirseye ihtiyac yok

hocam banada nfs nin ipk si lazım ama dedigin yer çok karısık bulamadım.. yardımcı olabilrmisin ?

Üst Alt