N8 arama kapatma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
safisa

safisa

Üye
    Konu Sahibi
N8 arama kapatma sorunu
Arkadaşlar konuşmam bittiği zaman arama kapatma tuşuna basıyorum ve ekranda öyle kala kalıyor.başka birini arıyacağım o durumun kapanmasını bekliyorum. Kırmızı tusa arka arkaya basıncada izin yok diyor.insanın acil işi oluyor vede bu durum adamın canını çok sıkıyor.neden o tuşa basar basmaz ana menü anında gelmez anlamıyorum.bu sorun sizdede varmı birde bi ara aramayı kapıyorum ekran kısa süreli kararıyordu 3sn gibi şimdi o sorundan kurtulduk bu dikkatimi çekti.çeşitli sorunlar güneş altında konuşmak problem bu sorunlardan nasıl kurtulacağız bakalım...

Eric_draven

Üye
bunun nedeni çok uygulama kullanıyorsun yada wallpaper in çok yüksek çözünürlüklü yada bu gibi telefonu kasan bi işlemin aynı anda arka planda devm etmesi.. tavsiyem telefonunu en azından günd e2 kere kapat ve aç...

Cruzer_Contour

Cruzer_Contour

Üye
aynı sorun bendede var ama ekrandaki resimden kaynaklı olabilir...

pasha14

pasha14

Üye
Aynı sorun malesef ki bendede var. Kendi wallpaper'i kullanıyorum.

safisa

safisa

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar aykırı bisey yuklu degil.kasacak herhangibi birsey yok hersey orjinal.daha 13.5gb bos hafıza var.işletim sistemi bu telefona yetmiyor.

ultrayer6

ultrayer6

Üye
la yürü git allasen bu konuyu da işletim sistemine cevirdin.
Android'de de durum farklı mı sanıyorsun?

Karşıdaki telefonu kapatınca 4 kez orta aralıklı dıt sesinin çalması bitmeden kapatmaz telefonlar.

işletim sistemi hah...

safisa

safisa

Üye
    Konu Sahibi
la sen bu işi baya iyi biliyon ha. dıt sesi saymayı iyi öğrenmişsin.androidde olmuyormus hangi androidde var sen benin ne dediğimi problemi anladınmı

slant1111

slant1111

Üye
c7 de de yasadm..

safisa

safisa

Üye
    Konu Sahibi
kardaşım symbian dokunmatiklerde oluyor bu problem araştırdım.telefonda aramayı kapatma tuşu dokunmatikse iyice çığırından çıkıyor.c7 de zannedersem ayrı bir tuş olmalı aramayı kapatmak için ondadamı var bu sorun

erkara_64

işletim sistemiyle alakası yok kardeş...kurduğun tema-program vs den kaynaklanıyor..dediğin sorun bendede çok oldu hatta sinir oldum...sana tavsiyem birde modlu cwf yüklemen bak bakalım bir daha olacakmı:)

projectmaximo

projectmaximo

Üye
arkadaşlar aynı sorun bende de var..formattan hemen sonra da böyle oluyor bence uygulamayla temayla duvar kağıdıyla alakalı değil.yazılımsal bi hata olabilir belki..çünkü ben kendi temasını kullanıyorum(tema efektleri kapalı) ve üç ana ekranda da simsiyah duvar kağıdı kullanıyorum(siyahı severim)....ve öyle çok da fazla uygulama yüklü değil ama yine yapıyo:) nokia umarım düzeltmeye çalışıyodur sinir bozucu gerçekten

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
bu herkeste oluyor... konuşma kapanıyor ama telefonun kendini kitlemesi 3 saniye alıyor :s

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt