N85 istenile uygulama erişimine izin verilmedi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hose

Üye
    Konu Sahibi
N85 istenile uygulama erişimine izin verilmedi?
selam arkdaşlar N85 telefonumu hack lamak istiyorum heloxx programı ilee cin sitelerinin birinden sertifika aldım sertifikayı singsis programı ile signed yaptm yakptıktan sonra yukleme esnasında telefona mı hafıza kartınamı yuklensin diye soruyo telefonu seciyorum istenilen uygulama erişimine izin verilmedi diye hata veriyo bunu nasıl dğzelte bilirim varmı bi bilginiz arkdaşlar şimdiden teşekur ederim

• Beğen
Tepkiler: MEMOZİ

raperape

Üye
aynı sorun bendede olur telefonun E65 yardım plsss!!!

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
bende de oldu birkaç kez programın başka versiyonunu yükledim oldu..

hitachi

hitachi

Üye
5800 da bende hellox u yükleyemedim.pc de ve telefonda imzaladım fakat bu seferde uygulama erişimine izin verilmedi hatası çıktı.Ne yapmamız gerektiğini açıklayabilecek biri varsa çook teşekkür ederim şimdiden.

techno_esh

techno_esh

Üye
ya benim de 5800 var onu bi kez hello0x ile hackledim tele format attım şimdi hello0x signed yüklemeye çalıştığımda istenilen uygulama erişimine izin verilmedi yazıyo lütfen yardım edin cinlerim tepeme çıkmış durumda:off:

ayrilik

ayrilik

Üye
ya benim de 5800 var onu bi kez hello0x ile hackledim tele format attım şimdi hello0x signed yüklemeye çalıştığımda istenilen uygulama erişimine izin verilmedi yazıyo lütfen yardım edin cinlerim tepeme çıkmış durumda:off:

Yeni sürümü yüklediysen (40.0.005) bu hata ile karşılaşırsın. Yeni sürüm henüz hacklenmedi.

techno_esh

techno_esh

Üye
Yeni sürümü yüklediysen (40.0.005) bu hata ile karşılaşırsın. Yeni sürüm henüz hacklenmedi.
yenisürüm yükledim ve yeni sürüm hacklenmiş durumda ama problemi çözdüm

aksakal_52

Üye
nasıl çözdünüz paylaşında bizde çözelim

recepkoyuncu

Üye
kardeş kendinemi müslümansın sorunun çözümünü bizimlede paylaşsana harbi ayıp etmişsin

fedka

Üye
çözse buraya yazardı belli ki çözememiş

prototytype

Üye
c0zdm c0zemdm die bisey mi wr oLsa herkes yprDı .d bu mdr stenin qucu? Hdi m0dLr yardm zmnı

office boyxD

1 aydır bu sorunla uğraşıyorum
sertifikayı da imei no'suna göre yaptırdım ve gerekli uyg. erşimine izn verlmedi diyor

oddus

Üye
öncelikle arkadaşlar telefonunuz hackli olması lazım*hack için iki yöntem vardır.ilki opda dan sertifika almak(bunun nasıl yapılacağı çoğu yerde var) ikincisi ise JAF adlı ve navifirm adlı programlarla manuel flash işlemi (bunun da nasıl yapılacağı çoğu yerde var)bu işlemlerden sonra ROM patcher adlı programı kurup Open4All RP+.rmp ve Install Server RP+.rmp eklentileri AUTO olarak seçtikten sonra bu uyarıların hiçbiriyle karşılaşmazsınız.Ben MSN programını kurarken bu sorunla karşılaşmıştım.Teli hackledim tüm işlemleri yaptıktan sonra başarılı şekilde kuruldu*Telefonum 5800 XM v.40

ge-ce-ci

Üye
zaten esas sorun da burda dostum ben daha rompatcher ı kurmaya çalışırken bu hatayı verdi bana...

mazide

Üye
Open4All RP+.rmp ve Install Server RP+.rmp eklentileri AUTO olarak seçtikten sonra bu uyarıların hiçbiriyle karşılaşmazsınız.

Aynen dediğin gibi yaptım ve sorunum düzeldi. Çok teşekkür ederim. Artık ''İstenilen uygulama erişimine izin verilmedi'' uyarısı çıkmıyor ve istediğim program kolayca kuruluyor.

Bu arada telefonum Nokia 5800 XM v51.0.006

ibomuro

Üye
zaten esas sorun da burda dostum ben daha rompatcher ı kurmaya çalışırken bu hatayı verdi bana...
aynı problem bende de var arkadaşlar lütfen bi yardım edinn..saatlerden beri çözüm arıyorum ama hala ulaşamadım...:allalla:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt