[N8-00] Refresh Revision Plus [Güncellendi][27.12.2012] [Hızlı,Stabil,Uzun Batarya,Gelişmiş Kamera]

Sponsorlu Bağlantılar

namli05

Üye
Selamun Aleykum kardeşim yazılımı yükledim herşey çok güzel çok beğendim gayet hızlı olmuş ama sanki şarj olayı düşmüş gibi geldi.gece doldurdum yattım sabah %85 dolu gösteriyodu yani %15 gitmiş bu normal mi ? herhangi bi bağlantı açık değildi hatta ekran koruyucu saat bile kapalıydı widget olarakta batarya gösterici açıktı sence normal mi bu durum ? tekrar sağol selamun aleykum

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
Selamun Aleykum kardeşim yazılımı yükledim herşey çok güzel çok beğendim gayet hızlı olmuş ama sanki şarj olayı düşmüş gibi geldi.gece doldurdum yattım sabah %85 dolu gösteriyodu yani %15 gitmiş bu normal mi ? herhangi bi bağlantı açık değildi hatta ekran koruyucu saat bile kapalıydı widget olarakta batarya gösterici açıktı sence normal mi bu durum ? tekrar sağol selamun aleykum

aleykum selam dostum. Normalde şarj olayında herkes memnun ama senin kullandığın, yüklediğin programlar vs. telefonunun arka planında kalarak bataryayı sömürmüş olabilir. Mesela whats app çok fena sarj yiyo. Bilmem anlatabildimmi. Yoksa çoğu kişi memnun bu cfwden şarj konusunda

- - - Eklendi - - -

gözün aydın tekrardan .
yok bitrate oranı düşük gayet :)

saol dostum. Walla bilemedim şmdi kodeklerden de olabilir, telefondaki cfwden de olabilir. Emin değilim. Ama şu var ben cesaret edip te düzenlediğim yazılımı atamadım. Anakart komple değişmiş ya o yüzden:D Sana yolladığım yazılımı düzenledim ama yükleyemedim:D

namli05

Üye
anladım ama dahaca program hiç yüklemedim sen ne yüklediysen o var yani :) şuan 11 saat geçti bataryayı dolduralı %81 dolu gösteriyo hiç ellemedim oyun vs oynamadım.biraz daha deneyeyim de olmazsa bidaha yüklerim

egemenciki

egemenciki

Üye
zaten nokia da stero genişletme var bunun adını ''Dolby Kulaklık (Türkce)'' yaparak sadece ismini değişerek insanlara özellik ekledm demeyin lütfen

emre.koc

emre.koc

Üye
onun Isim değişikliği olduğunu herkes biliyordur bence kardeş . bu adam yaptım demiyor ekledim diyor o ayrı bir mod .

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
zaten nokia da stero genişletme var bunun adını ''Dolby Kulaklık (Türkce)'' yaparak sadece ismini değişerek insanlara özellik ekledm demeyin lütfen

evet dediğin doğru ama şu da var bilinen tum cfw lerdede aynı mod var zaten. Sanki ben yapmışım gbi kafama kakman ayıp. Tabi senin bilmediğin şeylerde var. Ör. bu modda dolby ye ait dll dosyalarınında olduğu.(diger dolby modlarından ayrı olarak)

- - - Eklendi - - -

onun Isim değişikliği olduğunu herkes biliyordur bence kardeş . bu adam yaptım demiyor ekledim diyor o ayrı bir mod .

destekledigin içi teşekkür ederim Emre kardeşim.

- - - Eklendi - - -

anladım ama dahaca program hiç yüklemedim sen ne yüklediysen o var yani :) şuan 11 saat geçti bataryayı dolduralı %81 dolu gösteriyo hiç ellemedim oyun vs oynamadım.biraz daha deneyeyim de olmazsa bidaha yüklerim

11 saat uzun bir süre %19 şarj gtmşse eğer, hafıza kartı ve depo hafızandan private, resource, sys, system adlı dört klasörü bilgisayarından sil ve öyle flash at. 1 haftaya yeni güncelleme düşünüyorum. Çok güzel olcak pek takılma şmdilik şarja istersen. Güncellemeyi yüklersin direk.

- - - Eklendi - - -

aslında senin şarj bana göre çok çok iyi bile... Sonuçta %100 performansa ayarlanmış bi işlemci ayarı var o cfw de. Tabi islemci gerekmedikce o %ye ulaşmaz, durup dururken kullanmaz ama...

• Beğen
Tepkiler: namli05
emre.koc

emre.koc

Üye
rica ederim kardeşim her ne olursa olsun emek veren kişiye saygı olmalı .

.Murat.

.Murat.

Üye
yusufum kardeşim
yeni güncellemede kamera kalitesine dokunma
bu şekilde kalsın ben kameradan memnunum

namli05

Üye
tamam kardeşim beklemedeyim :)

emre.koc

emre.koc

Üye
bekliyorum :)

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
emrecim geçen gün bi cfw çalışmam oldu ve tel hafızası açılışta 236 mb olarak açıldı. bu sefer sırf hafıza, sadelik, performans odaklı bi cfw oldu ve hafıza kazanmak amaçlı gereksiz olan herşey silindi. şimdi rofs2 den ing ve tr hariç tüm dilleri silerek yaklaşık 20 mb daha yer kazanmayı açamlıyorum ve yaklaşık 150 ye çıkarmayı düşünüyorum hafızayı. şu ana bir iki koymayıunuttuğum mod var tekrar düzenleyip test ettikten sonra paylaşırım diye düşünüyorum. biliyorum uzun zamandır sadece laf var icraat yok ama işlerim rast gitmedi işte tel servislik filan oldu vs. en yakın zamanda son noktayı koyucam allah izin verirse.

- - - Eklendi - - -

herkese iyi forumlarr

• Beğen
Tepkiler: emre.koc ve namli05

sazcılık

Üye
Biran önce gelse de güzel olsa................ :) Her şeyi tam anlamıyla tamamlamanı bekliyoruz.................

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
biraz bekleyeceksiniz artık.:)Kendi pcm yok internet kafelerde uğraşıyorum bunlar için. Ve her zaman müsait olamıyorum

emre.koc

emre.koc

Üye
emrecim geçen gün bi cfw çalışmam oldu ve tel hafızası açılışta 236 mb olarak açıldı. bu sefer sırf hafıza, sadelik, performans odaklı bi cfw oldu ve hafıza kazanmak amaçlı gereksiz olan herşey silindi. şimdi rofs2 den ing ve tr hariç tüm dilleri silerek yaklaşık 20 mb daha yer kazanmayı açamlıyorum ve yaklaşık 150 ye çıkarmayı düşünüyorum hafızayı. şu ana bir iki koymayıunuttuğum mod var tekrar düzenleyip test ettikten sonra paylaşırım diye düşünüyorum. biliyorum uzun zamandır sadece laf var icraat yok ama işlerim rast gitmedi işte tel servislik filan oldu vs. en yakın zamanda son noktayı koyucam allah izin verirse.

- - - Eklendi - - -

herkese iyi forumlarr

çalışmalarını çok iyi biliyorum kardeşim . merak etme icraat var . test ettiğim cfw harika . yani hız ve stabillik konusunda yanlız sarjı test edemedim çünkü sürekli netteyim ve telefon görüşmeleri yaptığım halde 1 gün gidiyor buda cok normal . amaçladığını yaptığınıda biliyoruz. test ettiğimden farklı bir cfw mi bu bahsettiğin peki ?

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
evet farklı ama aynı modlar var yine tek fark tema orjinal. Su sana gönderdiğim kadar stabil değil ama. O cfwnin Tema efekti, byk analog saat problemlerini çözdüm. Birtek müzik çalar şarkıbilglerini düzeltme modu kaldı oda yazılmdaki modun fp2 için olduğundanmış. Başka da sorun kalmyor zaten. Bi zaman ayrıp bunları düzenlersem ve gereksiz dilleri de kaldrıp hafızayı udaya aktarırsam on numara bi yazılmla tekrar çıkacam. Müthiş planlarm var bakalm ne olucak.

emre.koc

emre.koc

Üye
evet farklı ama aynı modlar var yine tek fark tema orjinal. Su sana gönderdiğim kadar stabil değil ama. O cfwnin Tema efekti, byk analog saat problemlerini çözdüm. Birtek müzik çalar şarkıbilglerini düzeltme modu kaldı oda yazılmdaki modun fp2 için olduğundanmış. Başka da sorun kalmyor zaten. Bi zaman ayrıp bunları düzenlersem ve gereksiz dilleri de kaldrıp hafızayı udaya aktarırsam on numara bi yazılmla tekrar çıkacam. Müthiş planlarm var bakalm ne olucak.
bana gönderdiğin üzerindeki sorunları halletmiştim . zaten çok klas olmuş çok hızlı bir yazılım . temayıda beğendim yani onun. vaktin olursa yenisinide bekleriz kardeşim :)

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
tamam inşallah yalnız bu aralar ben uğraşamıyorum hiç. Sen paylaş istersen bana uyar.

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
tamam kardeşim sevinirim. Bu aralar biraz birilerine yoğunlaştım da kafamı kaşıyamıyorum anla işte:D sen takıl kardesim kafana göre.

Üst Alt