N9 sailfish os kurulum

Sponsorlu Bağlantılar

Seglopsi

Seglopsi

Üye
bu ne ya nasıl Bir işletim sistemi e7 var Bende tarayıcısından nefret ettiğim hergün küfür ettiğim bu merete de olurmu bu işletim sistemiArkadaşlar kesinlikle nokia almayın Android varken cihazlar artık 5 para etmiyor Eskiden çok kızardım nokia yı kötüleyenlere meğer ne haklılarmiş :(

Symbian cihazların boot kilidi olduğundan gelmeyecek malesef.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
sen N9 A ANDROID mi kurdun
sadece Android değil. Nemo Firefox ve Sailfish'de kurulabiliyor. Boot kilidi olmadığından ve Port edildiğinden dolayı. detaylı bilgi için MeeGo forumuna bakabilirsin.

palpolisi

palpolisi

Üye
Vay anasını nemo yeni duydum firefox tarayıcı değilmi sail Bilmem ne bu işletim sistemleri nasıl bişey uygulama cokmu ben olsam Android yükler dim tabletim var Benim herşey oluyor ve Playstation emülatör yükleniyor Üstelik ps3 kolu takılıyor ve led tv ye bağlıyorum Alsana Playstation fark yok

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Harmattan'da ps emülatörü var hakikaten en iyi playstation emülatörü bu bence. Şuanda android kurulu zaten. Harmattan uygulama olarak biraz geride bir platform. Oyunları android üzerinden oynuyorum. Sıkıntı olmuyor. Nemo Linux tabanlı Mer işletim sistemi web konusunda başarılı genelde nemo ile takılıyorum zaten. Firefox Os, mozilla'nın geliştirdiği bir işletim sistemi. Hani pek bir artısı yok ama madem port etmişler diyerek koydum telefona. Sailfish'de nemo ile paralel işleyen Harmattan'ı oluşturan ekibin yaptığı işletim sistemi. Önü umuyoruz ki açık olacak, kendisi mer tabanlı olduğu halde android uygulama/oyunlarını da çalıştırıyor. bu sayede hem gerçek multitasking yapacak hem uygulama eksiği olmayacak gibi görünüyor.

palpolisi

palpolisi

Üye
ALLAH aşkına sen Bir telefon da aynı anda kaç işletim sistemi kulaniyorsunPpsspp emülatör güzel ilerde psv yi de eklerse of tadından yenmez

Seglopsi

Seglopsi

Üye
şimdilik 5

myusdat42

myusdat42

Üye
dostum nemo isletim sistemi mi?

palpolisi

palpolisi

Üye
Vaybe

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
Yakında bir süprizimiz var :eller:

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
hayrola? :)

rashitshain

rashitshain

Üye
sıra bende sailfish yükleyecem geç kaldım

gardi

gardi

Üye
kurulumdan haric uzerine ekledigin hic yenilik yokmu ? kamera gps android app gibi vb.calismayan aksamlar gibi :)