[N8] Telefonumun Kilit Kodunu unuttum, nasıl geri alabilirim ?

Sponsorlu Bağlantılar

Apple iPhone4

Apple iPhone4

Üye
    Konu Sahibi
[N8] Telefonumun Kilit Kodunu unuttum, nasıl geri alabilirim ?
Arkadaşlar Telefona bir ara kilit kodu koyup kaldırmıştım, Şuan Kilit Kodunu hatırlamıyorum. Tekrar şifre koymak istiyorum ve bunun için önceki kilit kodunu istiyor. nasıl bulabilirim önceki kilit kodunu ?
Yardımcı arkadaşlara şimdiden teşekkürler :oke:

TheMadness

TheMadness

Üye
flash at düzelir sw resetle phoenixten

Apple iPhone4

Apple iPhone4

Üye
    Konu Sahibi
Ben o dediklerini yapmayı bilmiyorum kardeş :D

slant1111

slant1111

Üye
sabit konudan bakabilirdin flash atmaya

TheMadness

TheMadness

Üye
yada git nokia shopa yazlım attr

PriZm

PriZm

Üye
flash veya hard format atmadan o parola duzelmez.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Hard format atacaksın arkadaşım... sonra 12345

JustADreamer

JustADreamer

Üye
girip imei numaranı giriyorsun . Master Security Code veriyor onla değiştiriyorsun . Site yıllardır kullanımda ve legal . Şu güne kadar klonlamayla vb. Durumla karşılaşanı görmedim .

• Beğen
Tepkiler: meye
kraldost

kraldost

Üye
girip imei numaranı giriyorsun . Master Security Code veriyor onla değiştiriyorsun . Site yıllardır kullanımda ve legal . Şu güne kadar klonlamayla vb. Durumla karşılaşanı görmedim .
sakın denemeyin ben telefonculuk yaptığım dönemlerde toptancılarım bu bilgilere ulaştı siz imei girdiğinizde adi çinlilerin sistemine oto kayıt oluyor çinliler bu ürünü türkiyeye denk getirdimi o zaman zihazın patlak veriyor sakın denemeyin

TheMadness

TheMadness

Üye

bu yöntem çok eski telefonlarda çalışıyor.

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye

Bu yöntem s60v2 telefonlarda çalışır.

mad_love1982

Üye
Ben denemek gibi bir salaklık yaptım inşallah telefonun imeisini klonlamazlar. Adam gibi bir site bilen yok mu?

meg1ddo

meg1ddo

Üye
En kısa ve basit yolu format at...

iihhssaann11

iihhssaann11

Üye
formatla sıfırlanmaz boşa atma.

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Sw reset flaşla.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
hard format at telefon kapalıyken sırasıyla hepsine basılı tutacak çekilde menü tuşu+kamera tuşu+ses kısma tuşu+güç düğmesi (açıp kapama) yalnız püf bi nokta telefonun açılırken güvenlik kodu soruyorsa hard formatta atamazsın çaren flashlamak ama açılışta güvenlik kodu sormuyorsa hard format atarsın iyi kelir sistem temizlnir telefonun hızlanır ve gereksiz uygulamaları kurmazsın ve daha önce yükleyip kaldırdığın programların atık dosyalarısilinmiş olur hard format iyidir

Üst Alt