N8 torrent downloader ( SymTorrent v1.50 ) «SIGNED»

Sponsorlu Bağlantılar

ELEFSANE

Üye
teşekkürler

nataraj marble

nataraj marble

Üye
C6-01'de atıyo programdan Torenti programa tanıtınca.

qramaphonedzie

qramaphonedzie

Üye
evet c6-01 de atiyor programdan torrenti secince neden acaba

penah0

Üye
ua arkadaşlar ben n8 e kurdum.torrenti çalışdırmak istediyimde kendi kendine geri çıkıyo sizce nedendir?

SeHeRBaZ*

SeHeRBaZ*

Üye
Yaşasın torrent!.. :horse:

burakos

Üye
arkadaşlar ya download yeri olarak hafıza kartını gösteremiyorum :S

ayarlardan girince 2 hafıza var biri C: telfon hafızası diğeri E: telefonun mass memorysi 16 gb kart var F: görünmüyor orda nasıl yapcam :/

crazy_bull_01

crazy_bull_01

Üye
şu C6-01 için sorunu halledecek kimse yok mu? Torrenti tanıtınca doluyor ve programdan atıyor...

yaucat81

Üye
dosyayı tanımıyor

gnmkbn

Üye
nokia e6 ya gider mi ?

yutkun

yutkun

Üye
eline saglık teşekkürler

asabi32

Üye
500'e kurdum kurmada bi sıkıntı yaşamadım fakat torrent dosyasını ekliyorum hata alıyorum no connect tracker gibi birşey ne yapmam gerektiğiyle ilgili yorumları okudum fakat port numarasını utorrentden almama rağmen yine olmadı bunun ayarlarını falan resim şeklinde falan bi paylaşında görelim yapalım artıkın =)) tşkkrler

keys1903

keys1903

Üye
arkadaslsr ben 700 veya 1 gblık dosyaları ındırıyorum ama 2 ve ustunde atıyor olay budur yınede ısımı goruyor

metallica999

Üye
arkadaşlar ya download yeri olarak hafıza kartını gösteremiyorum :S

ayarlardan girince 2 hafıza var biri C: telfon hafızası diğeri E: telefonun mass memorysi 16 gb kart var F: görünmüyor orda nasıl yapcam :/

Aynı sorun bende de var, çözümü bilinmiyorsa bari private klasörünü söyleyebilir misiniz?

keys1903

keys1903

Üye
her sıtenınkınıde indirmıyor ama en unlu za ile baslıysn sıtenınkını ındırıyor

rnqqe

Üye
teşekkürler

23palulu23

23palulu23

Üye
Arkadaşlar bende atma sorunu var yok mu bu sorunun çözümü gerçekten bana çok lazim bir program !

mkkozanmk

Üye
ben bir önceki sürümünü kullanıyorum onda sıkıntı olmuyor. . 1.30 sürümü bende güzel çalışıyor. Üst sürüm biraz sıkıntı gibi. .

- - - Eklendi - - -

ben bir önceki sürümünü kullanıyorum onda sıkıntı olmuyor. . 1.30 sürümü bende güzel çalışıyor. Üst sürüm biraz sıkıntı gibi. .

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
:tşk:

mstfblk

Üye
teşekkürler.

gkhnkrtl

Üye
C6–01 denedim sorunsuz çalışmaktadır teşekkürler

Üst Alt