N8 guvenlik kodunu kaldirma %100 deadphone flash

Sponsorlu Bağlantılar

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
N8 guvenlik kodunu kaldirma %100 deadphone flash
Arkadaslar N8 guvenlik kodunu unutanlar icin bir arkadasimizin unuttugu guvenlik kodunu kaldirma denemelerimiz sonucu olumlu sonuca vardik.
Nasil oldunu anlatmadan once sunu belirteyim.Guvenlik kodunu unutan arkadasimiz Belle kullanirken guvenlik kodunu degistirmis ve unutmus.
Benden yardim istediginde flash atmasini soyledim ama ben yapamam dedigi icin benim kendimin bizzat TeamWiewer araciligiyla baglanip yaptimi belirtmek istiyorum.

Anlatim.

telefonunuza dead phone olarak flash atmaniz gerekecek cunku acamadiniz icin kapalidir.

once burdan downgrade dosyalarini indirin:

ardindan anna versiyonu indirin:

Ilk once surumunuz ne olrsa olsun downgrade yapin ardindan telefonu acin (acilirsa) guvenlik kodunu istiycektir.
Size bir onay kodu vericek sonra sizden onu tekrar girmeni istiycek siz girdikten sonra yanlis kod diyecek.
Siz tekrardan telefonu kapatip Anna versiyonuyla Flash aticaksiniz ve islem tamamlaniyor guvenlik kodu devreden kalkiyor.
Anna yukleme sonucunda acilista guvenlik kodu istemiycektir.
Ve artik tekrar belle veya hangi versiyonu isterseniz atabilirsiniz.

Denendi ve sonuc guvenlik kodu sorunu ortadan kalkti.

Eger bu sorunla karsilasan varsa ve bu anlatimla cozen olursa Lutfen bu baslikta sonucunu bildirsin herkezin bilgisi olsun.

Tesekkurler..

• Beğen
Tepkiler: emregul73, yselamet, iatis ve 4 diğerleri

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
TeşekkürLer

• Beğen
Tepkiler: Kurtuluş40
emre2338

emre2338

Üye
Evet hatta bunu benim telefonumda denedik Kurtuluş abimle . Sonuç olarak sorunsuz bi şekilde belle kurulduktan sonra tekrardan şifre giriyosunuz yeni şifre ile devam ediyoruz.

TheMadness

TheMadness

Üye
Daha kolay yöntemi varken bu kadar neden uğraşıyorsunuz? olan flashı da atabilirsiniz deadla ama SW reset yapmanız lazım.

kalbimdesiin

Üye
Bende c7 ye belleyi yeniden flaş attım sıfırdan güvenlik kodu ayarladım

bycarismacocuq

Üye
Kardeş telefona hard format at zaten güvenlik kodu sıfırlanıyo sen kendin belirliyosun şifreyi ovi mağaza ve haritalar silinir. Onun çözümü içinde ovi suitenin son sürümünü indirceksin ordan güncelleyip yüklüceksin. Ya da telefondan yazılım güncellemeye girip güncelleyebilirsin.

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ben denenmis ve uygulanmis islemlerimi paylasiyorum burda yorum yapanlarin denemediklerine eminim.

• Beğen
Tepkiler: emregul73, MertcaN9 ve emre2338
ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
tskrler

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
Teşekkürler bilgi için....

evroo

evroo

Üye
Beyler benim sorunum kilit kodumu unuttum telefonum açık sadece *#7370# yapıyım dedim telefonuma virüs bulaştı diye ama kilit kodu soruyor yapamadım kırmaya çalışıyorum NNS ile bu kez sürüm eski galiba telefonumu görmüyor "Scan for product... Error" hatası veriyor Ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim bu arada flash atmayı denemedim hiç o konudan uzağım orjinalciyim biraz hala n8 anna kullanıyorum belle nin güncellemesini beklediğim için,yardımcı olursanız çok mutlu olucam.

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Flash atmadan eski surumden anna yuklemeden sorun cozulmez heralde belle yuklemen sart olmayabilir.

MrUlutaş

MrUlutaş

Üye
abi bu kadar uğraşmaya gerek yok :S bende 1 defa yaşadım aynı sorunu güvenlik kodu varken flash atınca işlem sonrası eski güvenlik kodunuz kabul olmuyor telefonu kapatıp hard format atınca açılışta güvenlik kodu istemiyor :D

svestica

svestica

Üye
selam arkadaşlar. 2. el nokia n8 aldım ve güvenlik kodunu bilmiyorum hard format atıyorum 4 tuşa basıyorum telefon iki kere titriyor baya uzun sürede basılı tuttum en az 10 kere denedim ama ne hafıza sillindi nede güvenlik kodu değişti. yazılımını tekrar güncellledim pcden ama yine güvenlik kodu değişmemiş ve bilmiyorum. açılışta güvenlik sormuyor ama *#7370# yapınca tekrar soruyor.. yani son çare basit bir yntem bilen varmı. dead phone falan diyosunnuzda denemedim hiç güvenlimidir bu.acill yardımm lütfen..

evroo

evroo

Üye
Flash atmadan eski surumden anna yuklemeden sorun cozulmez heralde belle yuklemen sart olmayabilir.

eyvallah abi kodumu hatırladım gerek kalmadı ama senin son güncel belleni telefonu çökerte mökerte yükledim ve 4 gün kullandım çünki 4 gün sonraya orjinalk belle geldi :) emeğin için Çok teşekkürler devamını dilerm :alkis

----------Eklendi @ 22:49:52 ---------- Yazıldı @ 22:47:51 ----------

selam arkadaşlar. 2. el nokia n8 aldım ve güvenlik kodunu bilmiyorum hard format atıyorum 4 tuşa basıyorum telefon iki kere titriyor baya uzun sürede basılı tuttum en az 10 kere denedim ama ne hafıza sillindi nede güvenlik kodu değişti. yazılımını tekrar güncellledim pcden ama yine güvenlik kodu değişmemiş ve bilmiyorum. açılışta güvenlik sormuyor ama *#7370# yapınca tekrar soruyor.. yani son çare basit bir yntem bilen varmı. dead phone falan diyosunnuzda denemedim hiç güvenlimidir bu.acill yardımm lütfen..

çok güvenlidir kurtuluş abimizin dediği flashlama yöntemini eksiksiz gerekli dosyaları indir ve eksiksiz uygula sorunun çözülecektir kurtuluş abimizdende gerek görürsen bendende yardım alabilirsin :)

rewshenbir1

rewshenbir1

Üye
Phoneix ten swreset atarsam silinmezmi ben 5800 a böyle yaptım kilit kodu 12345 oldu ama açılışta kilit kodu istemiyirdu oda var

LimePie

LimePie

Üye
:tşk:

yadigar27

Üye
o kadar symbian kullandım hard formatda guvenlik kodu sıfırladığını ilk defa duyuyorum.
Heleki c7 de filan. sw rest ve dead flash atınca sıfırlandı benim c7

yselamet

yselamet

Üye
evet denedim oldu tşk...

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
  • AHMED... arkadasim once konudaki downgrade dosyasini indirin onunla flash atip cihazi actiktan sonra anna ile flash aticaksiniz bu flash islemlerinden her seferinde kodu deneyin en son belle yukleyip acin kalkicaktir.

• Beğen
Tepkiler: AHMED...
AHMED...

AHMED...

Üye
tamam abi deniyorum gerekli dosyayı indiriyorum

Üst Alt