n900 nokia acil cözum

Sponsorlu Bağlantılar

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
n900 nokia acil cözum
selam arkadaslar n900 acılıyor nokıa yazısı gelıyor gerısı yok bırseyde beceremedım reset felan cozumu olan var mı ? cıhaz yatıyor .

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
yardım edıcek kımse yok mu ??

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
Ben onu bi turlu beceremedim zaten kendi pili dolu açılmıyor ben n97 bataryasını takiyorum
Nokia geliyor reset atıyor kendine pili dolu neden çalıştırıyor acaba ışığı yanıyor sarı sarı arada ? İstanbulda olan arkadaş var mi bana yardımcı olucak

MAERKEK

MAERKEK

Moderator

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
Ya var ua nasıl is çözemedim kendi kendine. Açılırken bu hale geldi anlayan varsa yapalım harbiden ! Cep PC aldık sanal bebek çıktı

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
vallahı dedinıgınız butun komutlatı tek tek gırdım fakat basaramadım :/ ne yazıkkı yapabılen varsa yanına getırım ıstanbulda olan cozelım konuyu hep hata aldım

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Telefoncuya neden goturmuyorsun? Telefoncuya goturseydin belki sorunun çoktan cozulmustu.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
vallahı dedinıgınız butun komutlatı tek tek gırdım fakat basaramadım :/ ne yazıkkı yapabılen varsa yanına getırım ıstanbulda olan cozelım konuyu hep hata aldım
N900 kullanıcısı değilim . O konudaki komutları girdiğiniz ve sonuç alamadınız . O zaman bu siteden İstanbul daki Nokia yetkili servislerine gidin .
Gittiğiniz servis eskiyse büyük ihtimal sorunu çözecektir .

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Kardeş sen bu sitede yokken. Ben bu sitede Nokia Ma oyun atıyordum 6630 a o yüzden o kadar yazılım bilim var dediklerini de yapıyorum boş yapma ! Sistem görmüyor telefon bağlı . Sistem tmm ama cihazı görüp cmd den işlem yaparken dediklerin hiç biri olmuyor ! Demek ki eksik bir şey var , sen linux bilmezken biz iPhone crakliyorduk ! Birde yardımcı olmak icin mis yardımcı olmak istesen kardeş ver numaranı PC uzaktan bağlanıp hallederim derdin
Bilgisayar ne kullanıyorsunuz işletim sistemi ne ?

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
N900 kullanıcısı değilim . O konudaki komutları girdiğiniz ve sonuç alamadınız . O zaman bu siteden İstanbul daki Nokia yetkili servislerine gidin .
Gittiğiniz servis eskiyse büyük ihtimal sorunu çözecektir .
Saol kardeş sordum onu da eski cihazlara kaynak sağlayamıyoruz dedi servis arkadaş o yüzden dedim birseyi görmüyor cihazda ama ne hanı sorun nerede onu bulamadım belki dedim eskiden biz cihazları yama başka programlarla dışardan cihaz yüklüyorduk öyle bi program var mi ?

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ben win 7 64 bit kullanıyorum . Bende S40 serisinden X2-00 var . Bazen usb ile bağladığımda nokia suite , phoneix ,bb5 gibi programlar tanımıyor . Telefon başka bir aygıt gibi tanınıyor . Ben çözümü nokia suiteyi onarmakta buldum onarınca görüyor . Win 10 eskileri destekleme konusunda sıkıntılı galiba win 7 de bu sorunu yaşıyorsam sende hiç görmemesi normal sana tavsiyem win7 li bilgisayarda denemen

• Beğen
Tepkiler: frkanbayraktar1
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Saol kardeş sordum onu da eski cihazlara kaynak sağlayamıyoruz dedi servis arkadaş o yüzden dedim birseyi görmüyor cihazda ama ne hanı sorun nerede onu bulamadım belki dedim eskiden biz cihazları yama başka programlarla dışardan cihaz yüklüyorduk öyle bi program var mi ?
Jaf ve box olayını diyorsunuz sanırsam . @ali bayram N900 yükler misiniz ?

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi ben süit program mj bulmam lazım n900 ? Bende 5800 var onun CD var fakat suit kur dedim olmadı :/ nasıl açık kaynak bu telefon çözemedim şüphelendim acaba kapattılar mi ?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Şimdi ben süit program mj bulmam lazım n900 ? Bende 5800 var onun CD var fakat suit kur dedim olmadı :/ nasıl açık kaynak bu telefon çözemedim şüphelendim acaba kapattılar mi ?
Orasını bilmiyorum . N900 nokia pc suite aratırsan çıkar herhalde

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
@KomiserMemoli_12 bir çok defa uyarıda bulunmuştuk kendi fikrinizi dayatmaya çalışıyorsunuz, konuya birkez yazdınız ve bilginizi konuya aktardınız tamam konu sahibi içinde yeterliyse cevap verir yada vermez konu orada kalır ama sonra konu farklı noktalara kayıyor.
@frkanbayraktar1 sizede aynı uyarıyı yapıyorum, sitemizde üye engelleme diye bir seçeneğimiz vardır eğer size uymayan cevaplar olduğunu düşünürseniz o üyeyi engelleyebilirsiniz ve cevaplar da gözükmez.
Sözlü uyarı yapılmıştır, iyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve MAERKEK
frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
@KomiserMemoli_12 bir çok defa uyarıda bulunmuştuk kendi fikrinizi dayatmaya çalışıyorsunuz, konuya birkez yazdınız ve bilginizi konuya aktardınız tamam konu sahibi içinde yeterliyse cevap verir yada vermez konu orada kalır ama sonra konu farklı noktalara kayıyor.
@frkanbayraktar1 sizede aynı uyarıyı yapıyorum, sitemizde üye engelleme diye bir seçeneğimiz vardır eğer size uymayan cevaplar olduğunu düşünürseniz o üyeyi engelleyebilirsiniz ve cevaplar da gözükmez.
Sözlü uyarı yapılmıştır, iyi forumlar.
Eyv bak nasıl sorun çözüldü Allah razı olsun

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
Ben şimdi bunu çözemedim ya bende takıntı oldu bu cihaz canlanacak içimde ukte kalır yoksa akşam çözmeye calisicam

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993