N8 Belle Refresh Modifiyeli CFW 111.040.1511 Mad Eagle Güncellendi [04-10-2012]

Sponsorlu Bağlantılar

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Bu sorunu yaşayan başka biri varmı arkadaşlar?

falcons58

falcons58

Üye
cfw çin teşekkürler gayet düzgün çalışıyor fakat bi sorunum var telefona hiç bişey üklemediğim halde tarayıcıdan internete girip çıktıkça C hafızası azalıyor bunu nasıl çözebiliriz??
aynı sorunu bende yaşamaktayım sanırım tarayıcı öncelleği C hafızasında olduğu için.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
En yakın zamanda güncelleştirme çalışmaları başlayacak fakat biliyorsunuz n8 kullanmıyorum c6–01 için olanı görenler n8 için istemişti yaptım bende güncelleme yapacağım fakat tester lazım sonuçta denemeden yayınlamak olmaz.

falcons58

falcons58

Üye
En yakın zamanda güncelleştirme çalışmaları başlayacak fakat biliyorsunuz n8 kullanmıyorum c6–01 için olanı görenler n8 için istemişti yaptım bende güncelleme yapacağım fakat tester lazım sonuçta denemeden yayınlamak olmaz.
çok teşekkür ederim hem cfw için hemde ilgin için

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkür ederim hem cfw için hemde ilgin için

rica ederim c6–01 cfwsine bak aynısı yapacam linki ilk sana veririm kullanırsın 1–2 gün sorun yoksa yayınlarım sorun olmaz zaten ama ne olur ne olmaz.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
evet arkadaşlar güncelleme geldi yenilikler ilk mesajda lütfen dikkatle okuyun link yok şuanda eski linki sildim gün içinde link eklenecek

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
link eklendi arkadaşlar güle güle kullanın hata kusur görürseniz bildirirsiniz gerekeni yaparım iyi forumlar.

falcons58

falcons58

Üye

rica ederim c6–01 cfwsine bak aynısı yapacam linki ilk sana veririm kullanırsın 1–2 gün sorun yoksa yayınlarım sorun olmaz zaten ama ne olur ne olmaz.
teşekkürler şimdilik bi sorunla karşılaşmadım çok çok dah iyi olmuş C hafızasıyla ilgili sıkıntıda kalkmış ortadan.ellerine sağlık

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: falcons58
musthi38

musthi38

Üye
Nokia pure yazı stili bende olmadı. Bir de ekolayzer düzenleme modunu uygulamamışın o kötü olmuş. Onun haricinde stabil sorunsuz

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Nokia pure yazı fontunu zaten eklemedimki. Ekolayzer ise seçim yapılabiliyor.

iskalar

Üye
eline sağlık gerçekten güzel olmuş. telefon hafızam bayağı boşaldı. ekrandaki 3G ve veri sayacı çok güzel. Bir sonraki versiyonda battery monitor gibi birkaç ilave program olması nacizane düşüncem/talebim. tekrar teşekkürler.

Buhara15

Üye
Dün gece yükledim...
güzel bir cf...
şuana kadar bir hata görmedim diyebilirim..
ama görsel olarak biraz zayıf kalmış.... örneğin avkon pil göstergesi... yazı fontu... Etkin aktarmalar... bunlar değişmemiş....
şimdilik fark ettiğim bunlar inceledikçe yazarım...

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
eline sağlık gerçekten güzel olmuş. telefon hafızam bayağı boşaldı. ekrandaki 3G ve veri sayacı çok güzel. Bir sonraki versiyonda battery monitor gibi birkaç ilave program olması nacizane düşüncem/talebim. tekrar teşekkürler.

rica ederim batery monitör gibi uygulamalar zaten yükleyebileceğiniz ve ne zaman güncelleneceği belli olmayan prolar o yüzden gömmedim hafıza kartına yüklersiniz diye.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Dün gece yükledim...
güzel bir cf...
şuana kadar bir hata görmedim diyebilirim..
ama görsel olarak biraz zayıf kalmış.... örneğin avkon pil göstergesi... yazı fontu... Etkin aktarmalar... bunlar değişmemiş....
şimdilik fark ettiğim bunlar inceledikçe yazarım...

100'den fazla yazı fontu şimdi fontu değiştirsem biri diyecek niye onu koydun onu koymadın falan filan o yüzden orjinal bırakıp seçimi size bıraktım kendimde orjinal kullanırım mesela. Avkon olayına gelince levent çok güzel bir program yaptı istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz ek özellikler daha var artık kimse nerdeyse joshlog uygulamıyor leventin proda istediklerini seçme şansları var daha kullanışlı ve gömülğ avkon o programda sorun çıkarabiliyor sağlıklı kalkmaz ise o yüzden onuda orjinal bıraktım.

Buhara15

Üye
Eline sağlık kardeş de nokia pure yazısı güzeldi ondan dedim... Bu etkin aktarmaları keşke kaldırsaydın sinir ediyor insanı...

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi

cihatyılmaz

Üye
kardeş belle multimenü modunu yükleyemiyorum daha doğrusu yüklendiği halde çalışmıyo başka bi mod daha yükledim ondada hata veriyo klasörlü modu nasıl yaparızz

neyse buldum :))

Üst Alt