n8 hafıza kartı (düzenlemek)

Sponsorlu Bağlantılar

bunun ne kadar faydası olur size ?

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

nosteam1

Üye
    Konu Sahibi
n8 hafıza kartı (düzenlemek)
abilerim kardeslerim size cok iyi bir haberim war :ehe

n8 de flash la beraber oyunlarınız müzikleriniz vs. herseyi artık ayarlamanız mümkün hemde 4 gb a kadar yeriniz mevcut
bu yapmıs olduqunuz da maxicepde deqil diger bütün forumlarda bir ilk olarak siz yapıcaksınız(baska hiç bi yerde yok :))
kısaca flash sonrasında bnm gbi 40-50 tane prgram uygulama kurmaktan artık kurtulabilicez CFW editörlerde daha iyi bir CFW sunabilicek:ehe

öncelikli olarak nokia cooker lazım

sonra kök olan rofs dosyası

baslamadan önce bi dip not vereyim bazı cfw olarak editlenen belle lerde oyun ve programları göstermeme gbi bir sorun war orjinal bellede kendim denedim her sey gayet iyi acılıyor

cfwlerde ise resim müzik ve videolarımız da öyle bir sorun yok garanti acar ve qösterir:oke:

adım adım anlatmak qerekirse
1-cooker ile rofsumuzu acıyoruz
2-müzik resim videolarımızı içine sürükleyip bırakıyoruz (cooker allta mbyte olarak sayar)
3-oyun vs programlar sis content ile parcalanıp atılabilir(cooker gene altta mbyte olarak sayar)
4-düzenlememiz bitti ise cooker dan save diyerek kaydediyoruz
5-phoneix product içinde RM-XXX bu kopyayı atıp flash yapabiliriz artık :)

bizim dosyamız burdaki kırmızı olan normalde bunu flash atmadan önce silmek gerekirdi burdan :)

olusturduqumuz dosyayı RM-XXX atarak da olan qöruntu ise

N8 belle içindir digerleri içinde calısıp calısmadıqını sürüm ismi ile belirterek yazarsanız da ben sevinirim arkadaslar

NOT- siscontect ile parcaladıqınız zamanda bazı uygulama klasörlerinde

C_sys
C_private
C_resource

gbi basında C_ ile baslayanları uda içine atmanız qerekir yoksa o uygulamanız calısmayabilir
uda ya atmak da aynı sekildedir sadece örnegin C_sys isminin C_ yi silersek sys olarak uda ya atabilriz

buyrun izleyin
[video]http://www.izlesene.com/video/ozie-depo-hafizasi-edit/5942701[/video]

• Beğen
Tepkiler: Nextman

nigzes1907

nigzes1907

Üye
abilerim kardeslerim size cok iyi bir haberim war :ehe

n8 de flash la beraber oyunlarınız müzikleriniz vs. herseyi artık ayarlamanız mümkün hemde 4 gb a kadar yeriniz mevcut
bu yapmıs olduqunuz da maxicepde deqil diger bütün forumlarda bir ilk olarak siz yapıcaksınız(baska hiç bi yerde yok :))
kısaca flash sonrasında bnm gbi 40-50 tane prgram uygulama kurmaktan artık kurtulabilicez CFW editörlerde daha iyi bir CFW sunabilicek:ehe

öncelikli olarak nokia cooker lazım

sonra kök olan rofs dosyası

baslamadan önce bi dip not vereyim bazı cfw olarak editlenen belle lerde oyun ve programları göstermeme gbi bir sorun war orjinal bellede kendim denedim her sey gayet iyi acılıyor

cfwlerde ise resim müzik ve videolarımız da öyle bir sorun yok garanti acar ve qösterir:oke:

adım adım anlatmak qerekirse
1-cooker ile rofsumuzu acıyoruz
2-müzik resim videolarımızı içine sürükleyip bırakıyoruz (cooker allta mbyte olarak sayar)
3-oyun vs programlar sis content ile parcalanıp atılabilir(cooker gene altta mbyte olarak sayar)
4-düzenlememiz bitti ise cooker dan save diyerek kaydediyoruz
5-phoneix product içinde RM-XXX bu kopyayı atıp flash yapabiliriz artık :)

bizim dosyamız burdaki kırmızı olan normalde bunu flash atmadan önce silmek gerekirdi burdan :)

olusturduqumuz dosyayı RM-XXX atarak da olan qöruntu ise

N8 belle içindir digerleri içinde calısıp calısmadıqını sürüm ismi ile belirterek yazarsanız da ben sevinirim arkadaslar

NOT- siscontect ile parcaladıqınız zamanda bazı uygulama klasörlerinde

C_sys
C_private
C_resource

gbi basında C_ ile baslayanları uda içine atmanız qerekir yoksa o uygulamanız calısmayabilir
uda ya atmak da aynı sekildedir sadece örnegin C_sys isminin C_ yi silersek sys olarak uda ya atabilriz

ellerine sağlık kardeşim flaş atma korkusu sayende sona erdi ((=

die_tour_you

Üye
ellerine ve emeğine sağlık kardeş gerçekten iyi bir uygulama ve anlatım teşekkürler. :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Anlatım için teşekkürler eline yüreğine sağlık akşama iş çıkardın bize yine :D

nosteam1

Üye
    Konu Sahibi
birazcık eksiqi war abi düzenlemeleri bitirip tam olarak yayınlıcam :)

Otuz

Üye
aferin iyi iş çıkardın ama kim uğraşacak bunlarla bir sürü ıvır zıvır benim için böyle ama işine yarayan da olacaktır

TheMadness

TheMadness

Üye
Çoğu cfw yapımcısı biliyor bunu. Yine de teşekkürler.

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
kardesim çok güzel bişey bu ama bi sorum olcak.

Diyelimki bu .fpsx dosyasına nokia cooker ile oyun program tema resim foto müzik vs. ne varsa yükledik ve flash attık.

O zaman;
1..Yüklediğimiz oyun, program, tema dosyalarını kaldırabilecekmiyiz?
2..Resim, müzik, fotoğrafları silebilecekmiyiz.

Bu soruyu neden sordum, cünkü cfw modcular cfw ye kurmak istedikleri buna kursalar da bizde bize gerek olmayanları silsek daha güzel olmazmıydı?

Anlatım için tesekkürler kardeşim bilmiyordum süper oldu!

nosteam1

Üye
    Konu Sahibi
Çoğu cfw yapımcısı biliyor bunu. Yine de teşekkürler.

biliyor da bulabildiler mi böyle bos sekilde yada düzenlenebilir sekilde ;)

----------Eklendi @ 22:50:13 ---------- Yazıldı @ 22:47:26 ----------

kardesim çok güzel bişey bu ama bi sorum olcak.

Diyelimki bu .fpsx dosyasına nokia cooker ile oyun program tema resim foto müzik vs. ne varsa yükledik ve flash attık.

O zaman;
1..Yüklediğimiz oyun, program, tema dosyalarını kaldırabilecekmiyiz?
2..Resim, müzik, fotoğrafları silebilecekmiyiz.

Bu soruyu neden sordum, cünkü cfw modcular cfw ye kurmak istedikleri buna kursalar da bizde bize gerek olmayanları silsek daha güzel olmazmıydı?

Anlatım için tesekkürler kardeşim bilmiyordum süper oldu!

tabikide silebilirsiniz

----------Eklendi @ 22:52:28 ---------- Yazıldı @ 22:50:13 ---------

tabikide silebilirsiniz. tabikide bir amacı da daha verimli CFW yapmak için

emre2338

emre2338

Üye
daha önce böyle bişey yayınlandığını görmedim emeğe saygı ..

otostopçu

otostopçu

Üye
helal be osman çok güzel olmuş sadık testerin...

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ya arkadaşlar resim müzik vs tamam yaptım da uygulamaları yine tek tek ben yükledim,içine attığım programlar öylece orda duruyor çünkü.ben biryerde yanlış yada eksik bişiy mi yaptım

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ya arkadaşlar resim müzik vs tamam yaptım da uygulamaları yine tek tek ben yükledim,içine attığım programlar öylece orda duruyor çünkü.ben biryerde yanlış yada eksik bişiy mi yaptım
Evet arkadaşlar bu konuda bilgisi olan yardım etsin lütfen,onlarca programı tekrardan kurmak gerçekten sorun oluyor.

nosteam1

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşlar bu konuda bilgisi olan yardım etsin lütfen,onlarca programı tekrardan kurmak gerçekten sorun oluyor.

programlar bende de sorun yapıor oyunlar da aynı sekilde ama kurup da calıstıran warmıs arkadaslar.

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
biliyor da bulabildiler mi böyle bos sekilde yada düzenlenebilir sekilde ;)

tabikide silebilirsiniz

----------Eklendi @ 22:52:28 ---------- Yazıldı @ 22:50:13 ---------

tabikide silebilirsiniz. tabikide bir amacı da daha verimli CFW yapmak için

e ne güzel bişey bu. Ayrıca cfw yapan arkadaşlar aslında bu yüklemek istediklerini buraya atsın bizde beğenmezsek silelim değlmi? Neyse saol kardeşim bilgi için teşekkurler

nosteam1

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
:tşk:

emre.koc

emre.koc

Üye
güzel paylaşım arkadaşım =)