N8 >H2O<Modifiyeli CFW N8 v011.012 (RM-596)

Sponsorlu Bağlantılar

erkara_64

bir önceki versiyona dönmen imkansızın ötesinde birşey fakat aynı sürümü tekrar oviden yükleyebilirsin bunda herhangi bir sıkıntı olmuyor...

okeane3110c

okeane3110c

Üye
beyler bunu 5800 a uygulamaya çalışcam sizce olurmu ?:ehe

erkara_64

uygulamaya uygularsın belki ama donanımı kaldıracak sistem varmı ki elinde:)

mathman20

Üye
Bu modifiye yazılım flaşlamaya değecek bir fw midir ne dersiniz ?
Kararsız kaldım,orjinal fw de yapılan iyileştirmeler bariz farkediliyor mu ?

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
teknopat

teknopat

Üye
Bi resimli anlatım lütfen :)

yilmazumut

yilmazumut

Üye
arkadaşlar N8 de şarz çok az gidiyor yaw 1.5 gün anca dayanıyor =(

teknopat

teknopat

Üye
arkadaşlar hala uğraşıyorum bi gelişme yok flash atmada bi sıkıntı yok atıyor ama bi değişiklik yok herşeyi yaptım gene olmadı :vur:vur

mathman20

Üye
Aşağıda görüntüsü olan hatayı nasıl düzelteceğiz ? Yardımlarızı bekliyorum.

selly1310

selly1310

Üye
arkadaşlar bir sorum olcak.Şimdi burda yazılan işlemi yaparsak yam anlamında neler degişecek.Yani telefoun şimdiki orignal halinden ne gibi bir fark olcak.bunu tam yazarmısınız??

arkee

arkee

Üye
arkadasım ingilizce yazılanları ilk sayfada kopyala google cevırıcıye yapıstır anlarsın :)
ayrıca programları imzalama derdin olmadan direk yukluyorsun
ama ben denemedım bunu cunku gerenk duymadım suan n8me gerekli tum programları cokkolay 2snde ımzalayıp pcden telefonuma yukluyorum e zaten butun programları buradan once pcye ınıyor 2sn ımzalamasına ayırmam cokmu*?==?? bırde sistem dosyasına ulasmamı gerektıren programa rastlamadım ben suana kadar sız rastladınızmı?

intoman

intoman

Üye
o yazının gelişi olarak küçük yazdım yoksa zaten büyük harflerle fakat o hatayı geçtim. Phoenix i kaldırdım yeniden kurdum. şimdide firmware update deyince telefona yüklenecek firmware i göstermiyor kendim el ile göstermek için " ... " üç nokta olan butona tıklayınca orada görünüyor seçincede şu hatayı veriyor.

bilgisayarında .NetFramework yükli deil NetFx20SP2_x86 yüklemen lazım .

barisakkaya

Üye
Ben şu an indiriyorum kurduktan sonra yorumlarımı yapıcam

--------------- Ekleme ---------------

İşlemi yaparken dikkatsizliğimden dolayı 4-5 kere hata aldım yüreğim ağzıma geldi :ehe neyse ki hallettim arkadaşım teşekkürler inceledikten sonra neler değişmiş dikkatimi çekenleri paylaşacağım ne yazık ki yükleyen arkadaşlar ilgisiz kalmış bilgi edinemedim pek yabancı forumlardan bilgi edindim

Jomolocco

Jomolocco

Üye
Dead USB olduğu için daha sonradan garanti beklemeyin Isini iyi bilen bir çalışan bunu farkedebilir

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
arkdaşlar elimde bir n8 olmadığı için, yardımcı olamıyorum bu konuda fazlaca.. açtığım her iki n8 konusunda da yardımlar, çalışmalar, debeyimler,hatalar mevcut okuyun takip edin yaparsınız .ayrıca yapmak zorunda da değilsiniz yeni yazılım için sayılı bir kaç gün çıkıyor galiba. ben kendimi riske atmak istemiyorum diyorsanız uğraşmayın fazla. Not: ilgisiz kalmamın sebebi bilmeden yardım edemem elimde n8 yok deneyimim yok bu konuda.

okeane3110c

okeane3110c

Üye
flash 4 içindemi bunun ?

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
n8 zaten içine moonte etmiş başka flash atılmıyor ve çalışmıyor diye okudum yanlış hatırlamıyorsam oynama yapılmıyor. içinde var yane

Üst Alt