N8 downgrade resimli anlatım ( çöken telefonlar yada başka sürüm isteyenlere)

Sponsorlu Bağlantılar

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
    Konu Sahibi
KeSeGeN kardeşim, Rapid ten indirmede nedense sorun yaşıyorum, çok, çok yavaş ve kesintili. Defalarca indirme prolarıyla bile deneme yapmama rağmen olmadı. Acama NaviFirm+ 1.6 programıyla yerinden indiremezmiyim? İndirebilirsem hangi sürümü ve variantı seçeceğim yardımcı olabilirmisin?

alternatif linkler eklenmiştir gecikme için özür dilerim

• Beğen
Tepkiler: tarama

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
    Konu Sahibi
estagfrullah kardesim.

uyduturk

uyduturk

Üye
@kesegen kardeşim allah senden razı olsun çöken n8imi senin sayende kurtardım teşekkürler

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim kardesim. Sewindim tlfnu kurtarmana

chem52

Üye
sevginize aşkınaza uğraşınıza sağlık saatlerdir uğraşıyorum çok saolun benim formatlama sebebim dokunmatik sürekli kilitleniyordu hala aynı ama açabildim tel i çok saolun

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim kardesim. Ama sorunu net olarak yazarsan belkh daha iyi yardimci oluruz.

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
    Konu Sahibi
cwp atilmadgna gore artk tum arkadaslar bilgi sahibi oldu anlasilan. Cok sewiniyorum buna

23palulu23

23palulu23

Üye
kardeşim ben anlamadım gitti bende waiting for device diyor orda kalıyor en sonda da bir uyarı veriyor.

---------- Eklendi @ 22:10:51 ---------- Yazıldı @ 21:41:55 ----------

Ya benim telefonda kitlendi bir türlü açamıyorum. Söylediğiniz şeylerin aynısını yapıyorum. Phoenix te şöyle bir hata alıyorum. Lütfen yardım edin.

[/URL][/IMG]

işte benimki de aynı hata lütfen çözümünü yazın.

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar options kismindaki kirmizi dosyayi silmeyi unutmayin sakin. Bi de telefnu ovi suite modunda baglayin. Ama ovi suit programi we antivirus kapali olmali. Downgradeye telefnunuz acik iken baslamaniz gerek. Sorunsuz olacak. Ilk olarak disconnect usb uyarisi vercek ama kabloyu cikarmayin uyariya tamam diyip telefnun bilgisayardan baglantisni kesmeden acma kapama tusuna 8saniye boyunca basin.titreyip kapanick we downgrade baslick. Sonda bi uyari vercek bothup basarisiz vb. Bu uyaridan cancel diyip cikin. Snra gene uyari wercek. Ok diyip tlefonu acinca scandinavia surumune döndugunuzu göreceksiniz

---------- Eklendi @ 00:47:45 ---------- Yazıldı @ 00:46:19 ----------

bu arada downgrade sadece ve sadece scandinavia surumune olur. Bska cfw dosyasi kullanamazsiniz

23palulu23

23palulu23

Üye
hayır ben downrage yapmıycam. telefon nokia suite bağlanmıyor yani dead gibi düşün. scandavia ile yapmasam olmaz mı ? örneğin kurtuluş cfw si ile yapsam ?

ANIL

ANIL

Admin
alt sürüme geçmek için downgrade yaparsın sen kurtuluş ile dead flash dene bakalım

23palulu23

23palulu23

Üye
yahu yine aynı hata kurtuluşunkiyle yaptım yine aynı. ya acaba telefonu açıp öyle mi denesem ...

---------- Eklendi @ 20:49:31 ---------- Yazıldı @ 20:36:05 ----------

biri bi cevap versin ?

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
    Konu Sahibi
kardsm dead flash atmak zorndasin. Sen bi yaz hemen $u an hangi cfw yuklu senin tlfna?

23palulu23

23palulu23

Üye
tamam ilgin için sağol bambaşka bi hataydı benimki. çok ilginç bi yöntemle çözüldü şu anda şoktayım vallaha :D :D

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
    Konu Sahibi
cözulduyse guzel sewindm. Nasil yaptin?

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Ya bende 'Manage Connection' çıkmıyo :hmmm

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
    Konu Sahibi
tam olarak cikmayan ne anlayamadim. phoenix usb baglantini mi bulamio?

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Ya dead phone atıcaktımda phoenix'te videodaki Manage Connection tuşu yok :)

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
    Konu Sahibi
programi tekrar kur istersen niye yok anlamadim gtti ya

Üst Alt