N86 rm-484 V30.009 için NETTEKİ TEK,HACKLİ VE EN GÜNCEL HATASIZ MODİFİYE

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

greenpean

Üye
[SIZE=1' Alıntı:
----------Eklendi @ 18:55:56 ---------- Yazıldı @ 18:55:14 ----------[/SIZE]

[/COLOR]greenpean dostum hıc sorma lonelycat fırmasının bır oyunu o ne yazık kı suanda bır çözum bulamadık uzgunum

Sağolasın dostum, ben x-plorer'ı kaldırmaya çalışıyorum, kaldıramıyorum. Yeniden mi yğklemem lazım.

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
xplorer ı tekrar normal olarak yukleyıp kaldırmayı deneyın .olacakttır

----------Eklendi @ 19:41:18 ---------- Yazıldı @ 19:39:13 ----------

gardı yenı FW cıkmasını beklemene hıııcc gerrek yok sen dırek cıkan guncellemelerı yukle . zaten yenı bır FW yerıne boyle guncellemelerle gecıstırırler artık n86 yı dıye dusunuyorum ;)

e-mail konusunda da kendı e mail programını kullananamıyor musun kı ??

gardi

gardi

Üye
xplorer ı tekrar normal olarak yukleyıp kaldırmayı deneyın .olacakttır
http://www.maxicep.com/s60-3rd-mess...d-nokianin-orjinal-email-programi-284673.html
----------Eklendi @ 19:41:18 ---------- Yazıldı @ 19:39:13 ----------

gardı yenı FW cıkmasını beklemene hıııcc gerrek yok sen dırek cıkan guncellemelerı yukle . zaten yenı bır FW yerıne boyle guncellemelerle gecıstırırler artık n86 yı dıye dusunuyorum ;)

e-mail konusunda da kendı e mail programını kullananamıyor musun kı ??

kendi mail proğramı en çok kullandığım uygulamalar arasında ama kasıyor bağlantıyı sonlandırırıken falan
bu sürümü kurarken önce mail prosunu kaldır diyor kaldrıma secenegi yok.hani bunu fwye entegre etme şansı yokmu diye sormuştum salkin hocam

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
hangı programı entegre etmek ıstıyorsun ??

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
güncellemelerinde bu program zaten mevcut kardeşim. ve yüklenmıyor muydu sorun ne kı entegre etmeyi gerektirecek ??

gardi

gardi

Üye
güncellemelerinde bu program zaten mevcut kardeşim. ve yüklenmıyor muydu sorun ne kı entegre etmeyi gerektirecek ??
hocam güncellemeden kastın v30.009 sürümü ise bu sürüm ve diğer sürümlerde olan e posta istemcisi 2.1.0 bu linkteki olan ise 9.06 başka bier eposta istemcisi.bunu kurmaya kaltıgımızda eski sürüm kaldırılmadan kurum yapılamaz diyor.eski sürümünde kaldırma secenegi yok yani telefonda proğram yukle kaldırdan kaldıramıyoruz.eski sürüm yani üzerindeki istemci kasıyor bağlantı sonlard diyorum 3 dakika falan kasıyor sonra kendine geliyor..demek istediğim firmware içine eski proğramı kaldırıp bu 9.06 olan eposta istemcisini kuramazmıyız.kurulmazsa başka türlü bu proğramı telefona kurma şansımız yokmu iyi geceler:bye2:

serkanoloji

serkanoloji

Üye
C:\Program Files (x86)\Common Files\Nokia\DataPackage\Products bu yol bende yok kendim kendimmi oluşturmalıyım yada bi şeçenek sunarmısınız.

serkanoloji

serkanoloji

Üye
4 günlük sorum hala yanıtsız kaldı.güncel olan bi sayfa yokmu arkadaşlar....

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
serkanoloji aynı soruyu kaç sefer sormuslar oncekı yorumlara bakarsan sorunun cevabını alırsıznhazırcılık diyince en önede kosanlar şikayet etmekte de en önce koşacaklarına işleri için lazım olanı araştırmaya vakjıt ayırsalar sorun olmazdı.

sedat_811

Üye
linkler ölü bi tazele istersen

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
gereklı lınkler yenılenmıstır .

aktasulas

Üye
Herşey için sagol da ölmüş bu işlemde takıldım kaldım burdan sonra ne yapıcagım hakkında bilgilendirirmisin ?

PROTON1

PROTON1

Üye
N95 8GB için şöyle janjanlı bir sürüm yok mu?

DucazZz

Üye
linkler ölü ilgilenirmisinz ..

---------- Eklendi @ 22:06:05 ---------- Yazıldı @ 21:57:09 ----------

Merhaba 1 nolu mesajda yazılanları adım adım yapıyorum phoeniz ile firmvare uptade yapıp refurbish butonuna tıkladığım an aşağıdaki uyarıyı alıyorum,
RM484_003_000_M011_PR3_8G.fpsx is not found yazıyor.
Sanırım o dosyayı bulamıyor Oysaki tüm dosyaları eksiksiz indirdim.Ayrıyetten tekrar o dosyayı indirmek istedim ama bulamadım sizce ne yapmalıyım arkadaşlar???

yyy

Üye
sağol oldu

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar dosyalar elimde mevcut degil kaç sene once hazitrladigim bir fw bu . Yükleyen arkadaşlardan ricam upload edip linkleri paylaşmalari...

batudinho39

batudinho39

Üye
ricam n79 a da port edilmesi teşekkürler

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
linkler ölü ilgilenirmisinz ..

---------- Eklendi @ 22:06:05 ---------- Yazıldı @ 21:57:09 ----------

Merhaba 1 nolu mesajda yazılanları adım adım yapıyorum phoeniz ile firmvare uptade yapıp refurbish butonuna tıkladığım an aşağıdaki uyarıyı alıyorum,
RM484_003_000_M011_PR3_8G.fpsx is not found yazıyor.
Sanırım o dosyayı bulamıyor Oysaki tüm dosyaları eksiksiz indirdim.Ayrıyetten tekrar o dosyayı indirmek istedim ama bulamadım sizce ne yapmalıyım arkadaşlar???

DUCAZZ kardeşim bak flash ekranının altında reflash falan yazısının atında settıgns falan bvar oraya gir ve kırmızı renklı lıstede görunen dosyayı secimden çıkart düzelecektir.

yatuem

Üye
kardeş N86 içiv30.009 İNDİGO RM484 produck kodu-0580417 dosyası çıkmıyor dosyada çıkan sadece beyazlar için 0580676 bi yardımcı olabilirmisin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt