>>>n900 güvenlik kodunu unutan bilmeyen içeri buyursun<<<

Sponsorlu Bağlantılar

daksy

Üye
    Konu Sahibi
>>>n900 güvenlik kodunu unutan bilmeyen içeri buyursun<<<

arkadaşlar kodumuzu bir not defteri acıp #root:gY50ykLAWxB1.# seklinde kaydediyoruz ve dosya adını n900 yazıp cıkıyoruz.
linkte verdiğim dosyayı indiriyoruz ve kaydettiğimiz n900.txt dosyasını indirdiğimiz dosya içerisinde run klasörüne atıyoruz
sırasıyla bilgisayarımızdan:
-başlat
-çalıştır
-cmd yazıyoruz #cd birboşluk bırakıp# verdiğim dosyadaki run klasörünü cmd ekranına sürükleyip bırakıyoruz ve enter tusuna basıyoruz.
-ve ardından su komutu veriyoruz #john-386.exe -i:digits n900.txt# yazıoruz ve kısa zamanda bize ekranda kodumuz goruntuleniyor :D:D hayırlı olsun.
NOT: (#) komutlara dahil değildir sadece yraç amaçlı kullanılmıştır.

arkadaşlar ben yinede anlamadım diyenler için bir video bağlantısı paylaşıyorum isteyenler buradan daha basit ögrenebilirler saygılar...
video--->
dosya linki-->
Değerli arkadaşlar ilk konum ve acemilik :D eger bi kusur yanlış noksan hata olduysa affola hizmet edebildiysek ne mutlu bize selametle kalın...

• Beğen
Tepkiler: karadenizzz55

grimser

Üye
bunun yüzünden format atmıştım :) şuan bana çok faydası var mı kodu unutmam dışında

denizci535

denizci535

Üye
daksy bu super oldu....... artik unutan bu yollari izler... tesekkurler......

daksy

Üye
    Konu Sahibi
grimser vala başka faydası yok yani:D kodunu buluosun sadece bu arada n900 formatlasan dahi guvenlik kodu swap bellekte bulundugundan dolayı silinmez..
bunun yüzünden format atmıştım :) şuan bana çok faydası var mı kodu unutmam dışında

----------Eklendi @ 09:55:14 ---------- Yazıldı @ 09:54:12 ----------

daksy bu super oldu....... artik unutan bu yollari izler... tesekkurler......
saol denizci :D

lalinburak

Üye
link de verdiğim dosyayı indiriyoruz demişsin link nerde abi

togimer

Üye
Arkadaşlar merhaba,

bende denedim fakat john prog. indiremedim linkte dosya yok diyor. john un kendi sitesinden bir v. 1792 indirdim, bir yerde hata mı yaptım bilmiyorum. cmd ekranında
john-386.exe -i:digits n900.txt kodu girdiğimde dizin yanlış cevabı alıyorum. Dasky arkdaşım konu için emeğine sağlık çok iyi oldu. bana bir yardımcı olursan sevinirim. root: oBywKF3ACbbf2: çıkan kod bu. şimdiden teşekkürler.

karadenizzz55

karadenizzz55

Üye
toggıer senın sıfren 88888 olacak yazılanları harfıyen uyguladıgmızda sıfre cıkıyo kendımın kı yaptım oldu paylasımda emegı gecenlere teşekkurler...................................

cafyok

Üye
linkler ölmüş görünmüyorlar

emre kral01

Üye
rootsh:RAl.Y.x0D0nLc: BUNU BULDUM PASWORD YOK DİO NAPACAM ANLAMADIM HER YOLU DENEDIM

emre kral01

Üye
Mesajınız gönderildi ve Yönetici Onayına gidecektir. Açtığınız konuyu, yöneticinin onaylaması gerekiyor ve onaylayana kadar konu forumda görünmeyecektir. Şimdi foruma tekrar yönlendiriliyorsunuz.

emre kral01

Üye
Mesajınız gönderildi ve Yönetici Onayına gidecektir. Açtığınız konuyu, yöneticinin onaylaması gerekiyor ve onaylayana kadar konu forumda görünmeyecektir. Şimdi foruma tekrar yönlendiriliyorsunuz.TUJG

karadenizzz55

karadenizzz55

Üye
Mesajınız gönderildi ve Yönetici Onayına gidecektir. Açtığınız konuyu, yöneticinin onaylaması gerekiyor ve onaylayana kadar konu forumda görünmeyecektir. Şimdi foruma tekrar yönlendiriliyorsunuz.TUJG
emre kral verdiğin kodlamaya gore 415263 güvelik şifren olması lazım bi dene sonucu yaz ok....

doncay

doncay

Üye
arkadaşlar x terminalden doğru bi şekilde yazıyorum kodları root: : gösteriyo hiç bişey yazmıyo ne yapmam gerekiyo yardımcı olun lütfen.

Üst Alt