N8 RM-596 Orijinal Belle Refresh Tümü~No Rapid~Direk İndirme...

Sponsorlu Bağlantılar

fnldstntn

Üye
    Konu Sahibi
N8 RM-596 Orijinal Belle Refresh Tümü~No Rapid~Direk İndirme...
Silver

Siyah

Turuncu

Mavi

Yeşil

Bronze.

Pink

Beğenmeyi unutmayın... :evet:

• Beğen
Tepkiler: duzmhum, celilcemre, By Kavak ve 22 diğerleri

bartinli8387

bartinli8387

Üye
benim belle siyah yurd dişı aldıgımda türkçeydi oviden belle güncellemesin sonrası ingilizce oldu buradaki ile yükleme yapsam türkçe olurmu

kido

kido

Üye
Nasıl yükleniyo bunlar , lütfen yardım :(
Ovi den yükleyebilirmiyim ?

sanalben

sanalben

Üye
benim telefonum siyah renkli ben silver renk dosyaları yanlıslıkla indirdim calısmazmı silver acaba biri yardım etse

mcalisir

Üye
bu dosyaları yurt dışından gelmiş telefona phoenix ile kurmam mümkün mu?

scomez61

Üye
İlginize teşekkür eder, emeğinize saygı duyuyor iyi çalışmalar diliyorum. Ancak benim cihazımın ÜRÜN KODU 059B288 Bu cihaza uygun olan hangisidir veya bulabilirmnisiniz.Renk siyah Teşekkürler

fnldstntn

Üye
    Konu Sahibi
İlginize teşekkür eder, emeğinize saygı duyuyor iyi çalışmalar diliyorum. Ancak benim cihazımın ÜRÜN KODU 059B288 Bu cihaza uygun olan hangisidir veya bulabilirmnisiniz.Renk siyah Teşekkürler
Nevifirmde vermiş olduğunuz ürün kodu yok fakat üstteki siyah olanı yüklerseniz işinizi görür...

scomez61

Üye
İlginize teşekkür ederim, yalnız bu cihaz yurt dışından gelme olmasına rağmen nokia ile görüştüğümde bana anakartı değişmiş cihaz olduğu bilgisi verildi

rsm39

rsm39

Üye
benim telefonum koyu gri siyah olanı indirdim phoneixte hata cıktı product koduyla ilgili silver indirsem sorunsuz yukleyebilirmiyim ?

ANIL

ANIL

Admin
benim telefonum koyu gri siyah olanı indirdim phoneixte hata cıktı product koduyla ilgili silver indirsem sorunsuz yukleyebilirmiyim ?

Navifirm 1.7 programından indirirsen sorun çıkmaz.

fnldstntn

Üye
    Konu Sahibi

benhd

Üye
merhaba cihazım yurtdışı n8 silver belle'ye yükselttim oviden türkçe dil çıkmadı.bunun için silver dosyalarının hepsini phoenix'ten mi atmam gerek?

fnldstntn

Üye
    Konu Sahibi

astegon

Üye
İlginize teşekkür ederim, yalnız bu cihaz yurt dışından gelme olmasına rağmen nokia ile görüştüğümde bana anakartı değişmiş cihaz olduğu bilgisi verildi

Hocam benim telefon da aynı ürün koduna sahip. Swap Code deniliyor. Güncellemeleri görmemekte, Nokia Care'den orjinal olarak, ya da bu forumdaki bilgilerle phoenix ile flashlayabilirsiniz.

Dereck

Dereck

Üye
çok teşekkür ederim o kadar çok aradımki bu belle türkçe orjinal dosyalarını. telefon yurt dışından geldi diye direk ingilizceye güncelliyor. sağolun

fnldstntn

Üye
    Konu Sahibi
Linkler Belle Refresh e göre güncellendi...

Üst Alt