n81 müzik çalar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Godfather

Godfather

Üye
    Konu Sahibi
n81 müzik çalar
arkadaşlar ben menüye girdiğimde böyle yuvarlak bir şey cıkıyor

bu şeyin anlamı kullanılıyor demek yani bir programı acıp kapatmadıgınızda bu işaret cıkıyor

her şeyi denedim ama o işaret gitmiyor

müzik çaları açtım kare durdur işaretine bastım kımızıya bastım olmadı,
kare durdur işaretine bastım yine sonra geri geri geri diyerek denedim yine olmadı...

sizce ne yapmalıyım

• Beğen
Tepkiler: djaliahmet

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
o programın çalıştığını gösterir..forumda symbian os 9.3 programlar bölümünde handy taskman var indirip telefona kur onunla böyle arkada çalışan programları kapatırsın..

Godfather

Godfather

Üye
    Konu Sahibi
denedim oldu ama bir müziği acıp kapatsam yine aynısı oluyor

Salihyet

Salihyet

Üye
Müzik çalara girin, ekolayzır ayarlarına girip bir ayarı düzenlemeye girin ve oradan seçeneklere basıp ÇIKIŞ a basın. Bu 5700 da var olan yazılım hatası böylece müzik çalar kapanıyor..
Müzik çalar > Her hangi bir şarkıya girin > Ekolayzır ayarları > Pop ( vs. ) > Düzenle > Çıkış

Godfather

Godfather

Üye
    Konu Sahibi
düzenlede çıkış yok malesef :S bide HelloCarbide yi nasıl kaldırırım teledonu hacklemeye calıstım hiç bir şey açılmaz oldu :S dosya bozuk diyor bir şey yüklerken sorun nerde acaba

Esendağlı

Esendağlı

Üye
düzenlede çıkış yok malesef :S bide HelloCarbide yi nasıl kaldırırım teledonu hacklemeye calıstım hiç bir şey açılmaz oldu :S dosya bozuk diyor bir şey yüklerken sorun nerde acaba
Uygulama yöneticisinden kaldırabilirsin.uygulamaların çalışması için telefeona RESTART yapman lazım,ondan sonra bütün uygulamaların yine çalışır..

Godfather

Godfather

Üye
    Konu Sahibi
artık tele format attım ama müzük yine duruyor düzgüncede calısıyor ama teli actıgımda yükleniyor diyor sonra yıgın hafıza kullanılıyor diyor neyse anlamadım

Godfather

Godfather

Üye
    Konu Sahibi
onuda hallettim bir çok teşekkürler konu silinebilir

kaan0

kaan0

Üye
Dostum sorunu çözdüm demişsin ama ben yene de el atayım n81 model telefonların hepsinde müzik çalar hiç kapanmayan bir uygulamadır sebebi de bu telefonlardaki müzik tuşlarına ne zaman basılırsa basılsın müzik çalmasını sağlamaktır yani o bir sorun değil...

Godfather

Godfather

Üye
    Konu Sahibi
o sorun çözülmemişti teşekkirler sendede aynısı varsa sorun yok

ahmetdemirci

ahmetdemirci

Üye
arkadaşım bunu çözmek için maxicepte n80ve n81 sr60 ne serilerine gir ve programların içine bak orda taskman olacak ve şifreside var onuda kurduktan sonra menüye basılı tut taskman menüsü cıkacak ve seceneklere gir joyistikle müzik çaların üstüne gel ve sona erdirde sonra kaybolacak ama her telefonu açtığında bunu yapmalısınki müzikçalar daha o simgeyi göstermez bu programı arkadaşlar yüklemiş ordan alırsınız hadi güle güle kullanın cümleten mubarek ramazan bayramını kutlarım arkadaşlar :) :) :)

Godfather

Godfather

Üye
    Konu Sahibi
Çözeli çok oldu arkadaşım saolasın bizim telefonlar müzik edition oldugundan o hep öyle duruyormuş megerssem :)

coskunresul

Üye
arakdaşlar bendede aynı durum var ama kendimce bence bu sorun değil tlf için aslında gerekli çünkü kendini bu şekilde hazır tutuyor kumandadan play tuşuna bastıkğında çalmaya başlar bir önceki yazılımda o yuvarlak yokken yani arkada çalışmıyorken kumandadan yada tuş takımından play tuşuna basınca açılmıyordu şarkı taki menüye girip müzik çaları açıncaya kadar bunu bi sorun olarak görmemek lazım bence belkide ben yanılıyorum ama :D öyle bi teori ürettim işte ..

Godfather

Godfather

Üye
    Konu Sahibi
Yani o çalışıyormuş gibi gözüksede çalışmıyor :)

derbeder471

Üye
beyler bende aynı teli kullanıyorumm onu kafanıza takmayın orjinali bu yani...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt