N8 için ilginç bi soru sorucaktim :):)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oskis

Üye
    Konu Sahibi
N8 için ilginç bi soru sorucaktim :):)
Şu an elimde n8 ve ipod touch 4. nesil cihazlar var...n8 cihazimdada 3g internet baglantim var ve bu interneti ipoda bluetoot veya başka bir yoldan baglama şansimiz yokmudur acaba? malum n8 interneti biraz agir ilginc bi soru ama bluetooth üzerinden n8 internet paylaşimi varmidir tşkler yardimlarniz için

slant1111

slant1111

Üye
wifi üzerinden var bluetoothtan yok dye bilyorum

oskis

Üye
    Konu Sahibi
n8deki interneti nasil ipod thoch aktarririm tarifi edermisniz

ultrayer6

ultrayer6

Üye
oviden joikuspot 'u indirin beyler

----------Eklendi @ 20:41:17 ---------- Yazıldı @ 20:40:47 ----------

ha pardon bluetooth üzerinden demiş. Bluetooth üzerinden olmuyo kardeş bildiğim kadarı ile.

oskis

Üye
    Konu Sahibi
oviden joikuspot 'u indirin beyler

----------Eklendi @ 20:41:17 ---------- Yazıldı @ 20:40:47 ----------

ha pardon bluetooth üzerinden demiş. Bluetooth üzerinden olmuyo kardeş bildiğim kadarı ile.

fark etmez benim demek istedigim şu anda telefonumda 3g voafone var ve internet baglantim var...bu interneti ipod touch üzerinden baglanmak istiyorum nasil baglanilir bu onerdiginiz program ücretli sanirim

ultrayer6

ultrayer6

Üye
Free versiyonu var ovi'de onu indir... sadece bağlantıya şifre koyamıyorsun bir de bağlantı adını değiştiremiyorsun o kadar... Pro sürümü maxicep'te var fakat unsigned.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
konu hakkında fikrim yok ama bir önerim var: Opera 11 yüklesen N8'in tarayıcısından çok daha iyi.. Neden bu örneği verdim? Çünkü opera iOs işletim sistemine sunulduğu an aPPStore'de çok yüksek miktarda indirilme sayısına ulaşmıştı bu demektirki iOs kullanıcıları operayı safari kadar sevdi:oke: :)

SilentOne

SilentOne

Üye
malesef bluetooth ile olmuyo ole bir program yok

Jomolocco

Jomolocco

Üye
opera mini retina display ekran değil ve çok dandik.jouikospotun pro versionunu signed bulabilirsin.bende var mesela itouch ile guzel gidiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt