N900 mü n8 mi HTC hd 2 mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vivaldi123

Üye
    Konu Sahibi
N900 mü n8 mi HTC hd 2 mi ?
Bu 3 telefondan hangisini öneriyorsunuz ?

Benim amacım internete girmek videoları hızlı bi biçimde izlemek müzik dinlemek fotoğraf çekmek kısacası mesaj , konuşma falan sıkıntı değil yürüyen pc istiyorum gibi birşey

hangisini öneriyorsunuz ?

Emre-45

Emre-45

Üye
N8 işini fazlasıyla görür. Kullanıyorum kendim.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
amacın internete girmekse blackberry al kardeşim

Uruloki

Uruloki

Üye
N900 diyorum ayaklı pc dir kendisi

vivaldi123

Üye
    Konu Sahibi
galaxy almayı düşünüyorum ne dersiniz ? onda da video falan izleyebilir miyim nette ?

----------Eklendi @ 21:31:10 ---------- Yazıldı @ 21:30:54 ----------

yani flash player vs. var mı

Uruloki

Uruloki

Üye
galaxy s mi s2 mi s de yoktu ama güncelleme gelmiş olabilir ama ben yinede N900 diyorum konu internetse süper cihaz

(E)snek

(E)snek

Üye
Evet %100 N900 Derim işlemcisini 1.7 Ghz de bile çalıştırılabilen Tablet PC diyebiliriz :) (Tabiki 1GHz üstü çok Dengesiz)
internet , Android , ve ileride Yeni Windows Mobile işletim sistemini çalıştırabiliyor
Bir kere N8 listede olmamalı bile çünkü Kullandığı OS telefonu yavaşlatıyor
HTC HD2 çok Büyük ama Performansı güzel (tabiki windows mobile eziyeti var onda )
N900 Al Bence

jayjay16

jayjay16

Üye
arkadaşım n900 cep bilgisayarı olarak geçiyor zaten her halükarda n900 derim.her iki telefondan da (n8 ve htc hd2 ) fazlasıyla hızlı

OğuzcanAbi

Üye
n900 veya n8

Starsley

n900

silver021

silver021

Üye
Galaxy s 1.6 ghz overclock atilabilmis bir cihaz. ve internette tum flashlari oynatabilior vede yurutebilior. ayrica superamoled ekraniyla tum telefonlara fark atar diorum. androidde yaklasik 150.000 uygulama var. ve n900 tam bir takoz kalir galaxy s in yaninda. cunku ebatlariyla n900 galaxy sten 3 kat daha kalin bir cihaz. Insan n900 u cebine koymaya utanir bi kere be.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
bence de galaxy s. Hd2 windows mobile onu geç. N8 ise daha çok multimedia telefonu.
O yüzden galaxy s.

Ocean258

Ocean258

Üye
çok az daha bekle. Lg optimus black çıkacak özelliklerine bi bak ondan sonra karar ver bence. gecen baktım ben çok saglam telefon. aynen dedıgın gıbı ayaklı bılgısayar.

enolaguy

Üye
N900 un program destegi az olabilir ama cihazlarin ebatlari yerine gercek ozellikleri kiyaslanacak olursa n900 un yaninda asil galaxy s takoz kalir.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
her türlü n900 işini görür.şu anda piyasada linux olarak satılan,donanımı çogu gelecek ve gelmiş olan işletim sistemlerini alan,istedigini yapabilecegin cep telefonu n900 dür.android 2.3.4 yüklenebiliyor.ki maemo da çok süper işletim sistemidir.tavsiyem n900 yönünde.:oke:

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
Önerdiğin modellerde N900. Benim Tavsiyem Galaxy S2.

Elimizdeki modellere bakınca N8'in hiçbir şansı yok.

HD2 ile N900'ün karşılaştırması

Bildiğim kadarıyla N900'e Overclock yapılabiliyor. İşlemcisini rahatlıkla 1 Ghz'ye alırsın. Bu durumu öncelikle bir google'dan araştır. Karşılaştırmada Stock model olarak 600Mhz işlemciyi yazmışlar. Ram konusunda ise yapabileceğimiz bir şey yok.

lasvetorus

lasvetorus

Üye
bence n900 de alma ve biraz bekle çünkü n900 2009 yılının telefonu ve nokia nın prototip olarak oluşturduğu bir cihaz.Onun daha kararlı bir şekilde üretilmiş yeni modellerini beklemeni öneririm.N9 bu ay içinde çıkabilir.N900 'ün Ekranının rezistif olmasıda moralini bozabilir.Donanımsal olarak gerçekten iyidir ama dediğim gibi bir prototip cihaz.Ben sana yinede kameradan feragat edersen c7 öneririm.3boyut hızlandırıcısı dahil neredeyse tüm özellikleri n8 ile aynı hatta rom belleği n8den fazla.1GB rom belleğe sahip otomatik olarak daha seri.Kullanımı ve tasarımıda çok kibar.Ekranı kapasitif.Yani beklemek istemiyorsan ben c7 öneririm.:oke:

serçe.ibo.63

Üye
satılı n900 650 tl pazarlık yok kız gibi tlfon iyi bakıcaksen verim yksa vermem

Del Rey

Del Rey

Üye
Birincisi istediğin müzik dinlemek ve fotoğraf dinlemekse kesinlikle ama kesinlikle Nokia N8. Dolby Digital Plus Ses kalitesinde müzik çalabiliyor, HDMI bağlantısı var aynı zamanda da 12 MP Carl Zeiss optik kamera veya Xenon Flash ile dijital fotoğraf makinesi almana hiç gerek kalmaz. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt