[N8-00] Refresh Revision Plus [Güncellendi][27.12.2012] [Hızlı,Stabil,Uzun Batarya,Gelişmiş Kamera]

Sponsorlu Bağlantılar

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
Benzer sorunu ben de yaşadım. Öncelikle işletim sistemi, driver gibi bir sorun olma ihtimaline karşı farklı bir bilgisayarda deneme kararı aldım ve sonuç olumsuz oldu. Downgrade yapıp deneme yaptım ve yine aynı sorun. "Update Software" dediğimde ise yükleme yaptı fakat menüdeki klasörlerin simgeleri gibi eksiklikler vardı.

Çözüm
olarak farklı bir cfw içerisinden çıkartmış olduğum "RM-596_M032.56.emmc.fpsx" dosyasını ekledim ve "Refurbish" dediğimde bu sefer sorunsuz bir şekilde yükleme gerçekleşti :naughty:

Yaklaşık 24 saattir kullanıyorum ve şmdilik bir sorunla karşılaşmadım. :tşk:

halletmene sevındim. Ama yaşadığın problemden en ufak bişey anlamadım neden olduğu konusunda. Hepımız sorunsuz yükleyebiliyorken sende böyle olmasını cidden çözemedm. Ama hallettiğne göre sorun yok. O klasörler ztn öyle görünüyor. Sorun deıl o. Temanı değiştirirsen ikonlar düzeliyo.

• Beğen
Tepkiler: cyazici

szrxx

szrxx

Üye
fotoğrafların 5-6 mb olması bana cezbedici gelmiyor daha öncede o modu denedim çok bi fark göremedim orjinal fotoğraf moduna geçebilirmiyim yüklemeden önce veya sonra işlem yaparak video modu kalabilir

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
tabiki. İstediğin fotograf modunu c içine atarak kullanabilirsin. Ama inan bende fark yok zannederken bi mod uyguladım ve farkı o zaman anladım. O mod bu mod. Diger yapılan modlardan çok farklı ve daha net kareler çekiyorum. Renk tonları mükemmel seviyede. Bence hiç dokunma gayet düzgün. Tabi istersen de dediğim şekilde yapabilirsin. Yardım istersen pm atabilirsin.

szrxx

szrxx

Üye
bi flaslayıp denemek istiyorum izninle teşekkür ederim ilgin için ;)

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
bi flaslayıp denemek istiyorum izninle teşekkür ederim ilgin için ;)

Burda link vermemizin amacı sizlerin bu cfw yi kullanabilmeniz içindir. İzin almanız gerekmez. Tabiki flashlayıp kullanabilirsiniz.

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Yusuf sonuç olumlu başka bi pcde sonunda flashladık cfwyi oldukça güzel stabil ve hızlı herkeze tavsiye ederim ancak bir sorun var bnm fark ettiğim alfasayısal tuş takımında harfdeiken sayıya basılı tuttuğumuzda önce bir harf yazıo sonra rakamı yazıyor yani 6 yazacağız önce m sonra 6 yazıyor batarya konusundada ben biraz kısa buldum bakalım şimdi tekrar fulledim ne kadar gidecek duruma göre olumlu veya olumsuz döneceğim ilk kullanım 1 gün gitti yaklaşık ancak genel olarak cfw oldukça başarılı tekrar teşekkürlerimi sunar devamını beklediğimide belirtirim ...

.Murat.

.Murat.

Üye
[ ancak bir sorun var bnm fark ettiğim alfasayısal tuş takımında harfdeiken sayıya basılı tuttuğumuzda önce bir harf yazıo sonra rakamı yazıyor yani 6 yazacağız önce m sonra 6 yazıyor [/QUOTE]
aynı sorun bendede var yusuf kardeşim bi güncelleme yapacaktır

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
Yusuf sonuç olumlu başka bi pcde sonunda flashladık cfwyi oldukça güzel stabil ve hızlı herkeze tavsiye ederim ancak bir sorun var bnm fark ettiğim alfasayısal tuş takımında harfdeiken sayıya basılı tuttuğumuzda önce bir harf yazıo sonra rakamı yazıyor yani 6 yazacağız önce m sonra 6 yazıyor batarya konusundada ben biraz kısa buldum bakalım şimdi tekrar fulledim ne kadar gidecek duruma göre olumlu veya olumsuz döneceğim ilk kullanım 1 gün gitti yaklaşık ancak genel olarak cfw oldukça başarılı tekrar teşekkürlerimi sunar devamını beklediğimide belirtirim ...

ewet kardeşim o modu bi güncelleme ile iptal edicem. yazım hızını arttırmak i,çin kullanılan bi mod du o aynı tuş üzerindeki harfleri daha seri girmek için eklemiştim ama düzelticem güncellememe ile merak etmeyin. klasörleride iptal edicem bu arada

- - - Eklendi - - -

cfw için yorumlarınada ayrıca teşekkür edererim kardeşim

emre.koc

emre.koc

Üye
kardeşim yorumları baştan aşağı okudum iddialı olduğunu umuyorum denemedim . bekliyorum son yorumundaki güncellemeyi yapmanı bu arada ellerine sağlık .. = )

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim yorumları baştan aşağı okudum iddialı olduğunu umuyorum denemedim . bekliyorum son yorumundaki güncellemeyi yapmanı bu arada ellerine sağlık .. = )

tamam. En kısa zamanda gelcek güncelleme.

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
klasörsüz dimi gelecek olan . birde mesaj baloncukları mavi beyaz olan varya onu ekleme şansın varmı ?

evet kardeşim klasörsüz, mesaj yazarkenki hata düzeltilmiş ve eklemeyi unuttuğum extra şeyler ile birlikte.

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Güncellemeyi merakla bekliyorum klasörler kalkarsa uğraşmayız çıkartmaya bide araçlar klasörünü nasıl gömdüisen silemiyorum :D klasörsüz daha çekici olacakdır mesaj balonlarını elleme bnm açımdan orjinal daha yakışıklı oyunlar klasörü kalırsa sıkıntı olmaz oyun severler için ayrı bi giriş daha hoş oluyor bence şarj 2 gün gitti sıkıntısız tekrar ellere sağlık güncelemeyi ilk deneyenlerden olacağım iyi forumlar ...

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bende klasörsüz menüyü bekleyenlerdenim,umarım enyakın zamanda çıkar

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
güncellemeyi bugün yayınlamaya çalışacam. Beklemede kalın :)

emre.koc

emre.koc

Üye

evet kardeşim klasörsüz, mesaj yazarkenki hata düzeltilmiş ve eklemeyi unuttuğum extra şeyler ile birlikte.
ellerine sağlık kardeşim :) sabırsızlıkla bekliyorum. Mesaj için de, bende hallede bilirim baloncukları diğer arkadaşlar için sorun olmasın ..

ilkturk82

ilkturk82

Üye
arkadaşım eline koluna saglık hos bi çalışma olmuş.kurdum ve kullanıyorum.ama ufak tefek eksiklikler mevcut.onlarıda değiştirebilirmisin rica etsem.1.arama aktarma etkin uyarısı cıkıyor. 2.arama cevaplandıgında tıtreme mesgulsede tıtrıyor,konusma bıtımınde kapattıgımızdada tıtrıyor.sadece karsı taraf acınca tıtremesı yeterli.tekrar tesekkurler

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım eline koluna saglık hos bi çalışma olmuş.kurdum ve kullanıyorum.ama ufak tefek eksiklikler mevcut.onlarıda değiştirebilirmisin rica etsem.1.arama aktarma etkin uyarısı cıkıyor. 2.arama cevaplandıgında tıtreme mesgulsede tıtrıyor,konusma bıtımınde kapattıgımızdada tıtrıyor.sadece karsı taraf acınca tıtremesı yeterli.tekrar tesekkurler

Arama Etkin Uyarısını kaldırıcam, armada titreşim olayı o şekilde değiştiremem.(modu ben yapmadım bilmiyorum herhangi birşekilde düzenleyemem)

uyarılarını dikkate aldım gereğini de yaptım. teşekkür ederim. gün içerisinde yeni güncellemeyi sunmuş olucam. haberiniz olsun.

- - - Eklendi - - -

güncelleme gecikecek millet. Upload hızı çok yavaş upload edemiyorum. Beklemede kalın...

emre.koc

emre.koc

Üye
bekliyoruz kardeşim .. = )

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
Şu anda upload işlemine başladım arkadaşlar. biraz yavaş yine ama zamanım var şimdilik:)

Üst Alt