N8 İçin Yazılım Güncelleme Çıktı mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tabiki89

tabiki89

Üye
    Konu Sahibi
N8 İçin Yazılım Güncelleme Çıktı mı?
Arkadaşlar n8 için yazılım güncelleme çıktı mı? Ne zaman çıkar? Çıkınca yapmalı mıyım? Bazı kaynaklar telefonu yavaşlatabileceğini söylüyor? Servisin yaptığı güncellemenin farkı ne?

cenewar88

cenewar88

Üye
yazılım çıkmadı ama çıkar çıkmaz yapma bekle biraz yabancı forumlardan görelim neler olup bittiğini :) onlar kobay olsun. güncelleme ile telin yavaşladığını duymadım hiç. genel anlamda iyileştirmeler oluyor, varsa malum reset sorunu ve web tarayıcısının değişmesi önemli. servisin yaptığı yazılım güncelleme de bu işlemin aynısı ama flash atarak bizim müdahale edemediğimiz başka bazı dosyalara da müdahale edebiliyorlar diye biliyorum. eskiden griffin falan vardı o zamanlar ben küçüktüm 3650 falan flashlardık ama yıllar geçti ben telefonu unuttum şimdi bilen birileri anlatsın gerisini

tabiki89

tabiki89

Üye
    Konu Sahibi
web tarayicisinin gercekten guncellemeye ihtiyaci var nedense bu forumda yazi yazamiyorum. onun disinda isletim sisteminde bence sorun yok ne takilma yasadim nede bi reset atma. bence bunlar yalan haberler. gelismeleri burdan takip edicez

abdulkerim

abdulkerim

Üye
benim cihazımda yarın geliyor.n8 kullanan arkadaslar birbirimize yardımcı olup fikirlerimizi paylaşalım

tabiki89

tabiki89

Üye
    Konu Sahibi
Sizce ne zaman çıkar bu yazılım güncelleme?
Çıksın öyle götürürüm daha iyi olur. Çıkınca forumda paylaşır mısınız o konuda bi duyum alırsanız?

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Sizce ne zaman çıkar bu yazılım güncelleme?
Çıksın öyle götürürüm daha iyi olur. Çıkınca forumda paylaşır mısınız o konuda bi duyum alırsanız?
Zaten çıkınca arkadaşlar paylaşacaktır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt