N900 | Olmazsa Olmaz Uygulamalarım...

Sponsorlu Bağlantılar

futbol123

futbol123

Üye
teşekkürler

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim... :oke:

faruktml

faruktml

Üye
Yokmu Başka Denediğiniz Uygulamalar ?

mustafaatilla

mustafaatilla

Üye
Gazi kardeşş depodaki uygulamaların denendiği ve açıklamalarının yapıldığı bir konu açsam herkes denediği uygulamalardaki deneyimlerini yazsa sen uygulamalar hakkında bilgi versen yararlı olacagını dusunuyorum..

--------------- Ekleme ---------------

Uygulamalar ve konular içinde ciddi bir emek var
emegine teşekkürler..
N900 demek maxicep demek oldu sayende koçum devam et maşallah..

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
N900 ile ilgili paylaşıma sunduğum bütün uygulamalar tarafımca denenmiş olup açıklamalar konu içerisine yazılmıştır. Sadece ana başlıklara bakmayıp konu içeriğini incelerseniz ne demek istediğimi anlarsınız. Rica ederim... :oke:

mustafaatilla

mustafaatilla

Üye
anladım ben bunlardan bahsetmiyorum bunlar gayet anlaşılır ve kullanışlı ben mevcut bulunan depodaki 100e yakın uygulamanın ne işe yaradıgından bahsediyorum onu acılayacak bir calışmadan bahsediyorum..
birde bluetouth ile mouse klavye kontrolu saglayan bir uygulama vardı telefonumda depolar silinmis depolara tekrar nasıl ulasabilirim depoların listesi varmı acaba?????

blorde

blorde

Üye
Kardes eline ve emegine saglik. Rabbim telefonun sebeke sinyanlini hic eksik etmesin.

ramazan451

ramazan451

Üye
EYW!! çook işime yaradı 1 saatte dizdim makineyi tekrar.:aha: facebook'um olsaydı senin fun sayfanı açardım haa :kop:

baran2737

Üye
Ue-Gazi kardes actigin butun konular gercekten cok faydali ve n900 eksiklerini büyük olcude gideren konular.
uzun zamndir ardigim bir program var. program arsivinizde vardır belki, telefonu ilk aldigimda (ikinci el almistim ) rehbri dik konumda kulanabiliyordum ve rehbere girdigimda rehberin sag tarafinda alfabetik harfler vardi cok kulanisliydi telefona format attim kayboldu bir daha bulamadim bu konuda yardimci olursaniz minnettar olurum.

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Telefon moduna geçtiğinizde dik olarak çalışıyor. Telefon modunda kişi seç dediğinizde rehber dik ve sağ tarafta alfabetik sıra bulunuyor. Bu şekilde.

baran2737

Üye
tesekkurler kardes cok isime yaradi

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim... :oke:

ekselansali

Üye
goruntulu konusalimiyor nokia n900 le varmi bunun carasi programi

phenomen1979

Üye
ya ben ne diyecem arkadaşlar bu telefonda sim kartta kayıtlı olan sms lerimi göremiyorum ayrıca sim karta telefon numarası kaydedemiyoum bu söylediklerimin bir yolu var mı?

mysns

Üye
Öncelikle bu güzel konu için eline sağlık ama bir sorum var .install türü programları N900'e nasıl kuruyoruz?Forumda baktım ama göremedim.

osmanayman

osmanayman

Üye
Öncelikle kataloglar yüklü olmalı, wi-fi vs bağlı olmalı, install dosyasını tıkla uyg. yöneticisi açılacak. Biraz bekle gelen adımları uygula yüklenecektir...

lodos3

Üye
kardesim ilgine emeyine tesekürl:r inan mütissin.ben bu amsn birtürlü beceremedim kurmayi bir ay4intili anlatsa müttis islerine birirni daha ekliyecen tesekkürler

Üst Alt