N9 Android.deb 4.1.1 basit kurulum

Sponsorlu Bağlantılar

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
çok yakında ne olduğu ortaya çıkar arkadaşlar. ilyas_0177 bu konuda çok bilgili ama sanırım forumda yok. eğer olsaydı mutlaka ne olduğunu yazardı.
çok yakında ne olduğu ortaya çıkar arkadaşlar. ilyas_0177 bu konuda çok bilgili ama sanırım forumda yok. eğer olsaydı mutlaka ne olduğunu yazardı.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Verdiğiniz linkteki konuya yapılan yorumlara bakılırsa şuan her fonksiyon sorunsuz çalışıyor.Yükleme kısmı benim de kafamı karıştırdı.

linkteki video da izlenmiyor. Hatta rom dosyaları için indirme de yapilamiyor diye okumustum. Bence saçma ve yalan birşey, tmo'da konusu dahi yokken bir anda zembille düşmesi saçma değil mi :)

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
Konu ile ilgilenmek icin hic zamanım olmadı, sadece özelden pm yoluyla konuşma gecti
xda geliştiricileri konu ile ilgileniyormuş konu sahte degil gercek ten N9 lollipop geldi hatta 5.0.2 ve ota üzerinden 5.1.1 gelmiş fakat dedigim gibi pc başında ilgilenme fırsatım olmadı

video konu linkleri ile ilgili indirebilmek icin yapılmış tanıtım videosu fakat o videoyu bende acamadım,

Emre

Üye
rom yok arkadaşlar fek bence :hmmm

Emre

Üye
orasını bilmem fakat adamlar Ericsson icinde aynı linkleri vermişler
lollipoprom.org/

scorpion11

scorpion11

Üye
Konu ile ilgilenmek icin hic zamanım olmadı, sadece özelden pm yoluyla konuşma gecti
xda geliştiricileri konu ile ilgileniyormuş konu sahte degil gercek ten N9 lollipop geldi hatta 5.0.2 ve ota üzerinden 5.1.1 gelmiş fakat dedigim gibi pc başında ilgilenme fırsatım olmadı

video konu linkleri ile ilgili indirebilmek icin yapılmış tanıtım videosu fakat o videoyu bende acamadım,
Video yüklenip geri kaldırılmış gibi.Yeni bilgiler paylaşmanız dileğiyle.İlginiz için teşekkürler.

fastonlyrolling

Üye
tamamen uydurma,bir haber.para tuzağı.

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
ben ilyas hocadan haber bekliyordum ki o da bu durumu doğrular şekilde yorum yapmış ssabırsızlıkla bekliyorum, inşAllah telefonlara kurulumu gerçekleştirme şansımız olur :)

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Tesekkurler emek harcanan bir konu olmus

• Beğen
Tepkiler: ilyas_0177

firatsarp

Üye
Bu versiyonun sesli aramaları desteklemediğini belirtseydiniz bukadar uğraşmazdık...

Emre

Üye
Gercek olsaydı maemo paylaşırdı mutlaka.

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
Gercek olsaydı talk maemo paylaşırdı mutlaka.
Bu olayın maemo ile ilgisi yok nitdroid formu kapandı
xda geliştiricileri ile talk.maemo.org geliştiricileri farklı kimse kimsenin işine karışmaz
zaten maemo geliştiricileri jolla ekiplerine katıldı eskisi gibi kimse yok forumda.

naviqators

Üye
EVET arkadaşlar son durum nedir nokia n9 için varmı bir çıkış kapısı
android in son sürümlerini yüklemek mümkün mü bunlar hakkında çalışma yapılıyor mu ?

naviqators

Üye
peki bişey sorucam
benim n9 telefonumda pr1.2 sürümü mevcut pr1.3 e nasıl yükseltebilirim nokia nın güncelleme servislerinden bir kaçını denedim fakat olmadı güncelleme yok diyor . başka türlü yükleyebilir miyim ?

Emre

Üye
peki bişey sorucam
benim n9 telefonumda pr1.2 sürümü mevcut pr1.3 e nasıl yükseltebilirim nokia nın güncelleme servislerinden bir kaçını denedim fakat olmadı güncelleme yok diyor . başka türlü yükleyebilir miyim ?
@ilyas_0177

Seglopsi

Seglopsi

Üye
peki bişey sorucam
flash atmadan artık yükseltme yapamazsın. flasher ile flash atman lazım.
android in son sürümlerini yüklemek mümkün mü bunlar hakkında çalışma yapılıyor mu ?
hayır uğraşan yok malesef.
hayır uğraşan yok malesef.