N8 >H2O<Modifiyeli CFW N8 v011.012 (RM-596)

Sponsorlu Bağlantılar

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
deneyiminiz ve yorumlarınız için teşekkürler.. arkadaşlar..

erkara_64

yok neden kızayım ki burası paylaşım platformu yani herkes istediğini belirtmekte özgür saygı duyarım...:)

bilemiyorum ben şuan da hackli sistemi kullanıyorum diğeri bana tat vermedi fakat yüklemede mi proplem oldu acaba bilmiyorum rehber de filan çok takılıyordu bende sende stabil çalışıyorsa gerçekten güzel bir olay yanlız 150 kadar n8 kullanıcısı var hiç kimse mi merak edipte kurmuyor yada buraya 2 cümle yazmıyor..2 kişinin yorumlarıyla millet nasıl rom yüklesin ki:(

headhunTeR71

Üye
Şu PR1.1 gelene kadar kimse özelleştirilmiş FW yüklemeyi göze alamıyor sanırım. Ki Ocak ayının başında bahsi geçen güncellemenin gelmesi bekleniyor.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
telefon yeni olduğu için fw düşünmeleri biraz zaman alır son güncellemelere yakım fw modifiye işlemine başlarlar. şimdilik hack işlemi yetiyor gibi... ayrıca burda pekde okadar n8 kullanıcısı yok malesef konularla ilgilenenler çok oluyor yazıyor çiziyor ama n8 ci yok ne yazıkki. ilerde olur zamanla

selcuk766

Üye
Bende bir deneyim bakalım :) Cihaz yavaşlarsa tekrar format atarım. En fazla 1 saat daha uğraştırır.

eerdogan85

eerdogan85

Üye
Arkadaşlar ne yaptımsa beceremedim. Phoenix n8 i görüyor fakat c:\program files\nokia\phoenix\products\rm-596 klasörüne kopyaladığım dosyaları görmüyor. " Flashing \ Firmware Update " dediğimde bi hata ile karşılaşıyorum. Telefonum KVK garantili N8. Acaba product kodundanmı oldu diye düşündüm. ama aynı product koda sahip dosyaları indirdim yine aynısı.

erkara_64

rm küçük harfle değilde bu şekilde yazıp denermisin..RM-596

eerdogan85

eerdogan85

Üye
o yazının gelişi olarak küçük yazdım yoksa zaten büyük harflerle fakat o hatayı geçtim. Phoenix i kaldırdım yeniden kurdum. şimdide firmware update deyince telefona yüklenecek firmware i göstermiyor kendim el ile göstermek için " ... " üç nokta olan butona tıklayınca orada görünüyor seçincede şu hatayı veriyor.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
"imza dosyası bulunamadı çünkü dijital imza doğrulaması başarısız oldu"

diyor. Phoenix i kaldırıp kurduğun için olmuş galiba sen iyi bi temizle pc yi kapatıp aç öyle kur Phoenix i umarım başarılı olursun.."

eerdogan85

eerdogan85

Üye
Kafam şişti artık o hatayı geçtim şimdide şu hatayı alıyorum ozmena arkadaşımızda aynı hatayı almış ve çözmüş fakat.
ben orjinal ile hac*kli dosyaları değiştirmeden alıyorum o hatayı. Bu arada kafam davul gibi oldu artık bu günlük bırakıyorum :D yeter artık yaaa.

buda hata

erkara_64

bir de nawifirmden EURO-2 TURKEY GRİ olanını indirsene country waryant neymiş:)

Mh66

Mh66

Üye
selamlar Kardeşler . novifrm le dosyaları indirirken telefonunuzun prodüc koduna göre indirin .yoksa hata veriyo ben öyle tecrübe ettim.teli 1 defada göçertmeme rağmen sonunda fw yi çok şükür yükledim . teli kazara göçertenler phoenixin... kullanımını okusunlar. fw çok zorlu kamerayla böcükleri cam gibi çıkartıyo valla.bide dddddrdrrdrdrd ses yapmasa.:oke: konuyu hazırlıyan kardeşe teşekkürler.

headhunTeR71

Üye
Mh66+1 ve phoenix in 2010.08 olan versiyonunu kullan. Sana 16Gb li falan birşey yazan bir dosya sorarsa onu da atla. Phoenix üst sürümleri illa istiyo o dosyayı ama navifirmde yok

eerdogan85

eerdogan85

Üye
Ve sonunda başardım Her şey için teşekkürler Starsley .

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim abdurrahman bende en az senin kadar olmasına sevindim hayırlı olsun. ayrıca aklında bulunsun format atmaya korkma atabilirsin instalsrver içinde yüklü olduğu için sorun yok k.i.b

ayrıca yardımcı olan arkadaşlara da ayrıca bende çok teşekkür ederim. saolsun lar.

mathman20

Üye
2010.24.003.43250/7 versiyonu söylediğinizden daha mı eski acaba ?

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet şuan senin yazdığın eski oluyor sanırım

yselamet

yselamet

Üye
Arkadaşlar dün hack yaptım ve gayet ii çalışıyor:oke:

GrafiXer

GrafiXer

Üye
arkadaşlar bir sorum olucak yükleyen arkadaşlara mesela bu firmwareyi yükledim cihaza fakat eski mevcut orj firmwaresini yüklemek istiyorum tekrar böyle bir işlem mevcutmu ovi ile pcde malum firmware yüklemek cihazı garanti kapsamı dışına çıkaracak !!

yselamet

yselamet

Üye
benim bildiğin ovi ile yok yine phoenix ile yapabilirsin

Üst Alt