N8 Tecrübem ve iPhone

Sponsorlu Bağlantılar

merkel02

Kapalı Hesap
hocam ne güzel yazmışsın vallahi...:naughty: bende N8 almak istiyorum inşallah alıcamda ama 1-1.5 ay geçsin istiyorum nedeni sizler gibi kullanan arkadaşların yorumları benim için çok önemli. N8 de kullanıcıyı sinir eden reset olayı kafamı çok bozdu:ağlarım::off: hatta bir yerde videosu bile vardı habire telefon kendini resetliyor. (acaba hacklemeye mi çalıştılar bilmiyorum) hangi telefon olursa olsun sonuçta kul yapısı illaki bi arıza vericek :D konu için teşekkürler. yeni edindiğin bilgilerden bizi mahrum bırakma :bye2:

cenewar88

cenewar88

Üye
waaay teknosa!
ilgiyi kest hacı

Teknosanoktacom

Teknosanoktacom

Üye
Merhaba,

Konu ile ilgili olarak ilgili birimlere bilgilendirme yapılmıştır, en kısa zamanda aksiyon alınacaktır. İlginize teşekkür ederiz.

Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.

cenewar88

cenewar88

Üye
aksiyon alınacaktır da ne demek sayın teknosa :)
lütfen benim de şikayetimi ciddiye alınız türkçe ile dalga geçmeyiniz
aksiyon malum dilimize ingilizceden geçen action kelimesinin karşılığıdır ki bu kelimenin doğrudan dilimizde muhtelif anlamları : fiil, icraat, hareket, eylem gibi kelimelerdir, hiçbirisi de verdiğiniz cümlede yerine koyduğumuzda anlamlı bir ifade olmuyor. ilginçlik oluyor hepsi bu, biraz da hava mı katıyor ifadeye ne... geri bildirim alınacaktır, işleme sokulacaktır, ilgilenilecektir gibi bir ifade kullanmanız gerekir.
telefona ve paraya gösterilen hassasiyetten fazlasını lütfen dilimize ve dolayısı ile kültürümüze gösterelim, ciddi bir kuruluştan ciddi bir hassasiyet bekliyoruz.
şikayeti kest!

devilmy

devilmy

Üye
teknosa daki elemanlar herhalde aynı karekterde bır sey soruyorsun dalga geçer gibi karşıdakı kişileri yerine koyuyorlar ama böle yaparlarsa müşteri kaybederer ben en son 1sene önce gitmiştim teknosaya ve bir kaç sorun yaşadıktan sonrada uğramaz oldum sanada hak veriyorum sh0ck kardeş doğrudur.......

fedata

fedata

Üye
ortağm teknosa bu msjdan nasıl haberdar oldu ya:S

mustafa

mustafa

Üye
1600 lira verip iphone alıp 5mp kamera yerine wave alın. n8 şu an almayın fiyatları sabitleşinceye kadar :D nokiadan bana mail geldi sözünde durma andı gibi bi şey. symbian efsanesi bitmeyecek nokia hep arkasında olacak vs vs bi şeyler yazıyordu googledan çevirdiğim kadarıyla bu tarz şeyler yazıyordu. hele bi güncellemeleri çıksın da bakalım. nokia almam diyordum yakından inceleyeceğim n8'i. yeni çıkan fw ler ile belirtilen sorunlar giderilirse alınası bir telefon. ama tipi kaba arkadaş yaa :D

zerhos458

zerhos458

Üye
Apple kullanıcılarını göz boyamakla sömüren beş para etmez bi şirket iphone kesinlikle üst segmente hitab eden maddi durumu iyi olan ve tabi hava atmakta kendini zorlamayan şahısların tercih edeceği bi telefondur :)

pcwolf

pcwolf

Üye
1600 lira verip iphone alıp 5mp kamera yerine wave alın. n8 şu an almayın fiyatları sabitleşinceye kadar :D nokiadan bana mail geldi sözünde durma andı gibi bi şey. symbian efsanesi bitmeyecek nokia hep arkasında olacak vs vs bi şeyler yazıyordu googledan çevirdiğim kadarıyla bu tarz şeyler yazıyordu. hele bi güncellemeleri çıksın da bakalım. nokia almam diyordum yakından inceleyeceğim n8'i. yeni çıkan fw ler ile belirtilen sorunlar giderilirse alınası bir telefon. ama tipi kaba arkadaş yaa :D
5800 da kaba ama kullanıyorsunuz?

pcwolf

pcwolf

Üye
5800 ın neresi kaba arkadaş. n8 in arka kamera kısmı dışarda kalıyor ben onu kastediyorum.

Ben de N8 kaba ise elindekine bak dedim sen kamerayı kastetmeden önce. O çıkıntı telefona ayrı bir hava veriyor, zaten çoğu kişi de o tür çıkıntıya sahip telefonlara ilgi duyuyor.

sh0ck

sh0ck

Üye
    Konu Sahibi
Şu kabalık olayını atın bi kenara yahu :)..

Telefon dediğin az büyük olacak ki ben buradayım dicek.

cenewar88

cenewar88

Üye
walla çıkıntı karizmatik hacı ne dersen de!
dümdüz olsa almazdım ben söliyim

mustafa

mustafa

Üye
arkadaşlar tamam bi şey demedim yahuu. ben nokia ya bir daha para vermeyi düşünmeyen bir kişi olarak tekrar n8 e ilgi duydum ve çıkıntısının kaba olduğunu söyledim. çok kaba, lanet olsun, olmamalıydı, bu telefona o çıkıntı yapılır mı da demedim esprili bi şekilde söyledim sadece. imza çakılır falan hiç gerek yok bu tarz konuşmalara :D hele bi sivasa gelsin şu n8 bi elime alıyım da bakalım hayırlısı. yeni çıkan fw lerle birlikte sizin yorumlarınız doğrultusunda alabilirim n8. alan kişilere hayırlı kullanımlar diyorum. saygılar...

merkel02

Kapalı Hesap
arkadaşlar tamam bi şey demedim yahuu. ben nokia ya bir daha para vermeyi düşünmeyen bir kişi olarak tekrar n8 e ilgi duydum ve çıkıntısının kaba olduğunu söyledim. çok kaba, lanet olsun, olmamalıydı, bu telefona o çıkıntı yapılır mı da demedim esprili bi şekilde söyledim sadece. imza çakılır falan hiç gerek yok bu tarz konuşmalara :D hele bi sivasa gelsin şu n8 bi elime alıyım da bakalım hayırlısı. yeni çıkan fw lerle birlikte sizin yorumlarınız doğrultusunda alabilirim n8. alan kişilere hayırlı kullanımlar diyorum. saygılar...

insanın üstüne bu kadar da binilmez ki:d: :op: :heyo:

cenewar88

cenewar88

Üye
biz de birdir bir oynayacaz deyip semer vurmadık ki güzel kardeşim. fevri bir çıkış sıkıntı olur bak, rahat ve sakin ol. malum çıkıntının ne kadar güzel geldiğini anlatırken uslübdan fark atmış olacağız ki yanlış anlamak işine geldi heralde. alttan alıcı üslubun farkını üstten binici üsluba karşı koz olarak kullanmak istedin ama, burada yemezler :) sivasa da gelir, vana da gider, fw de güncellenir beğenilir de beğenilmez de bunlar olağan durumlar. kullananın telefonuna kaza bela gelmesin, almak istemeyen arkadaşların alacakları telefnlar da hayrlı olsun, hepsi güle güle eskisin güncellensn kırılsın hurdacıya verilsin...

mustafa

mustafa

Üye
biz de birdir bir oynayacaz deyip semer vurmadık ki güzel kardeşim. fevri bir çıkış sıkıntı olur bak, rahat ve sakin ol. malum çıkıntının ne kadar güzel geldiğini anlatırken uslübdan fark atmış olacağız ki yanlış anlamak işine geldi heralde. alttan alıcı üslubun farkını üstten binici üsluba karşı koz olarak kullanmak istedin ama, burada yemezler :) sivasa da gelir, vana da gider, fw de güncellenir beğenilir de beğenilmez de bunlar olağan durumlar. kullananın telefonuna kaza bela gelmesin, almak istemeyen arkadaşların alacakları telefnlar da hayrlı olsun, hepsi güle güle eskisin güncellensn kırılsın hurdacıya verilsin...

buraları senden iyi bilirim gara gaşlı. neyse.

ozggurr

ozggurr

Üye

Budur!

cenewar88

cenewar88

Üye
  • Beğen
Tepkiler: haykoolik

Üst Alt