N8 downgrade resimli anlatım ( çöken telefonlar yada başka sürüm isteyenlere)

Sponsorlu Bağlantılar

yaprakibrahim

Üye
kardeş bu işlem sonunuda ilk versiyon mu oluyor cihaz şimdiden tşkler

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
    Konu Sahibi
evet kardesim. Ama turkce olmuyo. Ki zaten gerek yok cunku scandinatia tuyleri dokulmus kus gbi tatsz we gorsel olarak bisey ifade etmyor. Ben reis duzeltilms surum önerirm

allstar_23

Üye
S.a. Arkadaşlar

Ben telefona flash atarken yanlışlıkla software update diye bi buton vardı ona bastım . Ve telefona bi sürüm yükledi. Telefonda tr dil yok ve t mobile diye açılıyor. Telefonunmun markası NOKİA 603 sürüm 112.010.1409 olarak görünüyor lütfen yardım.. Ne yapmam gerekiyor. :((

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
    Konu Sahibi
forumda 603 uyumlu cfw we yukleme bilglri var kardsm

AzDBTIA

AzDBTIA

Üye
Başardım :d:

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
    Konu Sahibi
üst konu olarak anlatım mevcut kardeşim ordaki adımlarla yap sorun çıkmaz

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler kardeş çok güzel olmuş, benim N8`in eskiden Anna v25.007 sürümü idi, en yeni sürüme yani Belle 111.040.1511 yükleyeyim derken kapandı 10 günden fazladır bir çare bulamamıştım anlatdıklarını aynen yaptım oldu. Fakat şimdi Scandinavia_011.005 sürümünden hiçbir sürüme geçmiyor en yeni sürümü başarılı bir şekilde(hatasız) yüklüyorum ama (Nokia PC Suite ve Phoenix sonuç aynı) yükleme bitdikten sonra cihaz reset atıyor ve açıldığında NOKIA yazısından sonra 5 tane yanıpsönen nokta beliriyor ve öylece kalıyor açılmıyor:ağlarım: açılması için yeniden Scandinavia_011.005 sürümünü yüklediğimde açılıyor ama başka sürümü yüklediğimde bir türlü açılmıyor. Bu arada Product code 0599773 LÜTFEN YARDIM EDİN
Scandinavia dan sonra cihazına hard reset at ve yükleyeceğin fw yi update software yaparak at,birde böyle dene

AzDBTIA

AzDBTIA

Üye
Başardım :d:

DraugHuan

DraugHuan

Üye
Dostum dosyalar tam değil, ayrıca resimler kırılmış

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
    Konu Sahibi
üzgünüm dostum ama artık nokia beni de bezdirdiği için androide geçtim.

semihtan

semihtan

Üye
tesekkürler dostum eline emegine sağlık belle iyi denmesine ragmen tam bi vasat halde anna süper oldu yine makro cekimlere can geldi resmen :)

kuzeyfirtinasi

kuzeyfirtinasi

Üye
Nokia Belle Refresh'ten Anna yada oluyor mu? Belle güncellemesinden sonra farklılık olmuş olabilir.Sonra telefon sağlamken dead olmasın.

smh60

smh60

Üye
Fotolar gitmiş teşekkürler

artar

artar

Üye
arkadaşım iskandinav dosyayı yüklediğin de açılmassa aynı dosyalarla mi deat flash atacağiz yoksa hangi sürümü istiyorsak o dosyalarla mi atacağiz.bide flash atarken internet bağlantısı gerekiyormu

PremiumWork

PremiumWork

Üye
:tşk:

omarbey

Üye
ellerine binlerce sağlık beni ne büyük işden kurtardın emeğine yüreğine sağlık kardeşim

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
şimdi bişey sorcam bu dosyaları indirip flash attıktan sonra mi anna dosyalarını flash atabilecegiz (yorumlara bakmaya üşendim mobil olduğum için)

DOKTOR 7

DOKTOR 7

Üye
Selam Arkadaşım benim n8 de kapalı ve açılışta güvenlik istiyor yazılım atacam ama usb görmüyor bu anlattığın yöntem yardımcı olurmu bana

Üst Alt