N8 Belle Refresh Modifiyeli CFW 111.040.1511 Mad Eagle Güncellendi [04-10-2012]

Sponsorlu Bağlantılar

hardistortion

Üye
bu cfw ye nasıl joshlog uygulayacaz?yaptım olmadı

Buhara15

Üye
yeni güncelleme yapacakmisin etkin aktarmalar falan kaldırma modu iphone mesaj stili eklenecek mi ?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
yeni güncelleme yapacakmisin etkin aktarmalar falan kaldırma modu iphone mesaj stili eklenecek mi ?

etkin aramaları nasıl kaldıracağını anlatabilirim şuan için güncelleme yok iphone mesaj stili derken neyi kasdettin anlamadım ama temalarla o sorunu çözebilirsin ya da swype kullanabilirsin.

genc_ekselans

Üye
teşekkürler dostum eline sağlık nokia dark grey n8de denedim oldu. Yalnız ben phoneix 2012 indirip onunla flashladım.

14arda14

Üye
Merhaba hocam öncelikle çalışmanız için teşekkürler çok güzel gözüküyor yanlız ben flashlarken şöyle bir hata aldım http: //e1301.hizliresim.com/15/u/jd032.png yardımcı olursanız sevinirim

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler dostum eline sağlık nokia dark grey n8de denedim oldu. Yalnız ben phoneix 2012 indirip onunla flashladım.
:rica: güle güle kullanın.
Merhaba hocam öncelikle çalışmanız için teşekkürler çok güzel gözüküyor yanlız ben flashlarken şöyle bir hata aldım http: //e1301.hizliresim.com/15/u/jd032.png yardımcı olursanız sevinirim
üstteki alıntıladığım mesajdaki gibi 2012 ile flaşlamayı deneyin.

TnisayG

TnisayG

Üye
cfw dosyasını winrardan çıkarırken hata alıyorum, tek sorun bende midir acaba? Phoenix programını indirdim onda da aynı problemi yaşadım. Problem şu şekilde, başka rarlı dosyaları çıkarmayı deniyorum problem yok sadece bu ikisinde sorun yaşadım. İnternet hızımın düşük olmasından dolayı tekrar indirmek uzun süreceğinden bir sorayım dedim.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
cfw dosyasını winrardan çıkarırken hata alıyorum, tek sorun bende midir acaba? Phoenix programını indirdim onda da aynı problemi yaşadım. Problem şu şekilde, başka rarlı dosyaları çıkarmayı deniyorum problem yok sadece bu ikisinde sorun yaşadım. İnternet hızımın düşük olmasından dolayı tekrar indirmek uzun süreceğinden bir sorayım dedim.

muhtemelen kullandığınız winrarda sıkıntı var böyle olmaması lazım ya da inerken bir eksiklik olmuş olabilir eğer 64 bit kullanıyorsanız winrarın 32 bit olanını kurmuş olabilirsiniz eğer işletim sisteminiz 64 bit ise 64'ü kurun öyle ise karışmayın ya da son sürümü deneyin bir şekilde yeniden download edin indirirken bağlantı kesilmesi yavaşlaması sıkıştırılmış dosyalarda sıkıntı yaratabiliyor. Bu sorunu yaşayanda tek sizsiniz verdiğim çözüm yollarını deneyin muhtemelen çözülecektir.

TnisayG

TnisayG

Üye
Tekrar indirdim sorun çözülmüştür Teşekkürler :good: :)
başka bir sorum daha olacak,
Phoenix programını kurmadan önce pc suite gibi programları kaldırmak mı gerekli başka bir konuda okudum da? dursa problem mi çıkarıyor ki?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
:rica: ederim umarım sorun yaşamazsınız indirdiğiniz pc'de rardan çıkarın

TnisayG

TnisayG

Üye
çıkardım çıkardım :) Pc suiteyi kaldırayım mı bilgisayardan ?

TnisayG

TnisayG

Üye
şarj problemim var benim malesef, günde şarj bitiriyor telefon :/

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Cfwden kaynaklımı ?

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Hocam Bu Konuyu Arıyordum. Sanırım Kendi N8ime c6-01in Cfwsini Atmaya Çalıştım. Burdan İndirip Deneyeceğim. Teşekkür Ederim. Ayrıca Görüntülere Göre Çok Hoş Bi Cfw. Emeğinize Sağlık ;)

blsm_mr

Üye
Usta C7 için olurmu ?:megafon:

hunterest

Üye
slm arkadaslar ben bu cfw indirdim ancak phonex de bir hatayla karsılastım yardımcı olursanız sevinirim.. ..
" Getting list of fles to be flashed failded: 0x84210010(2078212080)-
Firmware: Flashing 'c:\programfiles\nokia\phoenix\products\RM-596\RM-596_M032.56.emmc.fpsx' is not fount. "
bu hata nedir yardımcı olurmusunuz. . .

pzero

Üye
bu çalışmanıza güvenerek yükleyeyim dedim yükeldim ama ne yazık ki cfw ile yakından uzaktan alakası yok... orjinal firmware ne ise buda aynısı çıktı karşıma ve winrarda bir tane dosya hasarlı ve Flashing 'c:\programfiles\nokia\phoenix\products\RM-596\RM-596_M032.56.emmc.fpsx' is not fount. " hatası veriyor...

Üst Alt