N8 Belle Refresh Modifiyeli CFW 111.040.1511 Mad Eagle Güncellendi [04-10-2012]

Sponsorlu Bağlantılar

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
N8 Belle Refresh Modifiyeli CFW 111.040.1511 Mad Eagle Güncellendi [04-10-2012]
Arkadaşlar istek üzerine daha önce c6-01 için yaptığım cfw'yi N8 içinde yaptım refreshten sonra N8 için fazla cfw çıkmadı ve N8'e henüz güncelleme gelmediği için çoğu arkadaş şikayetçi cfw'yi yaptım test edildi sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

İÇERİK :

* Sistem hacklendi dilediğiniz unsigned uygulamaları widgetleri yükleyebilirsiniz.
* Dolby headphone eklendi.
* Dosya yöneticisinden korumalı nesneler bluetooth ile gönderilebilir.
* Widgetler şeffaf olarak değiştirildi.
* Karşı taraf telefonu açınca titreşim eklendi.
* Klasik mesaj baloncuklarının rengi değiştirildi.
* 808 görev yöneticisi eklendi.
* 808 klavye eklendi.
* Telefon hafızası boşaltıldı.
* Metin saati türkçeye çevirildi. ( Mavi renk eklendi. )
* Klasör içinde klasör açma eklendi.
* Menüdeki uygulamaların ismi değiştirilebilir.
* Parça bilgileri düzenleme eklendi.
* Yeniden başlatmada tarayıcı indirmeye devam eder.
* Kinetik kaydırma eklendi. ( Menü kaydırırken kasma giderildi )
* Arama süresi açık olarak ayarlandı.
* Kilit ekranı saatinin rengi değiştirildi. ( Popupclock )
* Ekolayzer eklendi.
* Sonradan joshlog modu uygulanabilir.
* Sözlüğe Türkçe dil eklendi.
* Fm radio arka planı değiştirildi.
* Büyük analog saat angry birds olarak değiştirildi.
* Yazılımda en ufak reklam bulunmaz.
* Udadan bütün gereksiz uygulamalar silinip telefon hafızasında yer açılmıştır böylece hafıza dolu uyarısı almanız çok zordur hatta almazsınız diyebilirim. ( Microsoft apps ve bileşenleri, Cnn, Psiloc world traveler, ovi müzik, nat geo ). Cfw'ye ek program gömmedim sonuçta isteyen oluyor istemeyen oluyor şahsen bende telefon hafızasını doldurmak istemedim forumda bütün uygulamalar var zaten isteyen istediğini yükleyebilir.

GÜNCELLEME İLE GELEN YENİLİKLER !!!
* Açılışta ovi imzalama bu sefer iptal edildi :)
* Açılıştaki uygulamalar kapatıldı açılış daha hızlı.
* Arka planda çalışan uygulamalar kapatıldı buna bağlı olarak batarya süresinde artış oldu.
* Tarayıcı önbelleği E'ye alındı.
* Müzik çalar ekran koruyucusu eklendi oldukça şık ve sorunsuz.
* Mini müzik çalar widgeti eklendi müzik widgetleri şeffaflaştırıldı.
* Tarayıcı açılışı google yapıldı. (Anasayfa)
* Analog saaat değiştirildi. (Daha anlaşılır daha şık).
* Fm radio arka planı değiştirildi.
* Bluetooth ile alınan dosyalar artık bluetooth klasöründe.
* İlk cfw'de mobil veri widgeti orjinal kalmıştı takıma eklendi.
* Eksik kalan widgetlerin hepsi şeffaflaştırıldı. ( Mobil veri, e-mail, müzik çalar, tercih, rss, ajanda... )

Arkadaşlar eksikler giderildi özellikle tarayıcı önbelleği sıkıntı oluyordu istek üzerine düzelttim artık C hafıza dolmayacak tarayıcıdan çıktıktan sonra ve ovi imzalamada iptal oldu flaştan ve formattan sonra hemen açılır mecbur kalmadıkça format atmayın.

Buyrun cfw indirme linki

Şimdide size bazı işinize yarar linkler vereceğim.

Alttaki linkten cfw yüklemek ve flaş atmak için bütün gerekli programları bulabilirsiniz.
http://www.maxicep.com/symbian-3-si...nlemek-icin-tum-programlar-burada-689292.html

Alttaki linkten belle için bütün programları bulabilirsiniz konuda link hangi gün verilmişse o günden en geç 1 gün sonra bu konuda paylaşılmıştır. Eğer en son çıkanları görmek isterseniz konuda sonuncu sayfalara bakın.
http://www.maxicep.com/symbian-3-ge...ayalim-linksiz-mesajlar-silinecek-631832.html

Alttaki linkte yaren_dede'nin üst konusu var cfwyi yükledikten sonra bu konuda istediğiniz duvar kağıtlarını indirip kullanabilirsiniz.
http://www.maxicep.com/symbian-3-wa...06-09-2012-guncellendi-sayfa-14-a-667267.html

Alttaki linkten nasıl flaş atacağınızı resimli olarak öğrenebilirsiniz C6-01 üzerinden anlatılmıştır.
http://www.maxicep.com/modifikasyon...im-rm-718-uzerinden-anlatilmistir-582808.html

Bu da son olarak index konusu aradığınız birçok şeyi bulabilirsiniz.
http://www.maxicep.com/symbian-3-genel/yardim-destek-ve-modifiye-konulari-index-690945.html

Arkadaşlar N8'im olmadığı için test edemedim bir arkadaş test etti forumdan şimdi onun cfw hakkında bana attığı pm'lerin ss'ini koyacam :D

evet arkadaşlar yükleyen arkadaşın yorumları bu şekilde kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum yardım ettiği için :)mah23442344 :)

• Beğen
Tepkiler: Nextman, Reşwan, xanax84 ve 5 diğerleri

mah23442344

Üye
Önemli değil ne demek kardeşim. Bu arada yarın sınavım var çalışmam lazım ama yarın ss leri de gönderirim sana eklersin :D

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Ss'leri koydum zaten unuttuğum birşey varsa eklersin:)

Plesk234

Üye
eyw ustam

• Beğen

mah23442344

Üye
pardon ya mobilde fotoları kapatmışım :D

hus.277

Üye
kardeşim uğraşın için teşekkürler. arama yaptığında etkin aktarmalar uyarısı çıkıyormu

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler,indirmeye başladım,fırsatım olursa flash atacam,eline sağlık umarım sorun yaşamam

• Beğen

burakkk97

Üye
indiriyorum çok sağol (hemen flashlayamam ama flashlayınca feedbacki mutlaka pm atarım :oke:)

- - - Eklendi - - -

konu başlığındakiyle linkteki tarihler farklı :ehe

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Evet çünkü cfw o zaman yapıldı ama test edecek arkadaşın işi vardı bekledi biraz :D

- - - Eklendi - - -

kardeşim uğraşın için teşekkürler. arama yaptığında etkin aktarmalar uyarısı çıkıyormu

kulağına koyunca direk görünmüyor :D

hus.277

Üye
düzeltme yapman mümkünmü.çünkü o uyarıya gıcık oluyorum

u_cosar

u_cosar

Üye
teşekkürler

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
düzeltme yapman mümkünmü.çünkü o uyarıya gıcık oluyorum

dostum gerekli modu indirip sende yaparsın cfw test edildi ve bir sorun yok şimdi öyle yaparsam deneyemem ve elimde n8 yok her zaman deneyemem ama linkteki cfw sorunsuzdur kendiniz ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz.

mah23442344

Üye
etkin aktarmalar yazısı çıkıyor ama bir sorun teşkil etmiyor sen neden bu kadar taktın anlamadım :D :D :D

• Beğen
Tepkiler: alixkandemir ve Mad EagLe

AYDIN1979

Üye
buraya etkin aktarmalar yazısını iptal etmek için modu buraya eklermisin?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
şuan araştırdım fakat bulamadım dustojnik arkadaşa pm atın o size yardımcı olur onda birçok mod var.

doctorrr

doctorrr

Üye
çalışıyorum diyosun yani tebrikler güzel çalışma ellerine sağlık :D

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi

yani baya seri ve aktifsin ve çalışmalarının içi boşta değil ellerine sağlık :)

sağol dostum zaten bu 2 gün önce hazırdı ama hatta yukarda arkadaşın biride söyledi indirme tarihiyle konudaki tarih farklı diye :D ama test edememiştim yayın gecikti biraz :)

doctorrr

doctorrr

Üye

sağol dostum zaten bu 2 gün önce hazırdı ama hatta yukarda arkadaşın biride söyledi indirme tarihiyle konudaki tarih farklı diye :D ama test edememiştim yayın gecikti biraz :)
ha bide gecikti vaay be helal olsun :alkis

Üst Alt