N8 FW Atma Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

alicozturk

alicozturk

Üye
    Konu Sahibi
N8 FW Atma Sorunu
Merhaba arkadaşlar Navifirmden 111.040.1514 'ü indirip teli flashladım daha sonra da Evols CFW'yi sw reset ile flashlamayı denedim ne yaptıysam tel bi daha açılmadı. Bunun bi çözümü varmı? En azından serviste düzeltebilirler mi?Arkadaşlar uzun bir uğraşın sonunda 111.040.1514'ü yüklemeyi başardım ancak türkçe dil yok eski sürüme dönme şansım var mı acaba?

Son düzenleme:

holywar08

holywar08

Üye
durum ne çözdün mü ? downgrade yapman gerkiyordu

anlgms06

anlgms06

Üye
Merhaba arkadaşlar Navifirmden 111.040.1514 'ü indirip teli flashladım daha sonra da Evols CFW'yi sw reset ile flashlamayı denedim ne yaptıysam tel bi daha açılmadı. Bunun bi çözümü varmı? En azından serviste düzeltebilirler mi?Arkadaşlar uzun bir uğraşın sonunda 111.040.1514'ü yüklemeyi başardım ancak türkçe dil yok eski sürüme dönme şansım var mı acaba?
Yıllar sonra gelen hort

belki benim gibi mağdur bi arkadaş olur diye yazıyorum aynı sleş sürümden bende muzdaripdim

sürüm düşürmek için anna scandinavya sürümünü kurdum. Akabinde tesadüf olarak indirdiğim stabil sürüm olan 1511 de türkçe dil varmıştı cooker programı ile kurcalarken farkettim temiz çalışıyor. Bu sürümleri nokia infinity best ile kurdum phoneix çok kabız bi program infinity best aynı odin gibi kullanması basit

sürüm düşürmek için olan anna sürüm

ilk 3 ü işaretyeceksiniz indinity bestte core-rofs 2 -rofs 3 kuruldukdukdan sonra çökmüşm sanabilirsiniz çökmedi kapatın açın 1 dk bekleyin geliyor anna sürüm

akabinde türkçe dil destekli stabil sürüm 1511 belleyi kurun

stabil n8 belle

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Fatih BaKeR
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
2 tane N8'im var. Mobile Cleaner.sis uygulamasını kullanarak hafızasını tarattırdım . Gereksiz 20 mb dosya buldu bunlardan kurtulduktan sonra çok hızlı çalışmaya başladı . Yazılım yüklemeden önce deneyin derim. @KomiserMemoli_12

Son düzenleme:
anlgms06

anlgms06

Üye
2 tane N8'im var. Mobile Cleaner.sis uygulamasını kullanarak hafızasını tarattırdım . Gereksiz 20 mb dosya buldu bunlardan kurtulduktan sonra çok hızlı çalışmaya başladı . Yazılım yüklemeden önce deneyin derim
Hack işlemi yapamadığımdan kuramadım 5800 rıma yapmıştım önceki n8 me upraşmamıştım ama buna farz çünkü bişey yükleyemiyorum nasıl yapacam bilmiyorum dün denedim olmuyor

Yardımcı olur musun hocam

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt