[N8-00] Refresh Revision Plus [Güncellendi][27.12.2012] [Hızlı,Stabil,Uzun Batarya,Gelişmiş Kamera]

Sponsorlu Bağlantılar

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bişey sormak istiyorum. ben bu FW'yi yükledikten bir gün sonra telefon durduk yere kendini RESETliyor. günde 7-8 defa. ilk gün sorun yoktu. bunun sebebi ne olabilir? yardımcı olursanız memnun olurum.

Dostum şimdiye kadar ne ben ne de diğer kullanıcılardan bu cfw için bu konuda böyle bir olumsuzluk bildirimi almadım. muhtemelen telefonundaki önceden(cfw yüklemeden önce) kalan uygulama ve diğer dosyalarının kalıntılarından kaynaklanıyordur. sana tavsiyem şu.

1-öncelikle telefonunun hafıza kartında ve depo hafızandaki;
a)private
b)resource
c)sys
d)system

adlı klasörleri tamamen pcni kullanarak sil. (bu dosyalarda sadece yüklü uygulamalar oyunlar ve bunların ayarları vs bulunur. dosyaları silmen durumunda yüklenmiş olan tum uygulama oyun vs silinecektir. bunların heme hepsi forumumuzda mecuttur bulup tekrar yükleyebilirsin.)

2-sonralıkla da telefonunu tekrar flashla. sorunun çözülecektir.

herhangi bir şikayetin vs olduğunda lütfen mesaj at. yardımcı olmaya hazırım. iyi forumlar.

sohey

Üye
Nokia 500 e olmazmi olursada nasil yapilir jaf ile

fenoktaye

fenoktaye

Üye

Dostum şimdiye kadar ne ben ne de diğer kullanıcılardan bu cfw için bu konuda böyle bir olumsuzluk bildirimi almadım. muhtemelen telefonundaki önceden(cfw yüklemeden önce) kalan uygulama ve diğer dosyalarının kalıntılarından kaynaklanıyordur. sana tavsiyem şu.

1-öncelikle telefonunun hafıza kartında ve depo hafızandaki;
a)private
b)resource
c)sys
d)system

adlı klasörleri tamamen pcni kullanarak sil. (bu dosyalarda sadece yüklü uygulamalar oyunlar ve bunların ayarları vs bulunur. dosyaları silmen durumunda yüklenmiş olan tum uygulama oyun vs silinecektir. bunların heme hepsi forumumuzda mecuttur bulup tekrar yükleyebilirsin.)

2-sonralıkla da telefonunu tekrar flashla. sorunun çözülecektir.

herhangi bir şikayetin vs olduğunda lütfen mesaj at. yardımcı olmaya hazırım. iyi forumlar.

Haklısın kardeşim ben telefonu formatlamadan yüklemiştim CFWyi. Söylediklerini yapacağım. CFWne Teknik destek sağladığın için çok TEŞEKKÜR ederim.

- - - Eklendi - - -

Yusuf kardşim CFWnde hangi tema efektlerini kullandın, merak ettim. Çok hoşuma gitti İPHONE tarzı olmuş.

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi

Haklısın kardeşim ben telefonu formatlamadan yüklemiştim CFWyi. Söylediklerini yapacağım. CFWne Teknik destek sağladığın için çok TEŞEKKÜR ederim.

- - - Eklendi - - -

Yusuf kardşim CFWnde hangi tema efektlerini kullandın, merak ettim. Çok hoşuma gitti İPHONE tarzı olmuş.

efekti kendim düzenlemiştim. Zoom effects 2 imzamdaki konuda var. Oradan bakablrsin.

- - - Eklendi - - -

bu arada herzaman yardıma hazırım. Pm atmanız yeterli. Cfw hakkında geri bildirim sağlarsanız sevinirim.

emre.koc

emre.koc

Üye
yeni çalışma varmı :)

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 500 e olmazmi olursada nasil yapilir jaf ile

kesinlikle olmaz kardeşim deneme bile. sonra telefonun açılmayabilir sıkıntı olur sakınn. bu sadece n8 için geçerli

- - - Eklendi - - -

yeni çalışma varmı :)

kardeşim yeni bir çalışmam var. kendim uzun süre test ettim ve ufak bi hata dışında bi sorunu yok. çok hızlı ve görsellik uzerine çok hoş bi cfw oldu.

amaaaa

şu an telefonum servise gitti. usb de oluşan bi hatadan dolayı usb portu hicbir şekilde tepki vermiyordu. cfw deneme aşamasında olduğu için paylaşmıyorum. hata da müzik çalarda parca bilgileri düzenleme mod olduğu halde yapılmıyor mçden atıyor... bir ara upload ederim eğer sorunu önemsemezseniz sorun yok...

emre.koc

emre.koc

Üye
ellerine sağlık kardeşim . benim için parça düzenleme önemli değil sen upload edebilirsen et :)

- - - Eklendi - - -

sabırsızlıkla bekliyorum :) bu arada inşallah telefonuna en kısa zamanda kavuşursun ..

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
ellerine sağlık kardeşim . benim için parça düzenleme önemli değil sen upload edebilirsen et :)

- - - Eklendi - - -

sabırsızlıkla bekliyorum :) bu arada inşallah telefonuna en kısa zamanda kavuşursun ..

saol kardeşim. ben upload edince sana link atarım. şimdilik forumda paylaşmayı düşünmüyorum. telefonum gelince düzenlemesini yapar oyle upload ederim... sen test edersin beğenirsen ve düşüncelerini paylaşırsan sevinirim.

emre.koc

emre.koc

Üye

saol kardeşim. ben upload edince sana link atarım. şimdilik forumda paylaşmayı düşünmüyorum. telefonum gelince düzenlemesini yapar oyle upload ederim... sen test edersin beğenirsen ve düşüncelerini paylaşırsan sevinirim.

sende sağol Kardeşim . :) olur tabi sana zahmet olmazsa . Ben kullanıp yorumları mi düşüncelerimi paylaşırım sana

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
Tamam anlaştık o zaman. Ben yarın yüklemeye çalışayım pm atarım.

emre.koc

emre.koc

Üye
sağol kardeşim tamam sen atarsan pm at .. =)

cosanbahri

Üye
Bunu nasil yükleyebilirim telefonuma ?

emre.koc

emre.koc

Üye
anlatımı forumda mevcut kardeşim . Bi üst konuda

lewent2020

lewent2020

Üye

kesinlikle olmaz kardeşim deneme bile. sonra telefonun açılmayabilir sıkıntı olur sakınn. bu sadece n8 için geçerli

- - - Eklendi - - -

kardeşim yeni bir çalışmam var. kendim uzun süre test ettim ve ufak bi hata dışında bi sorunu yok. çok hızlı ve görsellik uzerine çok hoş bi cfw oldu.

amaaaa

şu an telefonum servise gitti. usb de oluşan bi hatadan dolayı usb portu hicbir şekilde tepki vermiyordu. cfw deneme aşamasında olduğu için paylaşmıyorum. hata da müzik çalarda parca bilgileri düzenleme mod olduğu halde yapılmıyor mçden atıyor... bir ara upload ederim eğer sorunu önemsemezseniz sorun yok...

slm,

usb port arızasından bahsetmişsiniz,aynı sıkıntı bendede oluşmak üzere!usb kablo takılı iken en ufak temasta bağlantı kopuyor.orjinal başka kablolarlada denedim hepsindede aynı sorunu yapıyor.sormak istediğim,servis kabul ettimi arızayı ve sorununuz giderildimi?ben şimdiye kadar servisin kullanıcı hatasıdır diyeceğini düşündüğüm için herhangi bir irtibat kurmadım servis ile. :(

cihatyılmaz

Üye
yusuf kardeş üşenmedim tüm yorumları okudum :) cfw yi kurdum herşey mükemmel görünüyor.şuanda telefon şarjda,şarj bitimine kadar geçen süreyle ilgili bi geri dönme ve bilgilendirme yaparım.emeğine sağlık :oke::tşk:

- - - Eklendi - - -

yalnız bi sıkıntı var çok ufak bişey bu digitürk web tv yi kaldırmak istiyorum ama kaldırma iptal edildi diye uyarı alıyorum nasıl çözeriz bunu :)

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
yusuf kardeş üşenmedim tüm yorumları okudum :) cfw yi kurdum herşey mükemmel görünüyor.şuanda telefon şarjda,şarj bitimine kadar geçen süreyle ilgili bi geri dönme ve bilgilendirme yaparım.emeğine sağlık :oke::tşk:

- - - Eklendi - - -

yalnız bi sıkıntı var çok ufak bişey bu digitürk web tv yi kaldırmak istiyorum ama kaldırma iptal edildi diye uyarı alıyorum nasıl çözeriz bunu :)

dostum dijitürk web tv yi telefonuna verdiğim linkten üzerine kur sonra kaldır de. bu şekilde oluyor ancak.

http://www.maxicep.com/attachments/62753d1295219063/

- - - Eklendi - - -

slm,

usb port arızasından bahsetmişsiniz,aynı sıkıntı bendede oluşmak üzere!usb kablo takılı iken en ufak temasta bağlantı kopuyor.orjinal başka kablolarlada denedim hepsindede aynı sorunu yapıyor.sormak istediğim,servis kabul ettimi arızayı ve sorununuz giderildimi?ben şimdiye kadar servisin kullanıcı hatasıdır diyeceğini düşündüğüm için herhangi bir irtibat kurmadım servis ile. :(

Walla kardeşim ben verdim ve kabul etti. bir sıkıntı olmadı. zaten senin vereceğin yer sana servisin kabul edip etmeyeceğini söyler. bayiye gidip sorabilirsin.

cihatyılmaz

Üye
kardeşim bide bişey sorucam benm mail widget ında ve mailde bi sıkıntı var maillere giremiyorum neden olabilir bu

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim ben girebiliyordum ama sorununun neden kaynaklandığından emin değilim. Şuan telim serviste kntrol edemiycem.

emre.koc

emre.koc

Üye
bende sorun yok .

cihatyılmaz

Üye
tekrar flash atmak istemiyorum yaaa bi ton şeyi tekrar geri yüklüyorum flash 5-6 dk yüklemeler 1 saat sürüyo. bu mail olayını nasıl çözebiliriz acaba yaaa

Üst Alt